Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Някой може ли да ми каже как да си оправя тактиката на отбора? В предишни версии имаше възможност да избираш дали да играеш преса, изчакване, в атака с контри или с владение на топката. ТУк поне аз не намирам такова нещо. И как примерно в мултиплеър да си променям формацията, защото аз поне нямам мишка когато вляза в тийм мениджмънт по време на мач в мрежа.

със C си сменяш формацията в мулти

Link to comment
Share on other sites

Не прочетох цялата тема ,може някой да е питал вече но само аз ли не мога винаги да права смени по време на игра? Изписва ми "U must control a team and use the assigned controller to access this option" Като дам ок се връщам в играта и след малко пак опитвам. След 3-4 опита ме пуска да правя смени... Някой знаели що се получава така?

Link to comment
Share on other sites

Не прочетох цялата тема ,може някой да е питал вече но само аз ли не мога винаги да права смени по време на игра? Изписва ми "U must control a team and use the assigned controller to access this option" Като дам ок се връщам в играта и след малко пак опитвам. След 3-4 опита ме пуска да правя смени... Някой знаели що се получава така?

Бъг.... :)

Като ти го изпише това не се връщай в играта,а след като дадеш ОК пак натисни Team Management

Link to comment
Share on other sites

Не става това дето го казваш. Пак ми изписва същото, пробвах 5-6 пъти :unsure:

 

Просто не цъкай с мишката в/у Team Management а натискай ентер :)

Link to comment
Share on other sites

Просто не цъкай с мишката в/у Team Management а натискай ентер :)

 

It works! Имам чувството, че никой не ги тества тея фифи преди да ги пуснат на пазара :sick

Link to comment
Share on other sites

It works! Имам чувството, че никой не ги тества тея фифи преди да ги пуснат на пазара :sick

 

Просто е нещо по контролерите..незнам може би възприема мишката по някъф начин :bgrin: нз и аз

Link to comment
Share on other sites

http://f7tour.9.forumer.com/ -> този ли??

Тук си е бре,даже от понеделник започват четвъртфиналите :)

 

 

ЕДИТ: Хм сега погледнах,и.....форума го отваря,но кат влезна в някой раздел и ми дава грешка.Даже не ме пуска и в Админ панела.....Или е профилактика или нз.....Прочетох условия,но не виждам някакси да сме ги нарушили.....

Link to comment
Share on other sites

вижте как изглежда демото за ХБ360

снимките са правени от users ( мале представям си като излезе пълната версия )

 

fifa3jm5.jpg

fifa4hd8.jpg

fifa6xb4.jpg

fifa5ae4.jpg

dsc08386ej3.jpg

dsc08395cu4.jpg

dsc08392zq3.jpg

Link to comment
Share on other sites

сега я инсталирах и играх 2 мача...по-гадна фифа не съм играл никога

 

геймплея е отврат ! единствено ми хареса борбата за висока топка

 

 

 

WE e играта ;)

Link to comment
Share on other sites

сега я инсталирах и играх 2 мача...по-гадна фифа не съм играл никога

 

геймплея е отврат ! единствено ми хареса борбата за висока топка

 

 

 

WE e играта ;)

Go away! :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега обявявам,че точно след една седмица и половина ще бъде организиран 2-ри турнир.Правилата ще разберете по-късно!

Link to comment
Share on other sites

Сега обявявам,че точно след една седмица и половина ще бъде организиран 2-ри турнир.Правилата ще разберете по-късно!

Те правилата на този турнир са си добре,само броя на участващите трябва да нарастне :) другото си е ок.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм навит за турнир. къде трябва да следя? Във форума сигурно. Но да питам.Ако някой иска приятелски "icq 205172682" Слабичък съм.До сега само с компа съм играл.

Имам един въпрос.Някой знае ли какво всъщност означават трите сини квадратчета до имената на отборите? Понякога свети само едно, друг път и трите.Нещо като power up ли е? :)

Много копчета има фифата. Да не съм някъв си гуру с 4 ръце !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм навит за турнир. къде трябва да следя? Във форума сигурно. Но да питам.Ако някой иска приятелски "icq 205172682" Слабичък съм.До сега само с компа съм играл.

Имам един въпрос.Някой знае ли какво всъщност означават трите сини квадратчета до имената на отборите? Понякога свети само едно, друг път и трите.Нещо като power up ли е? :)

Много копчета има фифата. Да не съм някъв си гуру с 4 ръце !!!

Трите квадратчета са нивото на духа на отбора..примерно ако напъваш 3-4 атаки една след друга отправяш удари..владееш топката повече и се вдига..в началото винаги е на 2,след което може или да го вдигнеш или да падне или да не мръдне..когато е на 3 дори и да са по изморенки футболистите търчат колкото могат а у..

Link to comment
Share on other sites

Трите квадратчета са нивото на духа на отбора..примерно ако напъваш 3-4 атаки една след друга отправяш удари..владееш топката повече и се вдига..в началото винаги е на 2,след което може или да го вдигнеш или да падне или да не мръдне..когато е на 3 дори и да са по изморенки футболистите търчат колкото могат а у..

 

Не винаги е 2. Аз съм започвал с 3 от моя страна и 1 за противника.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...