Jump to content
BulForum.com

Free WiFi Hot Spots


Recommended Posts

Преди доста време го писаха някъде по вестниците това за Русе. Организирано е нещо съвместно м/у община, провайдъри и заведенията. Още преди година беше, когато обявиха, че целия град е покрит.

 

Някой плаща за цялата тая работа, ама не е ясно кой.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Ресторанти "ДАЯНА 1 и 2" 1 е на центъра до ЧЕВЕРМЕТО ул"Дондуков Корсаков "1 ,а 2 е срещу ТРИМОНЦИУМ след спирката.

 

Също така и ресторан "ПАСИФИК" той пък е срещу "ДАЯНА1".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
международен панаир

пробвах в панаира снощи. СЕднах на кафето на втория или третия етаж незнам точно кой беше и нямаше ... къде по-точно е тоя интернет.

Link to comment
Share on other sites

И от мене няколко:

1. Международния колеж по икономика и управление на Михайлова. Живея до него, даже понастроих рутера малко, че беше с фабричните настройки, ама то пък грехота да не го направиш :). Не преувеличавам --> Рутер

2. Полковник Сава Муткуров 52, до "Айс Къмпани" - гарантирам и нета е харен. Може да е Визио нета не знам.

3. До офиса ми на "6-ти септемви 183" (до Съда) пък е чудо, там е направо престъпна безотговорност. Има поне 4-8 WiFi точки с нулева защита, а и сичките в мрежата са уязвими (разбирайте че виждам поне 15-20 компа дето имам пълен достъп). Добре, че не съм такъв човек. Не че не е интересно да се поровиш в чуждо РС.

4. На ул. "Богомил" до дестка градина "Каменица" също има 3-4 пациенти като от предишната точка.

5. За малкия Двор (Петното) не знаех, ще тествам там как е, че и наблизо се пада и там си пия бирата (имат и харна сервитьорка).

 

Абе мога да обобщя, че града е мнооооого добре покрит с безплатен нет.

Ще се консултирам и с другите идиоти и ще допълня списъка обещавам.

So get mobile ppl :)

P.S. WiFi е съкръщение от WIRELESS FIDELITY - BTW(By the way). Но пък и то е като форума, всички пишем, никой не чете правилата. Ей за тва стават побойщата по баровете.

Link to comment
Share on other sites

Тая теми отива в специална папка че сега януари ще полудея без нет в ПД. Ама както се е видяло няма как да не чопна от нейде.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
пробвах в панаира снощи. СЕднах на кафето на втория или третия етаж незнам точно кой беше и нямаше ... къде по-точно е тоя интернет.

9та палата... като влезеш от входа точно срещу теб. Обикновено има доста гарги с лаптопи така че лесно ще се ориентираш.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кючука , около заведение "Атали" телефонът ми хвана 4 мрежи. 2 са заключени, но другите 2 предлагат не лоши скорости като за без пари :) Интересно , ИП-та на визио констатирах, в заведението не са пуснали точка, но се кънектваш без проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

ov3rm4n направи по една таблица в първия пост и я попълвай от постовете на потребителите.

Всеки път, когато реша да напиша нещо тук, трябва да изчитам всички постове за да не се повтори или да проверя къде какво има.

Link to comment
Share on other sites

от къде да си взема такава лепенка на която пише WI-FI ?

Можеш примерно да си поръчаш в Микроасу.

Link to comment
Share on other sites

от къде да си взема такава лепенка на която пише WI-FI ?

 

Или да си напечаташ на принтера у вас върху самозалепящо фолио :)

Link to comment
Share on other sites

"Сладоледената къща"

Кафето на кино "Гео Милев"

Link to comment
Share on other sites

село Крумово , ул. Хан Крум 35 над магазин НАРКООП

име няма щото така и така не му измислихме , ама му викат БЕЛИЯ

 

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...