Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

Най - сетне си купих четец за карти . Дадох 9 лева за SD/MMC card reader/writer . Добре е . Супер малък и готин . Черен с прозрачно капаче .

 

 

Тези от Jar вика , че не се знаело кога ще се докара пратката в София и няма и представа кога ще има на склад .

Не ходете там няма да имат скоро .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може ли да обясниш точно кво е тва?

 

Това е тръба която отклонява въздуха (или по-точно през тръбата смуче възхух), но не е казал за комп ли?

 

Примерно ето е това

 

298742.jpg

Edited by DELUXe
Link to comment
Share on other sites

Това е тръба която отклонява въздуха (или по-точно през тръбата смуче възхух), но не е казал за комп ли?

 

Примерно ето е това

 

298742.jpg

 

Да точно това е, извинявам се мой пропуск. По принцип ще е за компютър.

 

 

 

Ами такова съм виждал във Вали и Ресет.

 

Можеш ли да ми кажеш ориентировъчно преди колко време си го виждал, защото тая джаджа я има от 3 години, че и повече май на пазара, а на сайтовете на вали и резец аз поне не открих да шредлагат такова нещо. Устройва ме и вариант дори и втора употреба. (то какво ли ще може да й се развали на тая тръба :). Вероятно ще ми трябва повече от 1 тръба.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся да си купя някакъв мощен събуфер с сателитни тонколонки

Такъв с двд комбиниран не ми трябва.

Преди време гледах в форума,някой беше писал за някакъв магазин в Смирненски ,откъдето си бил купил такъв,но не помня откъде.

Ако някой се сеща или знае откъде мога да се сдобия с такъв да пише.

Нещо яко търся. :D

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми дебели (някъде 10-12мм, може и повече) медни и/или алуминиеви плоски плътни плочки, предполагам че се водят "ламарина". Знаете ли откъде да намеря такива в Пловдив, на кв.м или парчета? Балгодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Търся си термодвойка от тези:

temp01b.jpg

Навсякъде където съм виждал са в метален или пластмасов корпус, те не ми вършат работа.

Трябват ми възможно най-плоски.

Link to comment
Share on other sites

Ако мислиш да ги подпъхваш между радиатора и ядрото забрави.

 

 

едит: Тогава пробвай в Конрад.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Ако мислиш да ги подпъхваш между радиатора и ядрото забрави.

Не мисля. Но пък мога да го сложа в оснвата на един Нинджа Плюс.

Та някой ако знае къде има, да сподели?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

търси се готварска печка "раховец" или подобно т.е. с малка фурничка и два котлона на ток. къде в пловдив може да се намери, освен в големите магазини за бяла и черна техника?

гледам някакви SOGO в техномаркет за 120 лв. някакви впечатления? а и не знам дали си струва, дали е скъпо 120 лв. за такова нещо ... казаха ми да потърся в интернета и това е :)

ако може някой да помогне със съвет или напътствие, ще съм му благодарен

Link to comment
Share on other sites

Ами потрси печка в голямата търговия. У нас повечеото уреди са купени от там и цените са много добри. Има и доста добри несмки стоки втора ръка.

 

едит да:

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Ами потрси печка в голямата търговия. У нас повечеото уреди са купени от там и цените са много добри. Има и доста добри несмки стоки втора ръка.

"голямата търговия"? т'ва на брезовско ли имаш предвид?

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя така наречения "дремел" :bgrin: ? Виждал съм го само в практикер.. Ама много солено ми идва защото е на BOSCH

Edited by FunLov3
Link to comment
Share on other sites

Ами брат ми си взе от Квазер ел. За 30-40лв с поръчка от германия. ако не го знаеш къде е пиши пм.

 

едит: конрад съм имал предвид.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

@Funlov3 във Метро има Еinhell за 45-50лв и Agoyama за 30 40 лв.

 

Edit: Може и така да се казват, а цената варира в зависимост какво искаш да има в комплекта.

Edited by Mad^Jack
Link to comment
Share on other sites

Agoyama за 30 40 лв.

не се ли казват Agoya tools?Щото в нас имам 2-3 такива.

Виж в конрад там има китайски за 28лв.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

търси се готварска печка "раховец" или подобно т.е. с малка фурничка и два котлона на ток. къде в пловдив може да се намери, освен в големите магазини за бяла и черна техника?

гледам някакви SOGO в техномаркет за 120 лв. някакви впечатления? а и не знам дали си струва, дали е скъпо 120 лв. за такова нещо ... казаха ми да потърся в интернета и това е :)

ако може някой да помогне със съвет или напътствие, ще съм му благодарен

Aз ползвам такива от 2г. вече и съм много доволна!Вземи си SOGO с грил.Е не става агне да въртиш на него ,но за пилета е идеален!Печката е компактна и качествена.и фурната и котлоните загряват бързо и се готви лесно.

Link to comment
Share on other sites

Търся си термодвойка от тези:

temp01b.jpg

Навсякъде където съм виждал са в метален или пластмасов корпус, те не ми вършат работа.

Трябват ми възможно най-плоски.

Имам точно такива джиджавки пиши ми лично, да се разберем...

 

ЕДИТ: Да ви питам знае ли някой дали в Пловдив се продават "твърди" кондензатори (solid capacitor), и ако да къде?

Edited by DELUXe
Link to comment
Share on other sites

[bg] Reshih da si vzema Einhell no problema e che nqmam karta za METRO ... nqkoj moje li da pomogne !? [/bg]

Ами що не си изкараш...става за 3 минути на самия вход за клиенти....а ако не искаш по някаква причина, утре по обяд ще съм в този район и мога да ти го купя с моята карта. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...