Jump to content
BulForum.com

Игра "Намери ми!"


Recommended Posts

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply

Новобранка, я прочети правилата на форума.Сега няма да репортвам.Ама следващия път..

Link to comment
Share on other sites

ако беше лято щеше да е по усъществимо,ама ся да се нагази във фонтана :wacko:

 

Е, да ама дюнерджията? :bgrin: Той не е толкова труден куест, просто хората ги е срам и са в плен на собствените си ограничения...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
То се е видяло, че няма да го бъде. Голям праз.

Нека някой друг иска нещо.

 

Аз бях писал едно искане малко по-горе.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

по хубаво от това не намерих http://cityrag.blogs.com/photos/uncategorized/asscopy.jpg

Едит:Надявам се да те устроива т'ва .Аз забравих да си искам ще си посикам Памела Андерсън как яде диня и е много много намазана :Р

Link to comment
Share on other sites

...Аз забравих да си искам ще си посикам Памела Андерсън как яде диня и е много много намазана :Р
А как чака на спирката на Тримонциум рейс да ходи на купон в кичука не искаш ли? :D
Link to comment
Share on other sites

Аз забравих да си искам ще си посикам Памела Андерсън как яде диня и е много много намазана :Р

Човек, такова наистина няма ;D С няколко ключови думи пробвах ама...на 17-18тата страница вече дори няма снимки на памела...най-одобрия случай е как хапва торта без ръце, ама то е колкото аватар...нз дали ще ти свърши работа.

 

Аз искам снимка на едно хлапе от рекламата със Супер Любо. Начи две деца спорят дали е дебел, след това звънецът бие, след това децата излизат от училището и дават въпросното хлапе на близък план как крещи "Супер Любооо". Ей тоя кадър търся :>

Link to comment
Share on other sites

Човек, такова наистина няма ;D С няколко ключови думи пробвах ама...на 17-18тата страница вече дори няма снимки на памела...най-одобрия случай е как хапва торта без ръце, ама то е колкото аватар...нз дали ще ти свърши работа.

 

Аз искам снимка на едно хлапе от рекламата със Супер Любо. Начи две деца спорят дали е дебел, след това звънецът бие, след това децата излизат от училището и дават въпросното хлапе на близък план как крещи "Супер Любооо". Ей тоя кадър търся :>

 

..... Цък За това хлапе става въпрос нали ? :)

 

Сега ако може една снимчица на вокала на Нирвана :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Търся снимка на новия тестов модел на СВД "Драгунов", с полимерна ложа и приклад, цевта е оребрена.Не можах да намеря никъде снимка, затова пускам тука искане.Не е за играта, просто ми трябва, помогнете,моля!!!

Link to comment
Share on other sites

.

 

 

нали се сещаш, че това си е чист спам?При следващо такова нещо, очаквай репорт от моя страна.

Link to comment
Share on other sites

Скъпи мой, аз се придържам донякъде към правилата на играта - искам нещо, при това казвам какво точно.А ти си написал само една точка, като не броим цитата на предишния ти пост.Е, кой нарушава правилата на играта, аз или ти?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...