Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

В краен случай можеш да ги поръчаш от Плесиото с доставка

И това е вариант, но ще излезе бая солено пък и те сигурно ще кажат чак след празниците...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И това е вариант, но ще излезе бая солено пък и те сигурно ще кажат чак след празниците...

провери в ресет. те се водят преставители за българия на logitech (ако не се лъжа)

Link to comment
Share on other sites

провери в ресет. те се водят преставители за българия на logitech (ако не се лъжа)

Да ще взема утре първо през там да мина, но за всеки случай, ако някой се сети за ое някое място да каже задължително!

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя свястен скенер бе хора???В тоя град имам чуството че продават само боклуци...................

Link to comment
Share on other sites

слушалки Сони тип тапи ?

знаете ли къде има :)

http://technomarket.bg/products_p.php?page...mp;grupaswe=006

 

 

 

Да знаете някой дилър на "СтилТех" ( http://www.stealtech.org/ ) в Пловдив ?

Edited by Friedrich
Link to comment
Share on other sites

Предпазител за цк ключ от този тип:

някой виждал ли е по нашите магазини и в кой?

 

Няма начин да няма във Викиват и в Квазер. Едното е до военна болница в посока сточна гара, а другото е до отбивката за улицата под моста на Герджика от страната на бившия ТОХ.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да купя кабел за връзка на компютъра с телевизора от видео картата (звучи тъпо, но не знам как точно да го обесня) Евентуално има ли в Технополис, че Събота или Неделя ще имам път натам.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да купя кабел за връзка на компютъра с телевизора от видео картата (звучи тъпо, но не знам как точно да го обесня) Евентуално има ли в Технополис, че Събота или Неделя ще имам път натам.

ако говориш за такъв: komputyr-televizor-kartina.gif , трябва да има във Викиват

Link to comment
Share on other sites

ако говориш за такъв: komputyr-televizor-kartina.gif , трябва да има във Викиват

Да, предполагам, че става въпроса за това. Викиват си нямам и представа къде е. В големите магазини като Техномаркет, Технополис няма ли да има? :unsure:

 

Едит: Абе то се оказа, че трябва да има освен кабел за картина и за звук, а и намерих още един вид кабел ето ТУK. Такаче, ако някой е наясно с процедурата ще съм му благодарен да ми я обясни. Може и на ЛС. Благодаря предварително!

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Да, предполагам, че става въпроса за това. Викиват си нямам и представа къде е. В големите магазини като Техномаркет, Технополис няма ли да има? :unsure:

моста на Герджика , като идваш от 6-ти септември отляво преди да се качиш на моста, там се намира ВИКИВАТ

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

моста на Герджика , като идваш от 6-ти септември отляво преди да се качиш на моста, там се намира ВИКИВАТ

Ясно, но сега по-добрия въпрос е какво точно трябва да купя?! :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

Може би темата е в греешният раздел, но някой да има идея от къде мога да си купя някои албум на група Тирамису.

Link to comment
Share on other sites

Ясно, но сега по-добрия въпрос е какво точно трябва да купя?! :unsure: :D

 

Защо не си ползваш звукът на компа ако е добър и да си вземеш само видео кабел.

Аз направих така каел от ВИКИ-ВАТ за 4 кинта и си оставих 5.1-то на компа да си свири.

 

 

Продават ли се някаде само панели за флопи?

И дали ще мога да намеря?

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някаква джаджа/машинка, техника/, която да наподбява мини компросор/духалка/ с достатъчно силна струя на въздуха, че да става за почистване на РС? Някъде четох, че в Конрад е имало (има?) подобни "духалки" на цена около 60 лв. Някой чувал/виждал/ ли е за тях? Стават ли? Има ли някаква друга алтернатива различна от прахосмукачка, флакон със сгъстен въздух или компресор за сгъстен въздух?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...