Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

първия приятелски подгряващ мач вече е факт-rapss-frodo\manchester-milan-2-2,обрат от 1-0 до 1-2 с десет души и отпускане след 80минута и изравняване 2-2 :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
значи може да се играе на един комп от 2-а, така ли? само трябва единият да е с клавиатурата, а другия с gamepad-a ..... то ако е така, ще взема да дам "грешна пара" за тая глупост. иначе наистина си заслужава само за multiplay ... и не ми се мисли, ако играем на един комп с този, с който обикновено цъкаме. ще се изпотрепем и за една засада :D

 

иначе бая бъгове има играта .... може би най-много от всички досегашни фифи

 

може, пробвано е и става перфектно както на фифа така и на пес

ako 6te pravim turnir az mai 6e trqbva da preinstaliram igrata 6toto po edno vreme nali pita dali iska da instalira nqkuv pack s koito moje da se igrae online i az dadoh NE :) ina4e ako 6te ima 6te e nai qko ako si4kite otbori sa ot 1 liga dvama moi frendove igraqt v angliiska liga oba4e sa s slabi otbori tui kato dobrite ve4e bili zaeti ( 2 sedmici predi izlizaneto na igrata )

 

EDIT: az imam nqkvo jelanie da sum s Real M ili west ham

 

нищо не трябва да преинсталираш. онва онлайн е за сървъра на ЕА с оригинален cdkey

И аз дадох не, но това няма да е проблем ако играем по IP ;)

Аз сега се сетих, че когато цъках на WC2006 мулти имаше страшен лаг и беше невъзможно да се играе. Използвахме и Хамачи, но пак нямаше ефект. Дано сега да са го оправили, че така не може да се играе и само ще се мъчим ;)

wc2006 не лагва ако имаш добър нет

Link to comment
Share on other sites

Е това няма да е единственият турнир,който ще организирам спокойно..... ;)

Това е само за начало...после ще играем и по други системи...И за да е супер справедливо,ще помоля Fibaman ако се записва той да тегли жребия! :)

Е аз ще ти кажа когато е готово ;)

Link to comment
Share on other sites

Е това няма да е единственият турнир,който ще организирам спокойно..... ;)

Това е само за начало...после ще играем и по други системи...И за да е супер справедливо,ще помоля Fibaman ако се записва той да тегли жребия! :)

Е аз ще ти кажа когато е готово ;)

Трогнат съм от жеста :) а с национални отбори може ли да се играе ?

 

Иначе за жребия нямам претенции кой ще го тегли :)

Link to comment
Share on other sites

Е,правим нещо като Шампионска лига,така че няма да е удобно да се играе с национални.Остава още едно място,който иска да се заплюва,че незаписалите се ще трябва да чакат до другия турнир :P

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих участвал , но след като е на принципа с запазване на отбор - ще го пропусна B)

 

пп. Казвайте като се организира турнир в някоя зала ;)

Следващия турнир ще бъде който с какъвто си иска отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих участвал , но след като е на принципа с запазване на отбор - ще го пропусна B)

 

пп. Казвайте като се организира турнир в някоя зала ;)

Толкова много ли държиш на твоя отбор или просто принципа не ти харесва?

не виждам смисъл в това да се откажеш поради такава причина, ама ти си знайш ;)

Link to comment
Share on other sites

Толкова много ли държиш на твоя отбор или просто принципа не ти харесва?

не виждам смисъл в това да се откажеш поради такава причина, ама ти си знайш ;)

Ми тука става въпрос , че примерно от началото си играя с даден отбор , развил съм си стил и тактика с тях , свикнал съм с играчите като цяло.. и ся тепърва да почвам с некъв друг.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ми тука става въпрос , че примерно от началото си играя с даден отбор , развил съм си стил и тактика с тях , свикнал съм с играчите като цяло.. и ся тепърва да почвам с некъв друг.. :)

 

batka ne mislq 4e shvashtash smisula kade si go razvil toq stil i taq taktika na manager mode? neznam kvo ti pre4i vmesto s man4ester da igraesh s barsa sus sushtata sistema i sushtata taktika koqto si imash na igra verno e 4e ima razlika v igra4ite no vse pak igraem za udovolstvie ne za 1000 lv. nali? no ti si znaesh samo deto az ne ti shvanah misleneto no nishto seki si ima pravo na sobstveno mislene za tova i ne sme ednakvi vsi4ki .. Peace!!

Link to comment
Share on other sites

Хахах оказа се , че няма повече места :) Яко ! Еми пожелавам ви приятна игра на всички и най-добрият да победи . icon_blob1.gif

Link to comment
Share on other sites

Браво бе.... организират нашите турнир с 1 ден предизвестие. Ми аз примерно как можех да се запиша при желание?? Един ден няма да проверя форума и ще изпусна мачовете. И не мислите ли, че може и брат ми (дето го нямам) да участва, заедно с баща ми (който не сяда на компютъра) и така хоп, вместо един човек, от мое име участват трима. И как ще се разрешават тия спорове Брат vs Брат?

Link to comment
Share on other sites

Браво бе.... организират нашите турнир с 1 ден предизвестие. Ми аз примерно как можех да се запиша при желание?? Един ден няма да проверя форума и ще изпусна мачовете. И не мислите ли, че може и брат ми (дето го нямам) да участва, заедно с баща ми (който не сяда на компютъра) и така хоп, вместо един човек, от мое име участват трима. И как ще се разрешават тия спорове Брат vs Брат?

Зала ;) или например Kick Off,никой не играе,пускат го така да се играе,скрийншот и т.н. Но засега зала ;)

 

А иначе написахме за турнира и веднага 16 човека се записаха,след това ще има турнир с 32 човека...Бъдете спокойни де :)

Link to comment
Share on other sites

=> Fifa 07 Tournament Jrebii ! ! ! <= ( Video )

 

Group A

 

Ливърпул - redmaster90

Арсенал - kypacah40o_

Тотнъм - stivmaster_gr

West Ham United - gosho_16

 

Group B

 

Евертън - whydoihavetofuckyou

Реал Мадрид - powerful8822

Валенсия - kypacah40o_

Олимпик Лион - trifon_slender

 

Group C

 

Барселона - mdsskype

Manchetser United - gosho_16

Ювентус - x3m_619

Челси - slays87

 

Group D

 

Рома - renovati0

Интер - redcafe84

Виляреал - Robinho9119

Милан - vasil_stefanov

Link to comment
Share on other sites

Има смисал да се чака до 3ти след като сичко е готово ми се струа..

аз викам да почваме,поне който може

http://img416.imageshack.us/my.php?image=1...10721083nu5.png

 

това постигнах във втория си мач на уърлд клас :D

2 гола са от дузпи,но аз си ги изработих :)

ударих и 2 греди :D

Link to comment
Share on other sites

аз предлагам да се направи един irc канал. така всеки, на който му се играе, ще влиза вътре и ще си търси протовник, когато е свободен. разни му там турнири ... дълга и широка става. поне според мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...