Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И след тва след тва са го изгонили

 

Да заедно с Трендафилов .. Той беше буфер майче

Ся тоя червен картон само за купата ли е или ся в събота няма да играе ?

 

Мача свърши 0-1 :)

Edited by puchi
Link to comment
Share on other sites

това май ни е първата победа като гост?

и ... ХРИСТОЛОФФ ВЪН

 

Този сезон да :)

Иначе ако броиш за купата миналия сезон бихме Маричката :P :)

Ааа и да не забравяме за Черноморец Бс. (Бс.) :D и тях бихме като "гости" :D :D

Link to comment
Share on other sites

сега искам да се паднем с Локомотив у дома :D

Като ги гледам кво правят с ЦСКА предпочитам да играем с тях само, ако триото се прибере при армейците :)

Браво на наще хора, не е малко да биеш Нафтата в Бургас, независимо, че са в Б група. Като чета в гонг-а даже с малко сме ги били:

8' Саидходжа от Ботев с фалцов удар от границата на наказателното поле уцели напречната греда

53' Христов от гостите стреля от 3 метра, Теменлиев спасява

83' Фрапиращ пропуск на Георги Христов, който се разходи из отбраната на Нафтекс, но стреля над вратата.

 

Знам, че ще има разни протести в събота, но не смятам да ги поткрепям - просто не виждам смисъл в тях! А и не съм от Ботев, защото сме най-добрият отбор или сме винаги в челото, а просто защото обичам от малък отбора. Считам, че привържениците трябва да подкрепят отбора най-вече в тежки моменти! Защото всички видяхме как Локото бяха хиляди като станаха шампиони, а сега останаха една шепа на домакинствата, независимо че играят на доста добро ниво.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че ще има разни протести в събота, но не смятам да ги поткрепям - просто не виждам смисъл в тях! А и не съм от Ботев, защото сме най-добрият отбор или сме винаги в челото, а просто защото обичам от малък отбора. Считам, че привържениците трябва да подкрепят отбора най-вече в тежки моменти! Защото всички видяхме как Локото бяха хиляди като станаха шампиони, а сега останаха една шепа на домакинствата, независимо че играят на доста добро ниво.

 

Това товят Ботев ли е че за да продължаваш да го подкрепяш!Не смяташ ли че 9 години стигат!Докато Христолов е президент аз ще се опитам да не стъпя мач!Знам че няма да устоя но поне до края на полусезона нека бъдем единни и не влизаме!

Link to comment
Share on other sites

Това товят Ботев ли е че за да продължаваш да го подкрепяш!Не смяташ ли че 9 години стигат!Докато Христолов е президент аз ще се опитам да не стъпя мач!Знам че няма да устоя но поне до края на полусезона нека бъдем единни и не влизаме!

Ами... съжелямвам, че сме в това положение, но Ботев си е Ботев. Както казах не съм привърженик защото играем кой знае къв футбол или сме в челото, а заради по-скоро сантиментални чувства. Ако търся първото сигурно въобще няма да ходя на мачове от нашите първенства. И във "В" група да сме пак бих ходил на мачове, когато имам възможност. Проблемите с Христолов са чисто финансови, аз нямам финансовия ресурс да ги разреша, както и повечето фенове. Кво ще се постигне с тези протести - и без това посредствените ни футболисти ще седят гладни и ще падат от който ги хване. Защо да си причинявам това? А ако се намери наистина сериозен инвестинор, не вярвам да е проблем да се разберат с Христолов. Обаче сериозен инвеститор тва значи 3-4 милиона евро за старт... около 2 за да купи отбора и после за инвестиции по стадиона и състава.

Link to comment
Share on other sites

notor1ous - ти в друг свят ли живееш?

или просто не виждаш кво прави селския? или нещо ти има?

ако се намери купувач селската мастия ще каже 10 000 000 евро и пак ще го духаме, не виждаш ли само как си играе с нас?

Link to comment
Share on other sites

notor1ous - ти в друг свят ли живееш?

или просто не виждаш кво прави селския? или нещо ти има?

ако се намери купувач селската мастия ще каже 10 000 000 евро и пак ще го духаме, не виждаш ли само как си играе с нас?

Кво знами "ако"... да се намери купувач, ама не такъв за чийто интерес пише в някъв смешен вестник без да се споменава нищо конкретно тогава, пък тогава вече - ок.

Ливърпул като го купуваха как цял свят знаеше кои ще го взимат, Манчестър Юн и Сити, Челси? Там всичко е ясно купувача кой е, с кво се занимава, кви инвестции ще прави... а при нас имало някъв от Турция, но не се знае кой точно. Преди това пак някъв безименен, но много сериозен... То като има сериозни дето дават сериозни пари, а Христолов се дърпа - тогава е съвсем друго! Всичко ще е публично, ще е ясно кой кой е. Тогава и футболистите няма да поткрепят ръководството, като не иска по-добро бъдеще.

Да ми пратят от botev1912.com е-mail, в който да пише ето това е човека, такъв му е бизнеса, тва са му фирмите, оборота, имотите, тва е плана му за Ботев, тези и тези играчи ще привлече и аз ще съм неговият първи застъпник!

Нали знаеш колко още отбори в БГ са в нашето положение - търсим си милионер?

Link to comment
Share on other sites

shte ti zadam edin vypros

tozi otbor prodava li se? oficialno kazano li e nqkyde, che se prodava?

kak togava iskash i nqkoi oficialno da kaje che iska da kupi

publichno, ama tova e hrisolof, toi samo si vyrti nomerata, a takiva kato teb samo mu s vryzvat

Link to comment
Share on other sites

shte ti zadam edin vypros

tozi otbor prodava li se? oficialno kazano li e nqkyde, che se prodava?

Не е, защото настоящият собственик е "достатъчно сериозен". Но в ситуацията, в която е отбора бързо и лесно някой може да афишира интерес и да получи пълна подкрупа, ако си я заслужи с програмата си и възможностите си.

 

 

А защо мача с Черноморец е в неделя, аз бях останал с впечатлението, че е в събота?!? Преместен ли е? Щом е в неделя по неволя и аз ще трябва да го бойкотирам.

Link to comment
Share on other sites

Кога ще се тегли жребия за купата ?

Края на ноември.

 

ноториус,буферите домакинстват в събота,затова нашият мач е изместен за неделя от 14,30...всички пред централната :punk

Link to comment
Share on other sites

Мача изобщо не е бил изместван, а си е насрочен за неделя, откакто определиха програмата

Link to comment
Share on other sites

Мача изобщо не е бил изместван, а си е насрочен за неделя, откакто определиха програмата

В dir.bg дори в момента пише, че е за 3-ти. Явно заради тях съм се подвел.

Link to comment
Share on other sites

Аз още в началото си лепнах за десктоп един уолпейпър с нашата програма и на нея пише че си е в недела от 2 и 30 :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой знае ли къде и кога ще се играе контролата с Родопа?

 

 

Ботев (Пловдив) ще играе контрола с Родопа (Смолян), съобщиха от ръководството на "жълто-черния" клуб. Мачът е насрочен за петък (16 ноември) от 14:30 часа на стадиона в село Граф Игнатиево, което е на 15 километра от Пловдив.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...