Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

На Фифата определено това което и куца не може да се види в шотовете. Затова остава да чакаме Демото да излезе или направо пълната версия. Фифа 2006 е супер мизерна.

Link to comment
Share on other sites

Вярно си е това,че от скрийновете се вижда супер гаадно.....И на всички игри е така...няма какво да се говори.Аз мисля,че играта ще рулира!!! :punk :punk

А най-интересното е,че ще тръгва и на Gameboy.....Хах,не знам дали това означава,че на който компа му е слаб за играта на PC,може да му тръгне на GBA......Т'ва ще е страхотно! :)

Link to comment
Share on other sites

А най-интересното е,че ще тръгва и на Gameboy.....Хах,не знам дали това означава,че на който компа му е слаб за играта на PC,може да му тръгне на GBA......Т'ва ще е страхотно! :)

ще тръгва ако си купиш оригиналната версия за gameboy

Link to comment
Share on other sites

Първото ,което виждам за PC версията куца.. Екипите на Liverpool тази година ще са нови ,а тук са си старите.. Доколкото знам и топката (английската лига) ще е различна ,тук отново си е същата :) Колкото до играта.. Не вярвам да стане конкуренция на ПЕС-а .. НО .. Ще почакаме ,ще видим :)

Link to comment
Share on other sites

Като се имат предвид последните клипчета от ПЕС 6 и това колко е мазен и плавен гейплея там няма смисъл да я пускат тая левашка фифа.И защо подяволите пак енджина е същия?!??!?!?За физиката в ПЕС6 също ако се съди по няколкото филмчета с голове на Оуе&Бекъм спокойно може да се твърди че единствения шанс на ЕА е да спрат разработката по сегашните си идеи да уволнят всички бачкали през последните 5 години по Фифа ,да наемат един млад и надъхан екип и след 2 години да видим какво ще е положението.

 

П.п. НЕ мразя фифа тя ми беше любимата поредица ,но я опропастиха!

Link to comment
Share on other sites

Не харесвам Фифа, защото е направена супер нереално, но не харесвам и ПЕС, защото има само +- 40 отбора, което е ужасно глупаво.

Link to comment
Share on other sites

Какво има ПЕС?!?!?За пачове от феновете не си ли чувал???КОЕТО СИ ПОИСКАШ първенство можеш да си качиш за ПЕС даже и с по-долните му дивизии +истинските химни на отборите.Може да си ъпдейтваш калеврите седмица по седмица едва ли не с тези които носят любимите ти футболисти.Какво повече може да иска човек?

Link to comment
Share on other sites

Какво има ПЕС?!?!?За пачове от феновете не си ли чувал???КОЕТО СИ ПОИСКАШ първенство можеш да си качиш за ПЕС даже и с по-долните му дивизии +истинските химни на отборите.Може да си ъпдейтваш калеврите седмица по седмица едва ли не с тези които носят любимите ти футболисти.Какво повече може да иска човек?

 

А "сезона" оправен ли е? Защото под СЕЗОН, очаквах нещо далеч по различно от някакъв турнир.

Link to comment
Share on other sites

Ама как турнир?!Мастър Лийг имаш не знам колко поредни сезона с отбора си като можеш да играеш с него за първенство ,купа на страната ,Купа на Уефа ,Шам. Лига какво му е безинтересното на това.Играчите постоянно се развиват и можеш да закупуваш и млади таланти след всеки сезон и на паузата зимната ,какво повече му трябва на човек?Също можеш да си направиш "твой" отбор само от играчите които ти харесваш ,с екипа който ти харесваш ,играещ на стадиона който ти харесваш и с него да играеш.Това си е просто супер.А и сега гледах последното видео от Фифа'07 еми пълна скръб е само леки промени в енджина вскичко друго си е по старо му.

-> Видеото http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=5255

Link to comment
Share on other sites

А стига намесвайте pes и winning eleven в темата.Няма смисъл да се поражда пак спор едното или другото.

Който още твърди че фифата е конкуренция на we е слепец.

Фифа е по зле дори от this is football.(съвсем сериозно)

Link to comment
Share on other sites

Чудех се кога ще ми одариш едно рамо в тази тема ;)Аз не споря за фифата ние сме просто обективни.В сегашния й вид има нещо жестоко сбъркано в физиката и отиграването на ситуациите.Сякаш са някакъв адски скрипт и постоянно се повтаря.

Link to comment
Share on other sites

Казваш ,че преди ти е била любима.Че фифа 1999 и 2000 бяха пълни трагедии.Ако сегашните фифи са ти скриптирани ,нямам представа как онези с трите възможни гола са ти били интересни.

А още по онова време в iss pro 98,iss pro evo 1 и 2 нямаше два еднакви удара,карлос и бекъм биеха преките с истинските си движения и играчите имаха съвсем различен начин на игра(тоест оценките са от значение)

 

Аз поиграх фифа уърлд къп 2006 малко онлайн-ами абсолютно никаква индивидуалност.Закво са ми хиляди милярди отбори след като всеки играч е абсолютно копие на другия.

Аз до едно време се дразних че конами си пуснаха футбола и за пц,но сега много се радвам,защото много геймъри си отвориха очите към по-доброто,което е похвално.

 

Тва ми е последният пост относно фифа вс пес,няма да пиша други.

 

Щом самите ЕА осъзнават че техният "симулатор" е по-слабият,всякви спорове са излишни.

Link to comment
Share on other sites

Не е въпроса в това колко гола имаше ,фийла беше друг аркаден адреналинов дамо вкарваш без много да мислиш и да нагласяш схеми и т.н.Съвсем друго беше усещането ,а сега е никакво нито яка аркада нито истинска симулация.Но наистина няма значение ,дано новата фифа е наистина по-добра.

Link to comment
Share on other sites

единствения шанс на ЕА е да спрат разработката по сегашните си идеи да уволнят всички бачкали през последните 5 години по Фифа ,да наемат един млад и надъхан екип и след 2 години да видим какво ще е положението.

 

чул те господ :) така де :) Сегашната фифа издиша отвсякъде ,макар че това не ми пречи да се разбиваме с приятели :) Кога излиза демото/пълната версия ,някой знае ли ?

Link to comment
Share on other sites

Обикновено излиза есента ама ЕА може да се направят на хитри и за коледния каталог да я пазят ама много се съмнявам.Септември към края вероятно ще я пуснат.

Link to comment
Share on other sites

Aм,енджина по-скоро е като на World Cup 2006,а не като на FIFA 2006 ;)

За екипи и т.н.....ами това не са от най-новите скрийншотове,защото гледам и Scaloni е в West Ham.Така,че спокс,всичко ново се вкарва вмомента ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...