Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Питам сериозно :) ако файла е един и същ де ;)

Най-вероятно няма да можеш да пуснеш и 3-те защото ще са с еднакви имена торрент файловете , но ако не са просто ще сваляш едно и също нещо 3 пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Боза!!!Отново ЕА се изложиха :angry1 ,не може да стъпне на малкия пръст на PES5 по гемплей,смятам да продалжавам да си цъкам PES5 докато не излезне PES6. :love

Link to comment
Share on other sites

Imam problem.kato instalnah igrata,slojih i crack-a i ne6te da trugne.Pi6e mi fifa07.exe has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the incovenience!ako nqkoi e imal podoben problem neka kaji ot kakvo e tova 4udo.Iztegil sam igrata ot gamez.com.tw i ma6inata mi e slednata INtel Celeron 2400+ 512mb ram Nvidia FX 5200.

Link to comment
Share on other sites

Imam problem.kato instalnah igrata,slojih i crack-a i ne6te da trugne.Pi6e mi fifa07.exe has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the incovenience!ako nqkoi e imal podoben problem neka kaji ot kakvo e tova 4udo.Iztegil sam igrata ot gamez.com.tw i ma6inata mi e slednata INtel Celeron 2400+ 512mb ram Nvidia FX 5200.

може да иска да заредиш диска

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа, номера на EA е да смени менюто, да направи визията малко по-различна - в случая някво такова се едно гледаш телевизия с ефекти некви, а отдолу нищо кой знае колко по-различно от досега - поне такива са първите ми впечатления. Става за губене на време, но засега не виждам нещо, което да ме спечели...

 

да видим за колко часа играта ще се изтърка

всъщност тя се изтърка вече, защото Дрогба като вкара гол прави все същите неща като в миналата игра... повторенията са едни и същи, кафявото се налага явно не само в NFS, а и тука.

 

Абе става си играта, но ще чакам PES6 - дано той да е мръднал повечко спрямо PES5.

Link to comment
Share on other sites

С диск ли се играе :) ? ? ?

да

 

играта много ми харесва.няма кой знае колко подобрения,но все пак според мен е по трудно от преди.играя с милан на про и изобщо не мачкам ми за ся съм пети

Link to comment
Share on other sites

според мен е по-добра от 06. геймплеят е почти същия, само дето ударите май по ми допадат ... ама най-важното е, че пак ще се играе с любимите отбори. затова и предпочитам фифата пред пес-а ;)

все пак фифата е за по-скоро за фенове на самата игра, докато пес-а е за геймъри :P

 

... а, и графиката според мен е 1/2 идея по-добра. кат' не могат да направят публиката детайлна (което и ще се отрази върху системните изисквания), са я "замазали". не е зле

 

свиркайте когато направят бг пача ... да ги почвам с жълто-черните :woot

Link to comment
Share on other sites

abe sege e instaliram, no razbrha, che transferite sa neaktualni :angry: tova do sega ne e bilo!

Какво искаш да кажеш? Не разбрах :bgrin:

 

 

Фродо,начи тръгва на MX и с RAM 256 ? :punk

Link to comment
Share on other sites

Който още не е разбрал може да си въртите топката с Z и C при удари и пасове като на добрата стара 2002, но все още не разбрах как точно се бият фаловете. С кои копчета може да се върти топката и т.н. ?

Link to comment
Share on other sites

abe sege e instaliram, no razbrha, che transferite sa neaktualni :angry: tova do sega ne e bilo!

То си пише от кога са последните трансфери => 27/8/06 :)

Аз да кажа за наказателените удари ... вече няма скала за отчитане на силата на удъра , оставено е на интуицията :)

Link to comment
Share on other sites

Още първия ми пряк свободен го забих след това следваха удари в стената,извън очартанията на терена и няколко гола...така че от страна на пряк свободните много по добре от 2006...

А за трасферите защо не са изчакали още 3-4 дни да се затвори трансферния прозорец?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...