Jump to content
BulForum.com

Игра "Намери ми!"


Recommended Posts

Искам снимка от войната в Босна. Moже и от Ирак

Случайно да не си прочел първия поуст... трябва да намериш снимката от предното поискване и чак тогава да искаш...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply

Ekspedicica-10.jpg

 

От дясно на ляво - Людмил Янков, Георги Имов, Николай Петков, Кирил Даскалов, Методи Савов, Иван Вълчев, Аврам Аврамов. Снимката е след завръщането на експедицията. За съжаление, начинанието се оказва гибелно за големия българин Христо Проданов...

 

Искам снимка на Караджата... :D

Link to comment
Share on other sites

564946_orig.jpg 564947_orig.jpg

 

Искам снимката която след мен ще постнете да е снимка на това което виждате (предполагам стената) като седнете на тоалетната чиния вкъщи!! :)

Link to comment
Share on other sites

p9180001dt7.th.jpg

 

Искам снимка на Братската могила малко време след построяването й или преди да бъде нашарена и да има вида, който има сега.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха снимката кърти с тоя склад тоалетна хартия и ароматизатора на мивката...

 

Иначе пак забихме темата в девета глуха, струва ми се...

Link to comment
Share on other sites

Някой да си поръча нещо че тая игра заби

 

Бе вие като не можете да намерите нещо в google и излизате с тва изказване, че играта забила... че и аз мога да търся в google, ама нали се сещаш, че не всичко се намира там. И тва е играта - да се намери нещо, което не е толкова лесно за откриване.

Link to comment
Share on other sites

Така е приятелю, но ти искаш нещо, което може да се намери само в архивите на баба ми, и то ако е решила баш там да се снима.

 

/офф

 

Тези дни, във връзка с работата ми, ми попаднаха едни снимки, които все съм се чудел откъде ги взимат, та реших да споделя една с вас. Наложи се да му намаля доста резолюцията, но пак е добре.

 

Поздрав за всички майни!

 

puldinnh4.jpg

 

Пазете града си!

Link to comment
Share on other sites

Така е приятелю, но ти искаш нещо, което може да се намери само в архивите на баба ми, и то ако е решила баш там да се снима.

 

Добре, айде ще се смиля - искам снимка с полов акт между носорози. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

E те нямаше ли да слагат два големи лъча вместо тях ??? Поне аз бях чул нещо такова

 

Тия два лъча ги сложиха отдавна... сега ще се строят нови кули, а ето ги и тях:

 

Проект

Проект 2

 

Сега пак мога да забатача темата като поискам снимка на дядо Стефчо, Бог да го прости, като дете, обаче айде няма да го правя. :) Искам панорамна снимка, направена от връх Ботев.

 

ЕДИТ: вярно, че не били тия в ню йорк

Link to comment
Share on other sites

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20015

Искам снимка(по скоро рисунка няква) на кулите които ще се строят на мястото на Близнаците които Бен Ладен бутна

 

Snimkite koito e pokazal WriteR4e sa na kuli, jilishtni sgradi v Dubai :D :D (Good JOB!)

 

Eto snimka na kulaTA koqto se stroi v New York:

 

Freedom Tower

 

050705_FreedomTOWER2_ex.jpg

 

iskam snimka na fontana pred Meriat Markiz v Atlanta

 

ne sym napisal imeto na hotela pravilno, che pone malko da se potrudite.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си че пред marriott marquis има фонтан ;)

Да има и наподобявал летяща чиния, но нещо не мога да намеря снимка, освен ако не е тази най-доло на страницата.

Marriot Marquis Hotel

 

Само да отбележа, че и в официалния им сайт има доста снимки на хотела, но не и на този гаден фонтан:)

Official Site

Link to comment
Share on other sites

Hi hi hi :)

 

Misleh si da kaja na Lobito snimka, no to e neveroqtno i daje na stranicata na hotela go ima 4 pyti. Fontana za smetka na tova go nqma :D

 

Toi syshto e mnogo qk. Kato pokaje nqkoi snimka shte vidite.

 

P.S. @XMD na snimkata dolu e slojen nqkakyv patevoditel za grada i tova e fontana v Centennial Olympic Park.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...