Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

Някой да знае в кой магазин би имало повече от един модел на телефоните на HTC и по-специално S710 и 4350? Ако и цените им са смислени, ще е още по-добре.

От това, което съм прочел във форума на pocketbulgaria.com съм разбрал, че конкретно за PDA и PocketPC поръчването от USA + shipping в повечето случаи е по-евтино от купуването от нашенските "реселъри/дистрибутори/официални представители" :angry1 така че помисли и за този вариант (а и погледни сайта който ти казах)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае в кой магазин би имало повече от един модел на телефоните на HTC и по-специално S710 и 4350? Ако и цените им са смислени, ще е още по-добре.

В магазина на малката главна Vega2000 има модели на HTC но не знам точно кой са тези дето ги има. Но не са от ефтините :)

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя -захранване+ батерии за дигиталния ми фотоапарат(батериите са АА, като имам претенция да са над 3000 mah)

Edited by medeniqt
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

къде може да се купи стандартен накрайник за захранващ кабел, тъй като лаптоп, който е донесен от щатите е с американския пиниз :blink:

Link to comment
Share on other sites

къде може да се купи стандартен накрайник за захранващ кабел, тъй като лаптоп, който е донесен от щатите е с американския пиниз :blink:

Нали знаеш, че в щатите захранващото напрежение е друго и едва ли само накрайника ще ти е проблем.

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш, че в щатите захранващото напрежение е друго и едва ли само накрайника ще ти е проблем.

в интерес на истината не знам :D ... кажи какво се прави в случая тогава :)

Link to comment
Share on other sites

Не. имам предив ако е външно, то към лаптомпа не се подва напрежението на мрежата, има си адаптер. Ако случайно тоя адаптер ти е в лаптопа вътре тогава гориш, ама се съмнявам.

Link to comment
Share on other sites

Не. имам предив ако е външно, то към лаптомпа не се подва напрежението на мрежата, има си адаптер. Ако случайно тоя адаптер ти е в лаптопа вътре тогава гориш, ама се съмнявам.

значи да се смени адаптера ... ясно

Link to comment
Share on other sites

Ами прочети хубавои върху адаптера на лаптопа какво пише.Има модели които са 110/220 В и ако е такова ще си вземеш само накрайник ако ли не взимаш направо ново захранване.

Link to comment
Share on other sites

Търся card reader 3или5 в 1 ... Трябва да има SD , MMC и там вече каквото има да е бонус . Давам до 5 лева за нова машинка . От малките да е . От каде мога да намеря такова нещо ?!

Link to comment
Share on other sites

jar, май беше 6лв. :)

Ами казаха ,че след около 10 дена щяли да докарат , а на мене ми трябва до събота . Ако знаете другада дайте офертите :)

Link to comment
Share on other sites

От каде мога да си закупя количка с дистанционно управление да прилича на един от тези модели : Nissan 350Z , Mitsubishi Evo (без значение кое Evo ще е) или Subaru Impreza WRC ?

На каква цената са също ако може да ми кажете .

 

 

 

И отново с кард рийдъра ? Другаде освен ДЖАР ? Преди година казваха някаде около Филипса до гробищата , но каде точно ?

Link to comment
Share on other sites

От каде мога да си закупя количка с дистанционно управление да прилича на един от тези модели : Nissan 350Z , Mitsubishi Evo (без значение кое Evo ще е) или Subaru Impreza WRC ?

На каква цената са също ако може да ми кажете .

И отново с кард рийдъра ? Другаде освен ДЖАР ? Преди година казваха някаде около Филипса до гробищата , но каде точно ?

ако е за нещо по-истинско:

тука

имат си онлайн и офлайн магазин. не са от ефтините. имаше и още 2-3 магазина ама май са предимнов софия.

иначе за малко пари и непретенциозна играчка - от метро примерно :)

Link to comment
Share on other sites

Хипермаркет Рила ;)

значи в рила-та няма това, което търся ... а то е - настолна лампа, която да не заема място, да е малка, да е със стъпало и да е сравнително висока, така че светлината да пада над нивото на монитора. в бриколаж има такива, ама са по над 50 лв. :bgrin:

нещо подобно - цък

 

по-скоро такава

 

значи говорим за цена до 30-35 лв.

 

02A0667.jpg

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя кабел за свързване на U600 (samsung) с TV. Попринцип трябва да го има в пакета, но го нямаше, а искам да пробвам как е :).Ако ми кажете и горе долу на каква цена ... идеално. (предполагам, че в магазините за GSM-и има, но проверих в 4-5 и нямаше ...)

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя кабел за свързване на U600 (samsung) с TV. Попринцип трябва да го има в пакета, но го нямаше, а искам да пробвам как е :).Ако ми кажете и горе долу на каква цена ... идеално. (предполагам, че в магазините за GSM-и има, но проверих в 4-5 и нямаше ...)

Ами... проверил ли си в "Метро" или "Технополис" там щандовете за GSM ??? Ако не иди виж би трябвало там да има а в прочем виж или в на "M-Tel" , "Germanos" , "Handy" .... аз там съм виждал специално за модели като Sonny Ericsson , Nokia и темподобни.... , така че не ми се вярва да няма и за твоя телефон :) ... а иначе USB върват от 20 лв. нагоре ама зависи от телефона !!! Специално за твоя незнам колко е, но огледай магазините които ти казах :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...