Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

тогава най-вероятно ще е в бургас, лятото, море... ще напълним доста, виж със спартак варна лятото кво беше :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

още не сме минали полу финала, а тука вече се чудят хората къде ще си играем мачовете от уефа :blink:

помислете малко по реално. нито един от отборите не може да стъпи на малкия пръст на литекс. това е истината за мен, шампионът е литекс ;)

Link to comment
Share on other sites

още не сме минали полу финала, а тука вече се чудят хората къде ще си играем мачовете от уефа :blink:

помислете малко по реално. нито един от отборите не може да стъпи на малкия пръст на литекс. това е истината за мен, шампионът е литекс ;)

в един мач всичко става ... а футболът затова е най-великата игра, 'щото не винаги по-добрият, по-осигуреният побеждава ;)

въпроса е да няма външна намеса в такива срещи :devil

Link to comment
Share on other sites

Снощи към 2.00 АМ посрещах полет от Лондон на Т1 в София.... Влизам да пикая в тоалетната а.к.а вмирисана селска клоака (тотален резил) и както си го клата като всеки пич поглеждам нагоре с кеф И:

 

ХОП!

 

И тва над 2.50 всочина - е харно ми стана

Link to comment
Share on other sites

жалко, че не набиха съдията....!!!

 

А трябваше. Просто като повечето Български сидии и тои е ПЕДАЛ.

И дето се вика и боят им е малко на такива. Проваля играта, настроението на феновете и после как да не му се иска на човек да пребие такова говедо?

Link to comment
Share on other sites

Заради инцидента Ботев ще отнесе сурово наказание. Клубът бе с последно предупреждение и вероятно ще получи два мача пред празни трибуни. Единият е дербито на Пловдив с вечния съперник Локомотив. Ботев май ще отиде да прави компания на съгражданите си от Локомотив (Пд) в групата на отборите, наказани да играят без публика. На 5 април е градското дерби, но двата отбора май ще се срещнат само пред президентите си Димитър Христолов и Галя Топалова.

:angry1

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Това не е много сигурно.Метнати са няколко бутилки но без последствия.Много зависи какво точно е описал делегатът в доклада си...

 

Утре е заседанието...

 

А дерби на закрити врати ще е тотално безумие :devil

Link to comment
Share on other sites

И понеже в България се случват чудеса, и този ужас може да се превърне във факт.

Но дано да не съм прав, наистина ще е ужасно дерби без публика.

Link to comment
Share on other sites

Ще е глупост да се играе на закрити врати, не защото няма да има хора по трибуните на мач от ранга на този, най-интересното дерби в страната, а защото навън ще има масови безредици... никой истински фен не би седял в къщи, защото се играе на закрити врати. Ще има бой, изпочупени заведения, коли... глави...

Единствено поради тази причина не трябва да има наказание за дербито.

Link to comment
Share on other sites

Ботев Пловдив се отърва без санкция за двубой на закрити врати, след изцепките на феновете в мача с Пирин. При това положение за сега пловдивското дерби остава с публика, освен ако „канарчетата” не сътворят нещо в разрез с дисциплинарния правилник в следващите мачове.

 

Дисциплинарната комисия приема, че хвърлените бутилки и запалки след срещата с Пирин са паднали в безопасна зона, поради което на клуба е наложена само парична санкция от 1000 лева. Освен това, няма как да бъде задействана предпазната клауза за последно предупреждение към Ботев, тъй като то е за друг вид провинение (нахлуване на фен).

 

За разлика от своя клуб вратарят Лилчо Арсов бе „обран” сериозно от Дисципа. Култовият страж ще се бръкне за 5000 лева и ще пропусне утрешното гостуване на Локо София.

 

Арсов е нанесъл обиди на съдията след края на мача, поради което е санкциониран. За подобно действие гори и помощник треньорът на Ботев Кирил Андонов, който обаче е наказан за 3 срещи и 1000 лв

Link to comment
Share on other sites

Ще е глупост да се играе на закрити врати, не защото няма да има хора по трибуните на мач от ранга на този, най-интересното дерби в страната, а защото навън ще има масови безредици... никой истински фен не би седял в къщи, защото се играе на закрити врати. Ще има бой, изпочупени заведения, коли... глави...

Единствено поради тази причина не трябва да има наказание за дербито.

 

И дори да не се играе при закрити врата. Пак ще има изпочупени коли и глави.

Пак ще има масови безредици и т.н.. Но подобре е наистина да сме на стадиона, да направим атмосверата велика, да имамае незабравимо изживяване.

Абе да ни е гот на това дерби понеже е наи великото в страната.

Link to comment
Share on other sites

2:2 с Локо София като гости, след като ни изравниха в 89 минута. Така всеки, който каза че мача за купата бил наговорен може да замълчи.

http://sport.plovdiv24.com/41093.html

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

2:2 с Локо София като гости, след като ни изравниха в 89 минута. Така всеки, който каза че мача за купата бил наговорен може да замълчи.

http://sport.plovdiv24.com/41093.html

Изравняват ни след много спорен гол за засада...довечера е гледаме Диков

Link to comment
Share on other sites

в невероятна форма сме :)

ако сега не бием локото, няма кога :D

 

 

Сега е точния момент да ги ударим,след като натрупахме 7 поредни мача без загуба. ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-после го оцениха подбаващо :)

 

Дебютантът в националния отбор Георги Какалов не бе на себе си от радост, след като научи новината, че вече е част от "А" отбора.

 

"Първо няколко приятели ми казаха, че са ме повикали, но аз категорично отрекох, просто не вярвах. След това обаче и Тенчо Тенев ми потвърди. Как да не съм радостен, това е сбъдната мечта за мен", бяха първите думи на Какалов.

 

"Това е уникален шанс за мен и искам да се възползвам по най-добрия начин. Не ми трябва мотивация да играя за националния отбор, ще се раздам не на сто, а на хиляда процента. Гледах Бербатов снощи по телевизията, а сега ще тренирам заедно с него, невероятно е", допълни Какалов.

 

Нападателят на Ботев бе част от младежкатга гарнитура, но до сега не е записвал мачове за мъжете.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...