Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

Още първия ми пряк свободен го забих след това следваха удари в стената,извън очартанията на терена и няколко гола...така че от страна на пряк свободните много по добре от 2006...

А за трасферите защо не са изчакали още 3-4 дни да се затвори трансферния прозорец?? :blink:

 

Аз тъкмо хванах на 2006 как става и почнах да бацам гол след гол и сега пак наново....

А верно тва за трансферите....за някви скапани 4 дни...сега трябва да гледам онова диване Ca$hley Cole в Арсенал :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Аз тъкмо хванах на 2006 как става и почнах да бацам гол след гол и сега пак наново....

А верно тва за трансферите....за някви скапани 4 дни...сега трябва да гледам онова диване Ca$hley Cole в Арсенал :angry1

Ми продай го :)

Link to comment
Share on other sites

Някой питаше дали има mini image. Отговорът е не, но можеш да последваш моя пример и сам да си направиш. Ако се чудиш как сега ще обясня.

 

1.Отваряш DVD-то на играта с UltraISO примерно или WinISO, а бе програма от този сорт .

2.Запазваш оригиналното име на диска .

3.Изтриваш всички папки освен AutoRun & CommonEASO .

4.От Root директорията на DVD-то изтриваш файла на име "0compressed.zip" и файловете с окончания *.tmp и *.256 .

5.Запазваш това, което е останало от въпросното Fifa 2007 DVD, mount-ваш го с Daemon Tools и си играеш играта.

 

В краен резултат пак можеш да си играеш играта, но на компютъра вместо 2.8Gb DVD държиш направеното от нас 20Mb iso фаилче. Не е кой знае какво, но за първо време, докато излезне истински mini image върши чудесна работа :devil .

Link to comment
Share on other sites

Jalko, o4akvah mnogo pove4e /pone spored ogromnata reklamna kampania na igrata/. Zaklet fen sum na FIFA i zaradi tova shte ia igraia denonoshtno, no sum razo4arovan... 2005-ta beshe epohalna, 2006-ta stavashe, 2006 WC razo4arovanie, 2007-ma po sredata, niakak mnogo mudna- moje bi ne sum i sviknal. No vse pak PES e dale4e ot fifa, tia si ostava nai- dobre spored men .

Link to comment
Share on other sites

Така, и аз да си кажа мнението, като човек играещ на всички фифи от фифа 99 насам, геймплея е много по-добър от всички предишни версии, има много разнообразни отигравания, но графиката е направо разочароваща, не може за игра с толкова високи системни изисквания играчите да приличат на анимационни герои. Също лошо впечатление ми направи при фал на гостуващия отбор, домакинската публика започва да издава маймунски звуци.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко шотове( ама от вашите машини ) че нещо оставам с впечатлението че таз година фифата е почти същата като преди( не съм я свалял ).

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко шотове( ама от вашите машини ) че нещо оставам с впечатлението че таз година фифата е почти същата като преди( не съм я свалял ).

 

Абе същата не е. По отношение на графиката няма разлика според мен, но е 1 класа над предишната сравнявайки реализъм. Има грешки на играчите, пък и когато владееш топката другите играчи не са духове...ако минеш близо до тях топката рикошира. Абе изобщо пипнати са дости незначителни детайли, които обаче правят играта. Вратаря е оправен...по-лесно се вкарват голове, а е добавен и фалц на топката.

Малко спорни са качествата на играчите. За няколкото мача, които изиграх ми направи впечатление, че овърала на Ван Перси примерно е почти колкото на Анри (нещо напълно нереално), а пък най-големия шамар е, че е доста по-висок от на Бербо. Не съм фен на манекена, обаче да го правят по слаб от Перси е направо идиотско. Играчите на Челси отново за с доста набузени показатели. Много ме зариби Уолкът. Поне доколкото забелязах е най-бързия играч, а пък к'ъв пробив има не е истина.

 

В заключение....не е революция, ама то вече и такава е невъзможна. Всяка следваща ФИФА ще е все по-малко и по-малко вълнуваща, просто защото няма какво ново да се измисли. Става за убиване на време, но при сериозна игра ще омръзне за няма и 2 седмици...поне на мен. Чакаме новия ФМ и тва е :punk

Link to comment
Share on other sites

а бе, к'ви са тея челси, арсенал, уест хям ве .... само 3-а дивизия! там е истината. показателите им са по-зле и от тея на бпфк :D

всеки може да играе със силните отбори ;)

 

според мен при геймплея има нещо краднато от konami, ама някак си пак си е ea хавата от предишните версии. все пак на мен ми допада. сега само трябва да посвикна

 

@SLAIZER, ще го пробвам тоя метод. мерси :)

Link to comment
Share on other sites

а бе, к'ви са тея челси, арсенал, уест хям ве .... само 3-а дивизия! там е истината. показателите им са по-зле и от тея на бпфк :D

всеки може да играе със силните отбори ;)

 

според мен при геймплея има нещо краднато от konami, ама някак си пак си е ea хавата от предишните версии. все пак на мен ми допада. сега само трябва да посвикна

 

@SLAIZER, ще го пробвам тоя метод. мерси :)

az vav taq fifa ni6to ne moga da razbera.kak se po4va naprimer italianskoto parvenstvo??

Link to comment
Share on other sites

Каква беше мизерията да инсталирам пълната версия, да сложа крака и пак да ми иска сиди, което е 2гб. Тази и без туй 'тъпичка' фифа не си заслужава 5гб. Някой пробвал ли е да направи минимал инстал. Тогава по би си заслужавала след като иска маунтнат диск :/

Link to comment
Share on other sites

Аз един сезон вече приключих,та искам да питам и при вас ли е така след като изиграеш 1 сезон със силните отбори,тоест с който отбор си искаш,след това моеш да играеш само Б групите на първенствата,поне за 2рия сезон е така или така ми стана на мен ! :)

Link to comment
Share on other sites

Каква беше мизерията да инсталирам пълната версия, да сложа крака и пак да ми иска сиди, което е 2гб. Тази и без туй 'тъпичка' фифа не си заслужава 5гб. Някой пробвал ли е да направи минимал инстал. Тогава по би си заслужавала след като иска маунтнат диск :/

 

погледни поста на @SLAIZER ;)

аз го запазих в mdf и е 22 MB Image файла .... а fifa06 след инсталация е 3.6 GB ... и пак недоволни :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сега открих,че по време на пряк свободен преди да стреляш можеш да смениш изпълнителя! :)

Е вие може и да го знаете,но тези които не знаят - да пробват.Като има пряк свободен натискате "E" и нагоре - надолу избирате ;)

Link to comment
Share on other sites

погледни поста на @SLAIZER ;)

аз го запазих в mdf и е 22 MB Image файла .... а fifa06 след инсталация е 3.6 GB ... и пак недоволни :P

качи го някъде ако можеш да не са занимавам и аз

Link to comment
Share on other sites

трансферите, които са направени след 27 ажгуст може да си ги направиш в team management - club transfers

а аз да питам от къде да направя нивото на трудност legend

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...