Jump to content
BulForum.com

Игра "Намери ми!"


Recommended Posts

Кран ли е?Кран е!

А не като одеве, да пусна кокпит на Ф-19...

Crane2.jpg

Искам снимка на емблемата на Африка Кор

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply
/off

е аз пък от къде да ги различа? според google тва е което искаше ^^

Моя грешка бе човек :)Радвай се на крана, вдигнал друг кран.Правилно си дал кокпита.

Link to comment
Share on other sites

Дори така да го беше написал пак една камара резултати излизат в гугъла :)

Африка Кор е Африканския Корпус танкови войски на Вермахта.

Link to comment
Share on other sites

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...e/Pswastika.gif

Искам я оная снимка дето една кола пада на едно пристанище вав водата идва някав кран да я вади и тои пада идва 2ри кран и тои пада те са аколо 3 4 снимки ама са на една обща.

Link to comment
Share on other sites

дето една кола пада на едно пристанище вав водата идва някав кран да я вади и тои пада идва 2ри кран и тои пада те са аколо 3 4 снимки ама са на една обща.

Stiga s tia kranove ve momcheta.Che she mi izbiat chiviite i she vi poiskam "Bezimennia tank na Savetite".A samo piromana i az znaem kak izglejda :devil :D

Edit:I tova ne e emblemata na AfrikaKor

Link to comment
Share on other sites

http://www.afrikakorps.org/_photos/Colors/DAKPalm.jpg

http://www.afrikakorps.org/_photos/Colors/DAKStencil.jpg

 

http://www.afrikakorps.org/- има още обозначения, но не знам дали точно това се търси.

Link to comment
Share on other sites

Между другото- намерих и един немски форум по темата, доста интересно е. И се зариби да търся този танк :bgrin:

 

Отстъпвам правото си да искам снимка на друг

Link to comment
Share on other sites

Без да звучи като заяждане, Джаур, ти от нещо различно от война и въоръжение интересуваш ли се или само се създава такова впечатление през форума? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ами интересувам се от много неща.Просто тук ми е скимнало да искам такива работи.А не примерно снимки на Гергана :) С идеята да накарам хората да се поразровят малко...Пък ако покрай разравянето попрочетат и нещо - още по-добре :) Хвърли едно око на профила ми - там си пише.

Edit: И не виждам какво военно има в последното ми искане.Става въпрос за картина, следователно за изкуство.Отделен е въпросът какво изобразява самата картина(картините, отразяващи битки, бойни действия и сцени се наричат батални - за тези, които не знаят).

Link to comment
Share on other sites

Аз искам снимка на киликандзер :D

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, то се видя, че май забих нещата в 10-та глуха с тая картина.

Искам снимка на SS-Трабант, че мойта я затрих при последния формат.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха!Не търсех точно това, ама и това ме изкефи, особено номера :lol:

Е, стига съм искал.Някой друг, че иначе не е забавно.

Link to comment
Share on other sites

Ще се възползвам, защото имам идея да прокарам една по практическа и предизвикателна система за искане на снимки. (дотолкова, че взех да звъня на разни художници да разпитвам за вездесъщата картина на Грим).

 

Та, искам едно от следните две (по избор на клиента):

1. Снимка на съответния съфорумник, нагазил във фонтана до Бингото.

2. Снимка на съответния съфорумник, прегърнал (мислех да е "целунал по бузата", ама е прекалено :) ) някой от дюнерджиите в дюнерницата вдясно от входа на халите.

 

Забележка: Снимките трябва да са актуални, тоест да са направят от този момент нататък.

 

Смятам, че това са напълно изпълними рикуестове, и очаквам куражлията да отговори по подобаващ начин (а не "искам снимка на черния ти дроб в паница с гарнитура от ябълки").

 

Пък ако не щете, ще се продължава с гугъл рилейтид сърчове и толкоз.

Link to comment
Share on other sites

1. Снимка на съответния съфорумник, нагазил във фонтана до Бингото.

Жалко, отпадам автоматично.Ама не се знае де :)

Link to comment
Share on other sites

Стига де, аз на теб най-много разчитам :) Освен ако не си смъртоносно хремав, нямаш оправдание! :P

Не съм в Плд.Това стига ли?Иначе половин час след постването щеше да имаш и двете:)

Link to comment
Share on other sites

Е, тва е кофти вече :) Бая предизвикателен куест зехме :D Не става ли с едно аверче, дето бачкаше там преди, имам снимка с него, ама не когато е на работа.

 

By the way, от бая време търся снимки на жени, седнали в-у копирната машина... по-точно резултата :) Ако някой ми помогне - мерси, ако ме запознае с момичето - :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...