Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

искам локото на четвъртфинала, за да има поне един пловдивски отбор на полуфиналите :)

Айде уточнявайте кое локо бе мама му.... :sick

Гости на Локо Сф...ако Марчо Дафчев го няма ...имаме шансове иначе-не!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Четох, че ще се сключва договор за спонсорство и с КЦМ. Дано да е вярно, защото с помоща от фирмите на Гергов и КЦМ ще има достатъчно за по-свестни футболисти.

Link to comment
Share on other sites

Четох, че ще се сключва договор за спонсорство и с КЦМ. Дано да е вярно, защото с помоща от фирмите на Гергов и КЦМ ще има достатъчно за по-свестни футболисти.

КЦМ са потвърдили, но няма да стават някакви акционери в клуба. Просто ще подпомагат ;]

Link to comment
Share on other sites

КЦМ са потвърдили, но няма да стават някакви акционери в клуба. Просто ще подпомагат ;]

E, това съвсем не е малко. Поне отборът ще е финансово стабилен, може и някой снястен футболист да привлечем през зимата :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой свястен футболист разтрогне на арбитража ще го вземем, иначе едва ли :rolleyes:

От Берое доста ще се разбягат. Даже чух слухове, че се оглеждаме за Желев (млад халф, резерва през тоя сезон) и Иванов (защитник). Също в Б (дори и В) групите има разни "таланти", който могат да са от полза.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Съществуваше ли вариант да се завърнеш в Ботев (Пд)?

- Иска ми се да бъда в Ботев, но това няма как да стане. Докато някои хора са там, кракът ми няма да стъпи. Много ми е болно.

 

- Още ли сте скарани с Димитър Христолов?

- Е, чак скарани. Не, просто той постъпи некоректно спрямо мен. Ако Христолов не беше в Ботев, щях да се върна. Сега обаче мисля само за Берое. Концентрирам се изцяло в подготовката, защото всички сме изостанали в сравнение с останалите отбори.

 

Част от интервюто с Коце Видолов

 

Мисля ясно е вече кой отбор е на сърцето на Магьосника...жалко че няма да завърши кариерата си при нас както му се полага :(

 

Успех Коце,с теб сме майна :punk

Link to comment
Share on other sites

Коцето много пъти си е казвал кой му е отбора на сърцето,и не го крие.

 

 

Както и ЛИЛЧО сие казвал че това е отборът за него.

Отборът с най-ВЕЛИКАТА публика в България.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
София. Двойно ще бъде подсилена охраната в студиото на „Пирамида” тази сряда, 27 февруари. Причината е, че дискусионното шоу ще изправи един срещу друг лидерите на фен-клубовете на три от най-големите футболни отбори у нас – Левски, ЦСКА и Ботев Пловдив. Заклетият левскар Златин Тепсиев, армеецът Димитър Ангелов-Дучето и "главатарят на канарчетата" Божидар Людмилов ще пристигнат в студиото в пълно бойно снаряжение.

 

„Всеки един участниците в сряда ще бъде подкрепян от 25 заклети фена на отбора си”, разкри Стойчо Керев, изпълнителен продуцент на „Пирамида”. Това ще бъде първият случай, в който българска телевизия събира на едно място толкова много фенове от трите агитки. „Знаем, че футболните страсти се разпалват най-лесно и заради това гардове ще бъдат разположени близо до всеки един от секторите”, споделя Живка Гичева, главен продуцент на ТВ2.

Дори креслата в студиото ще отговарят на цветовете на любимите отбори – син, червен и жълт.

Феновете ще обсъждат теми свързани с корупцията във футбола, хулиганството и расизма.

 

 

Агенция "Фокус"

Link to comment
Share on other sites

днеска задължително чиста победа с поне 2-0 :punk

времето е хубаво и ще се получи добър мач, дано да има и повечко хора по трибуните :)

Link to comment
Share on other sites

Тенчо Тенев, Ботев:

Не очаквах да сме толкова добри

Необходими ни бяха тези три точки. Не очаквах, че ще демонстрираме толкова добри неща на терена. Напоследък най-важното е преди всичко да бъдат спечелени трите точки. Никой не би ни простил да играем добре, а да не печелим мачовете си. Благодаря на футболистите за себераздаването. Феновете отново създадоха невероятна атмосфера на стадиона. Ще ни е нужна тяхната подкрепа. Смених Божков, защото си свърши работата и реших да почине в последните няколко минути.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Abe, много зле бяхме срещу Спартак, но пък те всички отбори в България са слаби. Ако си взимаме мачовете в Пловдив, ще сме по-напред в класирането.

Единствено Жоро Христов, Данчо Минев и Лилчо са класни футболисти в момента в отбора и знаят за какво са на терена. Другите са като мухи без глави. Но за това и треньорът е виновен, разбира се. Не може да се играе с един типичен халф в единадесеторката.

Link to comment
Share on other sites

Abe, много зле бяхме срещу Спартак, но пък те всички отбори в България са слаби. Ако си взимаме мачовете в Пловдив, ще сме по-напред в класирането.

Единствено Жоро Христов, Данчо Минев и Лилчо са класни футболисти в момента в отбора и знаят за какво са на терена. Другите са като мухи без глави. Но за това и треньорът е виновен, разбира се. Не може да се играе с един типичен халф в единадесеторката.

 

 

Съгласен съм колега с тебе.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен с вас...не може да почнеш със система 5-2-3, а според мен добре се представи и Гаров в събота освен Христов, близнака и Лилчо.Тааа кво да говорим Тенчо е треньор Гунди е шофьор Котков е монтьор :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Честита първа победа като гост. Това е третата ни поредна победа в първенството. А като сложим и мача срещу Славия за купата поредните победи стават 4 :) Последните ни 3 поредни бяха през 2000, когато бихме поред Литекс, Нафтекс и Велбъжд

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...