Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Знаете ли къде мога да намеря голям избор от слушалки тип тапи за MP3 плеар (???)

Ако искаш по скъпи в Деком има голям избор Сони и Пайнер . Аз си взех М280 на Пайнер , но не са тапи .

Само за Деком се сещам .

Е и Метро там някакъв голям магазин за електроника , но Техномаркет е пълна излагация . Имат около 8 вида и това е .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Откъде може да се купи кабел IEEE1394(Firewire) 4-6pin в Пловдив, или по-точно къде го имат наличен?

Ето какво представлява.

Благодаря предварително.

На много места има такива.В Технополис например(откъдето си взех моя),Метро,Деком,а вече и в компютърните магазини ги продават.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да знае къде има в наличност или с доставка следната звукова карта:

Creative X-Fi Xtreme Music bulk.

?

Никъде я няма. Накрая ще се задоволя с някоя Xtreme Audio или Gamer.

 

Btw, каква е разликата между Gamer и Music версиите?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде има в наличност или с доставка следната звукова карта:

Creative X-Fi Xtreme Music bulk.

?

Никъде я няма. Накрая ще се задоволя с някоя Xtreme Audio или Gamer.

 

Btw, каква е разликата между Gamer и Music версиите?

Пробвай тук

Link to comment
Share on other sites

Пробвай тук

Пробвах, ама днес събота, и ми казаха че хората с компонентите ще са там в Вторник и тогава да се обадя :rolleyes: .

Имам натрапчивото усещане, че тая карта я няма никъде в България. Дори може да не се обадя във вторник. Дали само в България е така..

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя Wacom Bamboo One в Пловдив ?

 

В Мултирама в Тракия.

 

Някой да знае къде има в наличност или с доставка следната звукова карта:

Creative X-Fi Xtreme Music bulk.

?

Никъде я няма. Накрая ще се задоволя с някоя Xtreme Audio или Gamer.

 

Btw, каква е разликата между Gamer и Music версиите?

 

Имаме и Creative X-Fi Xtreme Gamer :)

Edited by AnGeLrIpPeR
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

интересно ми откъде мога да си купя само "релси"(не знам дали е точния термин) за бюро ... става въпрос за тези, по които се плъзга дъската/поставката за клавиатурата на бюрото (компютърно бюро) .... просто моите се прецакаха и искам да си взема нови и да си го оправя.

 

благодаря предварително.

 

п.п. става въпрос за тази хава:

 

snimka06at1.jpg

 

... двете се слагат на бюрото, а другите две - на дъската.

Link to comment
Share on other sites

Ако няма в практикер или бриколаж, питай някоя от фирмите които правят кухни - те знаят.

ок. мерси

 

... а как точно се наричат тея хави? 'щото един хайван им вика "онея ***ки майна" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отде да знам. И аз така бих им викал :) Но ако ги наречеш "шейнички" или просто обясниш къде се монтират и какво искаш да направиш ще бъде достатъчно :) Аз изхвърлих преди време една плоскост с такива п**ки майни на нея защото не ми трябваше, но едва ли са над 10лв а и ги има във всякакви размери.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли къде мога да намеря голям избор от слушалки тип тапи за MP3 плеар (???)

 

Сигурно вече си си взел, но вместо марките ширпотреба (шитпотреба) бих препоръчал AKG (имаше в Технополис преди) или Sennheiser - доколкото знам в Динакорд има такива.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

(боднете я тая тема най-накрая, ако трябва и в buy/sell да е ...)

 

търся касета за матричен принтер Epson LX-300 ... нямам време да обикалям по фирмите и ми трябва сигурна информация къде имат такива касети.

ей това е ... "дълга" база :lol:

 

0000162ha6.jpg

 

благодаря предварително

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя шпиндел дискове Maxell DVD+R DL (Double Layer, двуслойни). Само имам 1 изискване. Хартийките в и около кутийката да за златистокафеви, защото има и зелени. Ето снимка:

 

dvd_dl_maxell_sp.jpg

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя шпиндел дискове Maxell DVD+R DL (Double Layer, двуслойни). Само имам 1 изискване. Хартийките в и около кутийката да за златистокафеви, защото има и зелени. Ето снимка:

 

dvd_dl_maxell_sp.jpg

Що не пробваш в Диноел-а.

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си купя шпиндел дискове Maxell DVD+R DL (Double Layer, двуслойни). Само имам 1 изискване. Хартийките в и около кутийката да за златистокафеви, защото има и зелени. Ето снимка:

 

dvd_dl_maxell_sp.jpg

 

Такива съм виждал и в Метро и в Билла.

Link to comment
Share on other sites

Na men da mi preporuchate vuzmojno nai-evtiniq govoritel za kasa za kola 12" trqbva da e ... Kutiqta na kasata e Blaupunkt i e krugla ... Govoritelq izgorq i trqbva da go smenq ne me interesuva marka ... Mislq daje da pusna v buy/sell edin topic ako li ne osven da proverq v Vikivat kato se prebera v pld ? I mislq che kutiqta shte e suvmestima i s drug govoritel ? Ne e zaduljitelno pak da e blaupunkt ? :D Blagodarq predvaritelno i se izvinqvam che pisha na shliokavica no nqmm flex tuk. ;) :)

Edited by bate_pesho
Link to comment
Share on other sites

Na men da mi preporuchate vuzmojno nai-evtiniq govoritel za kasa za kola 12" trqbva da e ... Kutiqta na kasata e Blaupunkt i e krugla ... Govoritelq izgorq i trqbva da go smenq ne me interesuva marka ... Mislq daje da pusna v buy/sell edin topic ako li ne osven da proverq v Vikivat kato se prebera v pld ? I mislq che kutiqta shte e suvmestima i s drug govoritel ? Ne e zaduljitelno pak da e blaupunkt ? :D Blagodarq predvaritelno i se izvinqvam che pisha na shliokavica no nqmm flex tuk. ;) :)

 

 

В Кондар електроник има доста добри SOUND MAX за 30лв. аз си взех такъв и съм доста доволен от него. Провери там, със сигурност ще намериш нещо което те удовлетворява и то на добра цена.

Link to comment
Share on other sites

Що не пробваш в Диноел-а.

Досега винаги съм пазарувал от там дискове дори и снимката на дисковете е от тяхния сайт, но имат само зелената кутийка. Вчера дори и тях нямаше и се минах с Princo за 15 кинта, което дрои се оказа, че неможе да ми свърши работа и сега ще събира праха.

 

Такива съм виждал и в Метро и в Билла.

Ще проверя. Други предложения?

Link to comment
Share on other sites

В Кондар електроник има доста добри SOUND MAX за 30лв. аз си взех такъв и съм доста доволен от него. Провери там, със сигурност ще намериш нещо което те удовлетворява и то на добра цена.

30 лева звучи повече от перфектно :))))) Да ми кажеш къде се намира това горе долу ? Кондар или КОНРАД ? Защото знам конрад , където се пада до хотел Санк Петербург на бул.България :)

Link to comment
Share on other sites

Ще проверя. Други предложения?

Със сигурност има(ше) в Метро, тъй като преди 2 месеца си купих една кутийка от същите от там...не останах доволен, понеже с тая 2.4Х се записват цяла вечност :sick и затова минах на 8Х Verbatim, които не са много по-скъпи от Максел-а.

Ако в Метро са свършили, 99% ще имат във "Вали" (до "Викиват")...дядо Мраз ще ти обясни къде точно, понеже живее на 1 минута от там. :)

Btw, те са официалните дистрибутори на Максел и Метро се снабдяват от тях.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност има(ше) в Метро, тъй като преди 2 месеца си купих една кутийка от същите от там...не останах доволен, понеже с тая 2.4Х се записват цяла вечност :sick и затова минах на 8Х Verbatim, които не са много по-скъпи от Максел-а.

Ако в Метро са свършили, 99% ще имат във "Вали" (до "Викиват")...дядо Мраз ще ти обясни къде точно, понеже живее на 1 минута от там. :)

Btw, те са официалните дистрибутори на Максел и Метро се снабдяват от тях.

Може ли малко инфо къде точно се намира това магазинче, защото Викивата ми е доооста по-близко от Метро и предпочитам да отида до там отколкото да хващам автобуси до Метро.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...