Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

владо-дарбито още ли промива мозъците ви :D .... а и много се радваме, че имате претенции да сте "отбора на народа" :laughing: халал да ви е ;)

 

гордея се, че понзавам Владо Дарбито и Ангел -хората, които създадоха Книгата.

и пак казвам - не виждам какво срамно има, че има привържаници на Локомотив, които са цигани.и на ботев има, има и едно много добро филмче по темата, мога да ти го пратя, ако искаш.

но аз спирам да пиша в тази тема, под достойнството ми е и признавам, че направих грешка, че изобщо я отворих.

 

Locomotion never ends!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

думата не ми беше за циганите, за арменците и разни други етнически групи, а за словосъчетание "отбора на народа". просто имам определено мнение към подобни ... хм, щампи :)

Link to comment
Share on other sites

думата не ми беше за циганите, за арменците и разни други етнически групи, а за словосъчетание "отбора на народа". просто имам определено мнение към подобни ... хм, щампи :)

 

да прав си, аз също не обичам подобни изказвания, особено фрази, които ми напомнят за левски.имах друго предвид като го написах, но както и да е.

 

Always support your local team!

Link to comment
Share on other sites

Георги Гергов: Ставам спонсор на Ботев, за да възродим един от символите на Пловдив

Със споразумение за спонсорство в размер 500 000 лева годишно приключиха преговорите между бизнесмена Георги Гергов и президента на футболен клуб Ботев Димитър Христолов. "Искам лично да помогна на отбора, който е един от символите на Пловдив, и да се върне времето, когато на неговите мачове стадионът беше препълнен", заяви Гергов на пресконференция след подписването на споразумението. "Първият транш от 200 000 лв. влиза веднага в клубната каса. На първо време ще търсим свежи попълнения", обясни как ще инвестира сумата изпълнителният директор на Ботев Марин Бакалов. До края на януари трябва да е готова стратегия за развитие на отбора през следващите 2 години като целта е още в следващия шампионат той да попадне сред първите 7 в класирането. В по-дългосрочен план трябва да възстановим собствената си детско-юношеска школа, каза Бакалов, който е натоварен с всички мениджърски функции и вече подготвя нова селекция. Няма да се бъркам в управлението на клуба, нямам амбиция да взимам дялове и не чакам дивиденти, подчерта Гергов. Аз ще бъда от страната на феновете, ще настоявам отборът да се развива така, че да върне собственото си самочувствие и самочувствието на пловдивчани от времето, когато беше един от символите на нашия град, добави той. Гергов ще предоставя за лагери свой хотел в комплекса „Слънчев ден” край Варна, а за подготовка преди мачове – пловдивския си хотел „Санкт Петербург”. Стадионът във Войводиново ще стане тренировъчна база на Ботев. Готов съм да помогна със специалисти, база, печатане на плакати и всичко, което е необходимо, но ще наблюдавам какво се случва с парите и дали те служат на поставените цели, заяви бизнесменът. „Благодарим на г-н Гергов, че в такъв труден момент ни подаде ръка. Този жест е двоен, защото дойде навреме и оцени нашите усилия”, изтъкна Димитър Христолов. Доволни от преговорите са и представители на фенклубовете, които присъстваха на финалния етап.

На този етап няма да обвързвам Международен панаир Пловдив с Ботев, защото засега отборът не е на нивото и на положението на панаира, една световно известна фирма, поясни Гергов, който е изпълнителен директор на най-големия изложбен център в България. Тези 500 000 лева са началото, за да дойде момент, когато Ботев стане достоен Международен панаир Пловдив да бъде негов спонсор, добави бизнесменът. Той се надява и други пловдивчани да помогнат на най-стария български футболен клуб.

В дните между 10 и 15 декември ще имаме среща с кмета на Пловдив Славчо Атанасов, за да му представим някои идеи за развитието на спорта и стадионите в града, каза Димитър Христолов.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

недоказуемо.

дори и да е така - кво от това.Локомотив е отбора на народа- имаме фенове цигани, евреи, арменци -всякакви етноси.което е по-добре от фенове ченгета и военна паплач.спорът е излишен.

На кой народ?

Link to comment
Share on other sites

на нормалните хора, ако щеш на работническата класа, на кулурните дейци на Пловдив и на всички етноси, които живеят в град Пловдив - на този народ.който бие с 3:0.

а не на военните мишки и полцейските синчета, които падат с 6:0.

ок???

Link to comment
Share on other sites

а не на военните мишки и полцейските синчета, които падат с 6:0.

ок???

 

Да се смея ли, да плача ли? :<

 

kazaha go mafiotite

 

Много точно казано!

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

на нормалните хора, ако щеш на работническата класа, на кулурните дейци на Пловдив и на всички етноси, които живеят в град Пловдив - на този народ.който бие с 3:0.

а не на военните мишки и полцейските синчета, които падат с 6:0.

ок???

kazaha go mafiotite :woot

Link to comment
Share on other sites

на нормалните хора, ако щеш на работническата класа, на кулурните дейци на Пловдив и на всички етноси, които живеят в град Пловдив - на този народ.който бие с 3:0.

а не на военните мишки и полцейските синчета, които падат с 6:0.

ок???

Бягай, бе тройкаджия. Не си играй с нас - отличниците ;)

Link to comment
Share on other sites

не, аз викам на финала да се срещнем и тогава ще си проличи кой е отбора на Пловдив :bgrin:

Нека е на финала, айде :D Само че като ги знам кви са малоумни тия от БФС ще сложат мача да се играе в Бургас :lol:

А отбора на Пловдив е един и се казва Спартак :)

Link to comment
Share on other sites

Ще ми е много интересно как шопсике журналя биха отразили подобно събитие-40 000 майни на Националния,като преди това изпили бирата на софиянци и превзели центъра :devil

Link to comment
Share on other sites

Ще ми е много интересно как шопсике журналя биха отразили подобно събитие-40 000 майни на Националния,като преди това изпили бирата на софиянци и превзели центъра :devil

 

:D определено ще е красиво,но да не се изхвърляме чак толкова много ;)

един добър мач няма да ни зкара автоматично на финал има още доста сериозни отбори

Link to comment
Share on other sites

Или Пирин тук,или Калиакра на Вили Вуцов-Овчата глава да гостуваме :)

 

Абе каквото и да си говорим Купата е наша,щом жребият се тегли на 19,12 :bgrin: :punk

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...