Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

ako 6te pravim turnir az mai 6e trqbva da preinstaliram igrata 6toto po edno vreme nali pita dali iska da instalira nqkuv pack s koito moje da se igrae online i az dadoh NE :)

И аз дадох не, но това няма да е проблем ако играем по IP ;)

Аз сега се сетих, че когато цъках на WC2006 мулти имаше страшен лаг и беше невъзможно да се играе. Използвахме и Хамачи, но пак нямаше ефект. Дано сега да са го оправили, че така не може да се играе и само ще се мъчим ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Значи реших,че ще се играе по 1-ви Пример,но ако има някакви проблеми казвайте :)

Направил съм форум,който още не е готов.Сега ще направя правилата и ще направя тема,в която ще стават записванията.

 

@bd1 : Само West Ham :),но мисля да играя с тях....е може и да се разберем де,ще видим :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм се навил да правя турнир имам едно запитване към вас : "Дали ще е със запазване на отбори или който с какъвто си иска"?

 

Пример 1: Аз си заплювам Манчестър,друг си заплюва Барса и никой друг няма право да избира някои от тези отбори.

Пример 2: Аз си заплювам Арсенал,друг заплюва Арсенал и могат да играят двамата един срещу друг(според мен това не е яко).

 

Виждал съм,че някои турнири се играят по Пример 2,но определено ще е по-реалистично,ако не е така.Т.е. да си играем по Пример 1.Просто питам,защото ние си правим турнира и ние трябва да го направим така че да ни хареса :)

Еми аз съм твърдо за втория вариянт щото разликата в силите на отборите в тази фифа се усеща, ама щом сте решили ще си заплюя Барселона :). Просто тва ми е любимия отбор и май се случи да е най-силния в играта :P

 

А и кво ще се прави, ако на някой му се Colse-не играта докато пада с 2-0 :)?

Питам щото стигнах до 20 кръг в лигата и не мога да си завърша мача. Играта ми се затваря към края на първото полувреме. Пробвах да преинстал, ама пак не става...

Хубавото е че вчера играх 2 часа онлайн и нямаше този проблем, но все пак да се разберем кво ще става предварително :).

 

аа и предлагам 6 минути полуреме на Фаст? :)

Тва ми е личното мнение, нямам против да играя и с други правила :)

Link to comment
Share on other sites

Кое? Когато поствате ли? Чакайте,че малко го обърках...пробвайте пак :bgrin:

 

Мда неможе да се поства..

Link to comment
Share on other sites

не знам за вас но на мен нета ми е уникално скапан-3 минути не може да отвори лайвскора,тъй че сигурно няма да се получи за онлайн :angry:

дано да се оправи

Link to comment
Share on other sites

предлагам да изчакаме поне до утре следобед и тогава да направим турнира,че да може повече хора да се запишат

 

да,с 32 ще стане яко.може тия които са 3 и 4 да си направат после уефа :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Разбира се,за да направиш нещо се изисква време. :)

Минимумът играчи,които трябва да се попълнят е 16. Но се надявам да стигнем до 32,за да направим нещо като Шампионска Лига :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове и аз искам да участвам в турнира

но утре съм на работа и ще мога да си изиграя срещите след 20:00 часа

ще ме включите ли кажете за дам знам

Link to comment
Share on other sites

nqkoi navit za edno friendly :) podgotovka za turnira ,4e ne mi e mn interesen comp-a :) ve4e sum nqkude 2ri sezon po sredata i se dvijana 2ro mqsto s Man Utd kato izostavam samo s 1 to4ka

 

ta ako ima navitaci vinagi sum gotov da napulnq koshnicata na nqkoi :) imam 2 ma4a izigrani Vs Human i dvata sa 6-1 v moq polza :P

Link to comment
Share on other sites

Това за избирането на отборите малко не ме радва ... не съм има възможност да вляза във форума по-рано и примерно вече добрите отбори са заети ... не смятате ли , че не е много справедливо ?

(Не , че ми пречеи да играя с Мозамбик ама ... )

 

И защо не направихме тази тема в нашия форум ? ? ? ? ?

 

И чрез жребии ли ще се определят групите или ще е като в БГ нагласено :)

Link to comment
Share on other sites

nqkoi navit za edno friendly :) podgotovka za turnira ,4e ne mi e mn interesen comp-a :) ve4e sum nqkude 2ri sezon po sredata i se dvijana 2ro mqsto s Man Utd kato izostavam samo s 1 to4ka

 

ta ako ima navitaci vinagi sum gotov da napulnq koshnicata na nqkoi :) imam 2 ma4a izigrani Vs Human i dvata sa 6-1 v moq polza :P

скайп-vasil_stefanov

влез да се уговорим и да ми обясниш как става щот до ся не съм го правил

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...