Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Най-после го оцениха подбаващо :)

Чакай много вода има да изтече преди Какалов да се реализира, още повече, че неговия характер и поведение не му помагат в това отношение. Да запише 10-тина мача, в който да вкара 1-2 гола и тогава можем да говорим за успехи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чакай много вода има да изтече преди Какалов да се реализира, още повече, че неговия характер и поведение не му помагат в това отношение. Да запише 10-тина мача, в който да вкара 1-2 гола и тогава можем да говорим за успехи.

Май не си гледал последните мачове на отбора...

 

Личи си че си е извадил поука и си сдържа нервите,май има един жълт картон за всичите кръгове,виж му изказванията след мачовете ако щеш да видиж колко коректно се държи,дори хвали съдиите след очевадни тесли срещу нас :)

Link to comment
Share on other sites

поздравления на каката, че са го викнали в национала...ама тва ша му е - някоя и друга контрола. каквото и да направи, в мачовете от квалификациите едва ли ще се появи, даже няма да го викнат сигурно. просто с бербатов напред е марто по крилото, не виждам каква роля ще играе каката :blink:

Link to comment
Share on other sites

Май не си гледал последните мачове на отбора...

 

Личи си че си е извадил поука и си сдържа нервите,май има един жълт картон за всичите кръгове,виж му изказванията след мачовете ако щеш да видиж колко коректно се държи,дори хвали съдиите след очевадни тесли срещу нас :)

Да бе не съм. Бихме два слабака -> Спартак Варна и Видима и вапарвихме Х у дома с Пирин, който не са лош отбор, но не са нещо кой знае какво. Е, вярно е, че това за купата е сензация! Но на мача в сряда (на него не съм присъствал на стадиона) головете на Какалов са плод основно на грешки в тяхната защита. Миналия сезон по-едно време беше в отлична форма и прогресираше, но после сам си би дузпата. Има качества, но голям футболист не се става с 2-3 мача на сезон.

 

 

просто с бербатов напред е марто по крилото, не виждам каква роля ще играе каката :blink:

Става за резерва на Мартин Петров, а и тази пролет игра в няколко мача успешно малко зад нападателите.

Link to comment
Share on other sites

Да бе не съм. Бихме два слабака -> Спартак Варна и Видима и вапарвихме Х у дома с Пирин, който не са лош отбор, но не са нещо кой знае какво. Е, вярно е, че това за купата е сензация! Но на мача в сряда (на него не съм присъствал на стадиона) головете на Какалов са плод основно на грешки в тяхната защита. Миналия сезон по-едно време беше в отлична форма и прогресираше, но после сам си би дузпата. Има качества, но голям футболист не се става с 2-3 мача на сезон.

Става за резерва на Мартин Петров, а и тази пролет игра в няколко мача успешно малко зад нападателите.

абе сега важното за нас е не кой колко ще го викат в национала,дори не как ще завьрши мача с турците,а христолов да не се поддаде и да изпопродаде де що има.ако запази сьстава и добави един опитен конструктор от вида на кривия,и най-накрая успее да си наложи свое лоби при сьдиите поне до ниво да свирят 50:50 имаме шанс дори за челната 6тица

Link to comment
Share on other sites

Ае канари, честита ни победа ! Нека продължаваме да мачкаме наред !

Ст. Христо Ботев : Ботев 3 - 0 Славия

Зрители : около 7000 души

Селски вън от Ботев ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Вече 8 поредни мача без загуба.За да загреем за мача с Локомотив,трябва да победим другата седмица Берое.

Link to comment
Share on other sites

Хубава победа. Не си спомням от кога не съм виждал да бием сериозен и стабилен отбор почти без усилия. А ми се струва, че можем и повече! :punk

 

 

абе сега важното за нас е не кой колко ще го викат в национала,дори не как ще завьрши мача с турците,а христолов да не се поддаде и да изпопродаде де що има.ако запази сьстава и добави един опитен конструктор от вида на кривия,и най-накрая успее да си наложи свое лоби при сьдиите поне до ниво да свирят 50:50 имаме шанс дори за челната 6тица

 

В Ботев вече има сериозни инвеститори - Гергов, КЦМ и строителната фирма. Едва ли ще се продават водещи играчи в БГ. След идването на Бакалов ми се струва, че организацията е по-добра и това веднага се отразява на играта.

Кривият и аз много искам да го видя в Ботев, както и Чомаков, но това едва ли ще се случи. Обаче в Ботев има "конструктор" и той е Мауро Алегре. Днес беше най-добрият на терена. Невероятен талант е! Дано само външни нефутболни фактори на попречат на развитието му. Няма да е зле и да порасне още 4-5 см, че е доста дребен :)

 

P.S. А какъв е този мач с Турция, за който говориш, аз даже не се сещам. В сряда играем с Финландия.

Link to comment
Share on other sites

P.S. А какъв е този мач с Турция, за който говориш, аз даже не се сещам. В сряда играем с Финландия.

 

 

Колегата имаше предвид мача с Локомотив(Пловдив). ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

В Ботев си прибраха парите от боя над Славия

 

Футболистите на Ботев ще получат по 1000 лева за победата с 3:0 над Славия, съобщи президентът на "жълто-черния клуб Димитър Христолов.

 

"Преди днешната тренировка поздравих момчетата в съблекалнята за успеха, обявих размера на премиите и им пожелах да продължават по същия начин", уточни Димитър Христолов. Според клубния правилник играчите получават по 700 лева за домакинска победа, но бяха наградени с повече пари, заради добрата игра срещу "белите".

 

Защитникът Величко Величков е с контузия на глезена и може да пропусне предстоящия мач с Берое в Стара Загора. До петък Ботев ще картотекира в БФС мароканския си халф Мохамед Самел.

Link to comment
Share on other sites

Ботев номер 1 за март

 

Ботев (Пловдив) е водач в първото за 2008 година издание на "Ранглиста на българските футболни клубове". Класацията се прави от Българската асоциация по футболна история и статистика (БАФИС).

Победите на "канарчетата" през март над Локомотив София за купата на България с 2:0 и над Славия с 3:0 за първенство, както и фактът, че нямат загуба през месеца им донесоха преднина от над 4 точки на върха.

 

Втори е Черно море (Варна), а трети - Литекс (Ловеч).

 

Водачът в "А" група ЦСКА, който бе на първо място в класацията за ноември и декември, отстъпи на четвърто място и е с над 10 пункта зад челната тройка.

 

Другият български гранд Левски е едва шести.

 

Най-голям прогрес в класацията бележи Спартак (Плевен). Втородивизионният отбор се изкачи с 46 места, с което си осигури седмото място.

Link to comment
Share on other sites

утре пускаме на заралии, че им трябва :)

предполатам, че повечето от титулярите ще починат - сигурно след 2 - 3 часа ще може да ги видите в папараци по пилоните :D

важното е да бием локото другата седмица, че няма кога да е, ако не сега :zzz

Link to comment
Share on other sites

Що за тъпотия :blink:

еми ша видиш ;)

и ботев и локо доиграват сезона заради едното дерби :)

точно ся ми звъня един приятел да ме вика да ходим до стара загора утре - казах му същото :tongue

Link to comment
Share on other sites

Личи ти че не ходиш на мачове...какво значи да доиграват сезона!?Всеки мач, който предстои е най-важен.В случая е с Берое,където трябва да се хвърлят всички сили,за да се вземе мача.Дербито е след това чак...

 

Да не говорим,че отборът има реални шансове да вземе Купата на страната...викаш полуфинала ще го играем колкото да отбием номера,a ?

 

и като "доиграваме" сезона за дербито защо сме най-добрият отбор за месец март без загуба все още?Бах това доиграване майна...

 

|а тая глупост за "пускането" въобще не подлежи на каквъто и да е коментар...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...