Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

аз предлагам да се направи един irc канал. така всеки, на който му се играе, ще влиза вътре и ще си търси протовник, когато е свободен. разни му там турнири ... дълга и широка става. поне според мен

 

Канал в ирк си има просто тряа малко да помислиш,А доколкото това за мачовете по вълнуващо е да премера сили в някой турнир въпреки че стаа по бавно отколкото да си играя френдлита ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Чудесно доволен съм от жребия :) мисля че имам всички шансове да продължа напред :)

Не са токова важни отборите колкото играчите,така че все още не могат ад се правят такива прогнози ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е тъпо, че един играч може да играе с два отбора... сега аз например искам да се запиша, ама курец.

Link to comment
Share on other sites

Това е тъпо, че един играч може да играе с два отбора... сега аз например искам да се запиша, ама курец.

Щом има още желаещи дайте да направим и UEFA!

Link to comment
Share on other sites

Не са токова важни отборите колкото играчите,така че все още не могат ад се правят такива прогнози ;)

 

mdam mnogo si prav i ve4e se ubedih v tova :) nikakvo podcenqvane pove4e na kogoto i da bilo ,o4akvaite me da igraq na 100% daje 110% :P ve4e se svurzah s moq protivnik i po kusno shte napravim proben ma4 da vidim kak shte vurvi 4e toi e ot varna i.. mnogo se nadqvam da nqma problemi :)

 

grupa D koito nqma hamachi da svalq 4e s toq pich "Robinho9119" samo taka shte moje da se igrae mai

 

a i ne samo grupa D ,pi4a moje da produlji napred taka 4e ne se znae , znae li se :P

Link to comment
Share on other sites

Ако някой иска да организира турнир,докато тече този да се свърже с мен...Може да ползва форума,който съм направил.Ще получи и права.Но разбира се трябва сериозно да организира турнира ;)

Link to comment
Share on other sites

neznam ama mai shte se okaje 4e ima mn neseriozni hora v toq tur. toq det trqa da igraq s nego 1viq krug az mu vikam dai se razberem neshto za ma4a toi "offf sq imam raota ne ma zanimavai" i ot togava 2 puti posle mu pisha tuk li si ... nikuf otgovor

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се.... :)

Който иска да обсъждаме турнира(а и както правим сега) да идва във форума,а не тук да пълним темата ;)

Link to comment
Share on other sites

На фифа е, но мисля, че в тая тема е по-удачно да се обсъждат тактики, финтове и тем подобни ,а не ,че Иванчо бил Драганчо с 6-4

всичко свързано с фифа може да се обсъжда тук. изказваш се неподготвен.

Link to comment
Share on other sites

Днеска си играх поредните няколко мача с може би най-слабия отбор в цялата игра - Бъри от втора лига :D

След като противниците ми от Хъл сити за купата на Англия отбелязаха гол за 2-1 в моя полза очаквах да задържа топката и да ги бъзикам на контри, но играта ме изработи :tongue

Очаквах да си бия аз центъра и гледам по едно време до топката има само един човек, след което видях познатия надпис Fifa 07 has encountered a problem and needs to shut down или нещо такова :D

Побърках се да псувам. Добре поне, че винаги след мач си сейвам играта, защото както обичам да играя по 10 мача на веднъж :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как да си оправя тактиката на отбора? В предишни версии имаше възможност да избираш дали да играеш преса, изчакване, в атака с контри или с владение на топката. ТУк поне аз не намирам такова нещо. И как примерно в мултиплеър да си променям формацията, защото аз поне нямам мишка когато вляза в тийм мениджмънт по време на мач в мрежа.

Link to comment
Share on other sites

ето един бъг случил ми се преди 5 мин

http://img147.imageshack.us/my.php?image=bbboa8.png

 

и друга гледна точка

http://img301.imageshack.us/my.php?image=cccop1.png

 

 

как ще има гол като топката не е с цялата си обиколка във вратата :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...