Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да попитам откъде мога да си намеря този адаптер (захранване) http://www.pchub.com/uph/laptop/46-33749-8323/FSP-Group-Inc-FSP200-1ADE21-AC-Power-Adapter.html . Цената му чисто нова е доста висока ,а става въпрос за стар компютър.. Вентилаторчето му не върти и се чува странен шум от него,а е капсуловано и мисля ,че ремонта е невъзможен, тцтцтц...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Във Викиват са китайски мега-ментета - случвало ми се е да купя електролитни кондензатори без да ги огледам, после като ги видях всичките бяха протекли (а са нови незапоявани - сметни за какви боклуци става въпрос).

Във Комет има пресни китайски електролитни (в смисъл че продават по много и не са залежали с години), както и Wima които са от най-добрите полиестерни, цените също са много по-добри.

Най-добре преди да ходиш до капана се регистрирай в сайта им и поръчай каквото ти трябва да дойде на твое име в магазина, понеже в пловдивския магазин нямат много неща в наличност.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

освен във викиват, къде другаде мога да намаря сравнително голям избор на кондензатори :)

Викиват е зле. мръщиха се и ме държаха мълчаливо около 10 минути защото им връщам зарядното за лаптоп което след 1 месец отново не работи след първия им ремонт. И ми заявиха че то по закон трябвало да има 2 години гаранция но те по принцип не давали. и като я питах, добре аз все пак имам ли гаранция на това или не? И тя ми отговори ами не, ама какво да ви правя...

Офтопик съм и не помагам особено, но все пак ако имаш друга възможност не ходи там...

Link to comment
Share on other sites

 

Най-добре преди да ходиш до капана се регистрирай в сайта им и поръчай каквото ти трябва да дойде на твое име в магазина, понеже в пловдивския магазин нямат много неща в наличност.

 

търсачката нещо им е много зле ... или просто аз не мога да се оправям с нея :)

Link to comment
Share on other sites

Имат PDF със всичко което продават, ако ти е по-лесно първо гледай от там какво продават и тогава търси в сайта конкретно това.

Link to comment
Share on other sites

Имат PDF със всичко което продават, ако ти е по-лесно първо гледай от там какво продават и тогава търси в сайта конкретно това.

мда, немрих им каталога. там определено е по-лесно с търсенето :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Бриколаж, Практикер, и т.н. Цената варира от 5лв. до 15-20лв. за брой, зависи от колелата.Иначе може да се потърси и в магазините за мебелен обков.Там цените не знам как са.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://cgi.ebay.co.uk/GLOW-LIGHT-UP-MULTIMEDIA-KEYBOARD-Black-USB-Illuminated-/320597096006?pt=UK_Computing_ComputerComponents_KeyboardsMice&hash=item4aa5137646

 

някой знае ли къде в пловдив мога да намеря и видя подобна клавиатура т.е. "светеща" :)

 

п.п. говорим за някоя китайска noname изработка, а не примерно за logitech illuminated keyboard.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да ти кажа, че има Jar в Пловдив но явно са го затворили или на времето като ми казваха, че има са ме послъгали....

 

Имаш вариант да дойдеш до Пазарджик, ако живееш в Пловдив разтоянието по пазаджишко шосе е към 35KM в едната посока, общо 70KM. Самият магазин е на лесно място в града и няма да ти се налага да се вреш по тесните улички. Ако се решиш, по-добре го поръчай по телефона, за да като дойдеш тук направо да го вземеш, иначе ще трябва да правиш втори курс.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Windows 7 Home Edition

 

от коя фирма в пловдив може да се вземе на най-ниска цена? :unsure:

гледам в erabg.com е 180 лв. ...

това е ОЕМ пакет, чийто лиценз важи само във фактура с компютърна конфигурация.

Link to comment
Share on other sites

1. Дали някъде в Пловдив се продават все още нови 17-18,5-19" LCD TFT монитори стандарт 4:3?

 

2. Къде в Пловдив продават преходник molex to 3 pin /за вентилатори/ като този от снимката?

 

99679110119656278331294657982ewbpRtVxjFGqD0c6tGY0_m.JPG

Edited by tracker
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 8 months later...

сервиз или магазин за резервни части за домакински уреди?

трябва ми маркуч за прахосмукачка, тъй като на сегашния щифтовете, с които се захваща за тялото се счупиха.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Сушени домати. Ама от тези които са в найлонови пакетчета без никакви добавки. В кауфланда в кичука доскоро ги продаваха ама в момента има всичко друго сушено само не и домати.

 

Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...