Jump to content
BulForum.com

Игра "Намери ми!"


Recommended Posts

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply
http://pro.corbis.com/images/42-19197997.j...1-DDA1E58AABD7}

 

Ебати ушната кал!!!Искам снимка на генереласки "Железен кръст".

403px-Iron_Cross_-_2nd_Class.jpg

 

искам снимка на корена на мандрагора, който има възможно най-човекоподобна форма :music

Link to comment
Share on other sites

ордена хубо не е тоя, но и това е просто човекоподобен корен, а не корен ан мандрагора, който прилича на човек :tongue

Link to comment
Share on other sites

ордена хубо не е тоя, но и това е просто човекоподобен корен, а не корен ан мандрагора, който прилича на човек :tongue

229013_main.jpg

mandrake-root.jpg

 

 

 

Спешно ми трябва мъж който цъка на лаптоп в леглото и до него жена му xmas.gif. много такива съм виждал, ама сега не мога да намеря... Може и да не е точно лаптоп, ама да се вижда че мъжът е пристрастен към нета...

Търся същата снимка, но ако може малко по-голяма и без надписи по нея :). Предишната отговаря на изискванията на играта, но на мен не ми върши работа, така че подобноа, но друга :lol:

Link to comment
Share on other sites

кажи кво искаш да търсим де :D

Ми аз казах какво искам, ама като гледам ви затрудних, така че сега искам снимка на човек, който седи пред компютъра и е седнал на тоалетна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам снимка на дървена горска хижа до планинско езеро. С борчета. - за дърветата става въпрос, а не за бизнесмените. :)

Link to comment
Share on other sites

2005_11_1_baza_3_4.jpg

 

"авиобаза Граф ИгнатиевО"

 

 

Искам снимка на Балканджи от концерта им в Ягодина

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз оная снимка от концерта на "балканджи" не мога да я намеря изцъклих се от 2 седмижи търся,ама...

Ако може вместо тая снимка някой да потърси снимка от огледалната стая във "версай",може и да има намерили. :) ако пък този дето иска снимка на "балканджи" нека още търсим аз само предлагам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...