Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

Бе играта е страхотно ,но разполага със безброй бъгове :( Най-дразнещи са головете от центъра и головете от корнер :( Баси.. От корнер само да уцелиш със фалц да може да влезе и ще влезе :( Иначе е страхотна :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Абе хора...тоя стадион ще се напълни ли някога. Аз играя с Милан. На второ място съм, победих и за купата предния мач. Играя мач срещу Интер. Те бяха първи с 3 точки аванс. Пускам ниски ценио на билетите и стадионът пак е толкова празен, както в началото :angry:

Link to comment
Share on other sites

Пичове мога да ви кажа само 1 нещо. Фифата винаги е била тъпа игра, но якото е да играете multiplayer. Единствено заради това си я и записвам много ми е яка особено, когато дойде у нас някой приятел и цъкаме е ся трябва joystick или joypad, но те са по 30 лева. Аз лично бих ви препоръчал, ако искате да се зарибявате много време да играете NBA LIVE 2007. A до колкото до фифата за xbox 360 нямам думи :) ...

 

значи може да се играе на един комп от 2-а, така ли? само трябва единият да е с клавиатурата, а другия с gamepad-a ..... то ако е така, ще взема да дам "грешна пара" за тая глупост. иначе наистина си заслужава само за multiplay ... и не ми се мисли, ако играем на един комп с този, с който обикновено цъкаме. ще се изпотрепем и за една засада :D

 

иначе бая бъгове има играта .... може би най-много от всички досегашни фифи

Link to comment
Share on other sites

значи може да се играе на един комп от 2-а, така ли? само трябва единият да е с клавиатурата, а другия с gamepad-a ..... то ако е така, ще взема да дам "грешна пара" за тая глупост. иначе наистина си заслужава само за multiplay ... и не ми се мисли, ако играем на един комп с този, с който обикновено цъкаме. ще се изпотрепем и за една засада :D

 

иначе бая бъгове има играта .... може би най-много от всички досегашни фифи

 

И аз не се бях сещал да пробвам дали може. Имам в нас пад, който ми дойде с видео картата някакъв асус е не знам какъв и работи без проблеми избираш единия да играе с клавиатура, а другия с пад забавно е :D :P

Link to comment
Share on other sites

... а с колко бутона трябва да е тоя геймпад, щото като броя сега тея на клавиатурата .... май са общо 9 + стрелките за движение :blink:

 

http://www.hardwaresecrets.com/fullimage.php?image=934

 

нещо подобно става ли?

Link to comment
Share on other sites

... а с колко бутона трябва да е тоя геймпад, щото като броя сега тея на клавиатурата .... май са общо 9 + стрелките за движение :blink:

 

Моя е с точно 10 бутончета ...

Link to comment
Share on other sites

Мисля да организирам турнир :)

Не е лоша идеята :) ще видим кой съфорумник е тхе бест . Като измислиш правилата и другите глупости кажи за да се запишем :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък играя с Ливърпул и винаги е пълен стадиона :lol: .

За да се пълни до край трябва фен съпорта да стане мах ;) .

1-Как става тоя фен съпорт повече ;)

2-АКо играя контрола например Арсенал-Ливърпул няма ли начин стадиоан да е по-пълен отколкот Уест Хям-Болтън ?

Link to comment
Share on other sites

1-Как става тоя фен съпорт повече ;)

2-АКо играя контрола например Арсенал-Ливърпул няма ли начин стадиоан да е по-пълен отколкот Уест Хям-Болтън ?

fen suport-a stava s otgovarqne na vuprosti ( po nqkoi put sled ma4 te pitat kvo da pravi6 ako ........... ) ili kato pe4eli6 ma4ove ( kogato fen suport-a e pove4e moje6 i da digne6 cenata na biletite :)

 

za vtoroto nz

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм се навил да правя турнир имам едно запитване към вас : "Дали ще е със запазване на отбори или който с какъвто си иска"?

 

Пример 1: Аз си заплювам Манчестър,друг си заплюва Барса и никой друг няма право да избира някои от тези отбори.

Пример 2: Аз си заплювам Арсенал,друг заплюва Арсенал и могат да играят двамата един срещу друг(според мен това не е яко).

 

Виждал съм,че някои турнири се играят по Пример 2,но определено ще е по-реалистично,ако не е така.Т.е. да си играем по Пример 1.Просто питам,защото ние си правим турнира и ние трябва да го направим така че да ни хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Лично аз нямам нищо против да бъде втория вариант. Все пак аз ще играя с Мидълзбро, а шанса някой друг да си ги избере клони към 0 :P

Пък и не виждам нищо лошо двама или повече души да играят с един и същ отбор след като и двамата са фенове ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм се навил да правя турнир имам едно запитване към вас : "Дали ще е със запазване на отбори или който с какъвто си иска"?

 

Пример 1: Аз си заплювам Манчестър,друг си заплюва Барса и никой друг няма право да избира някои от тези отбори.

Пример 2: Аз си заплювам Арсенал,друг заплюва Арсенал и могат да играят двамата един срещу друг(според мен това не е яко).

 

Виждал съм,че някои турнири се играят по Пример 2,но определено ще е по-реалистично,ако не е така.Т.е. да си играем по Пример 1.Просто питам,защото ние си правим турнира и ние трябва да го направим така че да ни хареса :)

ako 6te pravim turnir az mai 6e trqbva da preinstaliram igrata 6toto po edno vreme nali pita dali iska da instalira nqkuv pack s koito moje da se igrae online i az dadoh NE :) ina4e ako 6te ima 6te e nai qko ako si4kite otbori sa ot 1 liga dvama moi frendove igraqt v angliiska liga oba4e sa s slabi otbori tui kato dobrite ve4e bili zaeti ( 2 sedmici predi izlizaneto na igrata )

 

EDIT: az imam nqkvo jelanie da sum s Real M ili west ham

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...