Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да се надяваме,че това ще бъде началото на края за Д.Христолов!Въпреки че напрактика имаме само един договор за спонсорство да не забравяме че Гергов е един от най-богатите българи и не мисля че ще се остави Селския да го разиграва както разиграва почти всеки!

Link to comment
Share on other sites

к'во значение има с кой играем, дали ще отпаднем или ще продължим ... ние сме в такава ситуация, че мачовете на представителния ни отбор трябва да ни са през оная работа, докато лицето дх-с не си събере партакешите и не се дигне от колежа.

Link to comment
Share on other sites

Днеска ще се ходи ли на мача или пак протест ... ?!?!

Щото едно приятелче чел някъде ,че :

 

Привържениците на Ботев ще подкрепят отбора в мача с Вихрен
Link to comment
Share on other sites

Вчера и до мен стигна брошурата с призив "Да опразним колежа!"

 

В нея се казва, че феновете няма да ходят на мачове докато Христолов представлява клуба.

 

За домакинските срещи на отбора призива е феновете да се събират пред и около стадиона и да изразяват протест

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

иначе добре че има масов характер и отзвук на протеста,щом и ти си научил за него :punk

Аз днес бях на мача, преди това ходих и на гостуването на ЦСКА. Тъжна картинка сме, започнахме да заприличване на "грандовете" 300 човека фенове и 200 човека футболисти, треньори, полицай, приятелки и роднини на футболистите. А за футбола, който го играем - то тва си е жива мъка. Днес имахме само 2-3 читави атаки. Вярно е, че Вихрен играят много по-голям антифутбол от нашия, но трудно с всичките тези проблеми може да се надяваме някой да ни "осинови". Говори се, че Гергов иска да инвестира. Христолов уж бил намерил и други инвеститори - да видим какви ще са официалните оправдания за пропаданията на сделките ;).

Надявам се, че завръщането на Бакалов ще донесе успокоение, но най-важен е треньора, а при нас се вижда, че на този етап нямаме правилния човек.

Link to comment
Share on other sites

2000 е имало на стадиона, ако не и по-малко. Това е по-данни на телевизията. Мисля, че са били доста по-малко...

 

Аз четох че е имало 1000 човека... но според мен са били по-малко ... нещо от сорта на 500 ;)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано според мен дори и цял сезон Ботев да си играе домакинствата на празен стадион заради протестите и квито и други протести да се подхванат тоя селяк няма да се махне

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Направил го е от съжаление към вас, но всеки знае, че не е вярно... Добре ве...не мога да ви разбера...знаете, че има много повече мангали фенове на локото... кво се правите ся ...

Link to comment
Share on other sites

недоказуемо.

дори и да е така - кво от това.Локомотив е отбора на народа- имаме фенове цигани, евреи, арменци -всякакви етноси.което е по-добре от фенове ченгета и военна паплач.спорът е излишен.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано според мен дори и цял сезон Ботев да си играе домакинствата на празен стадион заради протестите и квито и други протести да се подхванат тоя селяк няма да се махне

 

шъ си копирам мнението от независимият форум, щото ме мързи да пиша едно и също :P

 

ЦЕЛТА НА ПРОТЕСТА Е ДА СЕ ИЗРАЗИ ПОЗИЦИЯТА НА ТЕЗИ, КОИТО НЕ СА СЪЛГАСНИ ПРОДЪЛЖАВАЩАТА АГОНИЯ!!! разберете един път за винаги - ние не търсим да постигнем някаква цел. ние казваме и посочваме това, което ни пречи да бъдем на стадиона и да подкрепяме любимия ни отбор!

СТИГА ВЕЧЕ С КОМПРОМИСИТЕ! ИСКАМЕ ТОТАЛНА ПРОМЯНА!

 

п.с. ние сме фенове на БПФК и сами осъзнаваме, че в сегашното конфигуриране на ПФК не можем да имаме тежест за определяне на съдбините им (за разлика от хората около 1912). ние обаче винаги ще ИМАМЕ ГЛАСА ДА ИЗРАЗИМ СЪГЛАСИЕТО ИЛИ НЕСЪГЛАСИЕТО СИ с дадена линия на поведение. това е. подкрепа е търсена от всички, които смятат че това не е ботев пд, който искат да виждат и за в бъдеще.

недоказуемо.

дори и да е така - кво от това.Локомотив е отбора на народа- имаме фенове цигани, евреи, арменци -всякакви етноси.което е по-добре от фенове ченгета и военна паплач.спорът е излишен.

владо-дарбито още ли промива мозъците ви :D .... а и много се радваме, че имате претенции да сте "отбора на народа" :laughing: халал да ви е ;)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...