Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Нео, тази доста "яки" баджаци изкара бе... Таз "мома" ако роди ще заформи задник по-голям и от моя :P

Дядо такива моми съм виждал с изградена мускулна памет и тренировъчни навици след 6-7 месеца не можеш да познаеш, че са раждали ;)

Link to comment
Share on other sites

Те болшинството сегашни моми са торба картофи и фигура тип - гръцка амфора далеч преди да са стигнали възрастта за раждане, еле пък изобщо да са съзряли. То за кво плъзнаха сред жените тия моди с посраните гащи, а сред мъжете, схващането, че гъзестите трътли са секси... То глей от всякъде какви лоести гъзища засипват нещастния обикновен мъж, че даже и разни термини като бразилски серялник и бутилишъс взеха да се измислят заради запуснатите и трътлести мърли.... Щот или да си крият стриистите целулити, или да оправдават с модата собствената си медузестост и дебелогъзие.

 

 

П.п. Тва, като видя такивата огромни гЪзове (пък било то и на някви измислени билдърки) и ми иде да се издрайфам..., въпреки, че едва ли ще ми олекне....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Те болшинството сегашни моми са торба картофи и фигура тип - гръцка амфора далеч преди да са стигнали възрастта за раждане, еле пък изобщо да са съзряли. То за кво плъзнаха сред жените тия моди с посраните гащи, а сред мъжете, схващането, че гъзестите трътли са секси... То глей от всякъде какви лоести гъзища засипват нещастния обикновен мъж, че даже и разни термини като бразилски серялник и бутилишъс взеха да се измислят заради запуснатите и трътлести мърли.... Щот или да си крият стриистите целулити, или да оправдават с модата собствената си медузестост и дебелогъзие.

 

 

П.п. Тва, като видя такивата огромни гЪзове (пък било то и на някви измислени билдърки) и ми иде да се издрайфам..., въпреки, че едва ли ще ми олекне....

Явно хич не са ти ясни, щом не правиш разлика между дебели и тлъсти задници и тренирани такива! Това, че примерно теб те кефи995297505e33e663ec891ae5635ef6b0.jpgлевия, а не десния задник си е въпрос на вкус(или по скоро липса на такъв за мен) защото да ти кажа като десния задник имат мноооого малко без да тренират!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Явно хич не са ти ясни, щом не правиш разлика между дебели и тлъсти задници и тренирани такива! Това, че примерно теб те кефи995297505e33e663ec891ae5635ef6b0.jpgлевия, а не десния задник си е въпрос на вкус(или по скоро липса на такъв за мен) защото да ти кажа като десния задник имат мноооого малко без да тренират!

Ъ!

Чай, че ся го виждам тва... И от де ти хрумна това... гениално... умозаключение?

 

П.п. Красотата е хармония, мой човек! Всичко в излишък или липса, вЕрвай ми, не е красота!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Еммм...не ми харесаха нещо...а уж съм цицоман. :ghost

А стига бе, китайски* (макар и от Калифорния) цици да не ти харесат? Това е невъзможно! :lol:

 

 

 

____________

* Всъщност не са китайски, а по-вероятно малайзийско-тайландски. :)

Link to comment
Share on other sites

Прекалено ми идва...нямам чак такива големи ръце. :laughing1: Предпочитам по-умерени форми, а това на дедото направо се изсипва отвсякъде...

 

df28397ae48dd2a6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На тази какви неща бих и причинил...

 

Ще й сготвиш мусака и ще я накараш да я изяде цялата? Моля те - недей! :lol:

 

П.П. А между другото не ми е много ясно какво толкова й се каниш, преди да си я видял в лицето, ама ти си знаеш де...;)

Link to comment
Share on other sites

Горното твърдение е базирано на личен опит в областта, или на мокри среднощни фантазии?

И за да не съм 100% off

929da23b1037bfba.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не уе Пешо, един преател, на един друг преател ми каза,че са им тесни и стегнати... 

 

 

и за да не съм оф. 

12472766_903211143121656_845805915000219

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...