Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Скартовете са някакви модерни глезотийки, на едното време с 8-битовото NES-че просто се бучеше AV кабела и каквото е - това е :D

 

А колкото то NTSC, ония ден видях много весела версия - Never The Same Color :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Напълно излишен и безмислен пост. ;)

НЕС-а си е нес.Квото е било преди 20 години тва е.А относно NTSC - 1000 пъти по-добре е от Pal.На цял екран е и с осезаемо по-добър фремрейт

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Досега играх Gears Of War и мога да кажа, че играта е смазващо яка. В никои друг шуутар няма такъв геимплеи. Историята е добра и оставя някои неизяснени неща които сигурно ще се изяснят в продалженията. Играх и малко по Xbox live както в сингъл така и онлаин играта е супер направо ако ви трябва суутар това е наи-добрия за сега. По касно ще си сваля и няколко демота да пробвам и другите игри :punk .

Link to comment
Share on other sites

Джойстикът как е ? По-удобен ли е от s-pad-овете на първия бокс.Освен това да те питам на crt тв ли играеш или на lcd/plazma

И играта освен widescreen има ли и стария формат 4:3.

Има ли избор между 50 и 60 hz.(pal/ntsc) ,с AV кабел ли играеш или с компонентен кабел.

И дай подробности за xbox live за 360.Някви новости има ли.И много ли са безплатните демота.

Абе дай всякви подробности :)

И честито !

Link to comment
Share on other sites

Оф омръзна ми като си пусна някоя игра на ПС-то и FPS-то да ми е под 5

сега взех да цъкам бета теста на Test Drive Unlimited и не може да се играе ор лаг друго е че съм е пуснал на ултра слаби настройки

и вече сериозно се замислям за покупка на Х360 поне сяка игра ще ми е на макс а ще си взема карта за 1г. и от Xbox Live и ще пробвам демотата

EazY-E

Тука се обновява и пише кои игри имат демота New and Exciting Demos Available (но като гледам има някои които не са ги вметна ли още )

смятам да си взема заедно с конзолата Gears of War, Lost Planet пък ще дръпна някои демота от Live да видим кои си заслужават

просто ми омръзна едмо че за ПС на година има максимум 10 качествени заглавия а и да дам зареди тях 1000 и кусур $ няма дастане

една Next-Gen Console чиста работа

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Джойстикът как е ? По-удобен ли е от s-pad-овете на първия бокс.Освен това да те питам на crt тв ли играеш или на lcd/plazma

И играта освен widescreen има ли и стария формат 4:3.

Има ли избор между 50 и 60 hz.(pal/ntsc) ,с AV кабел ли играеш или с компонентен кабел.

И дай подробности за xbox live за 360.Някви новости има ли.И много ли са безплатните демота.

Абе дай всякви подробности :)

И честито !

 

Значи парво за Джоистика преди да си го взема Xbox джоистика ми изглездаше много странно ама сега като го даржа в рацете си мога да кажа че е много удобен, контролите са на точните места стиковете са на правилните места изобщо джоистика е супер.

 

За тв играя на обикновен телевизор(мисля по някое време да си взема нещо по-голямо) но не се заблуждаваи даже и на такъв телевизор графиката е просто невероятна и да играта си има стария формат 4:3, в мениуто на конзолата има избор между 50 и 60hz, играя с AV кабел. Сега за live, сервиза е много удобен като си варжеш конзолата към бокса можеш да си направиш лаив акаунт, като си направиш акаунта си ти се активира силвар мембершип (които е сащия като голд само че неможеш да играеш игри онлаин) та като си направиш парвият акаунт ти се активира автоматично 1 месец безплатен голд мембершип :), след като изтече можеш пак да си направиш акаунт за още един безплатен месец (така до 3 акаунта).

 

Демотата в live в момента са към 54 някаде има демота на всички известни игри, сащо в live има и демота на Аркадни игри както и палните версии (но за тях се плаща) от тези аркадни игри ми хвана окото, че има Ultimate Mortal Kombat 3 които может да го играеш онлаин. От видеотата има видео гаидове за игри, типс анд трикс ревиута на големи саитове като ign,gamespot и тн. Конзолата има вазможности примерно като играеш да си пуснеш музика :punk . Можеш да я варжеш кам компа и от там на телевизора да гледаш филми да слушаш музика и да гледаш снимки. Фреидс ситемата е много добра като можеш да пращаш гласови саобщения на приятелите си. Има и още много функции ако те интересува нещо друго питаи.

 

Eдит: Scrappy като си земеш конзолата ми кажи името си онлаин да цъкнем Gears. А и забравих да кажа нещото което наистина ме впечетли което никаде не съм вижадал досега на някои игри примерно Gears of War можеш да влезеш онлаин и ако имаш голд акаунт можеш да впишеш някои твои приятел на сащата конзола като гост и така да играете сплит скриин на versus модовете на игрите от една и саща конзола :).

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

PiBaTa

Мен ме интересува играта Lost Planet ( чувам добри отзиви а по review-тата се вижда )

Но ако си пробвал демото ще кажеш ли как го намираш (заслужава ли си) ако не си го пробвал те съветвам да го направиш

за Gears of War щом са продадени 3 милиона копия ако не се лъжа до сега ня как да не си е взема

Link to comment
Share on other sites

Pibata,съветвам те да си намериш rgb scart кабел за xbox.не вярвам да е толква трудно.разликата в графиката ще е огромна.

А колко струва втори джойстик за xbox 360 ? И по принцип конзолата до колко джойстика може да поддържа едновременно

Link to comment
Share on other sites

Pibata,съветвам те да си намериш rgb scart кабел за xbox.не вярвам да е толква трудно.разликата в графиката ще е огромна.

А колко струва втори джойстик за xbox 360 ? И по принцип конзолата до колко джойстика може да поддържа едновременно

Ми доколкото знам 4 човека (пада) можат да цъкат стига играта да го позволява

това са цените в БГ

MICROSOFT 360 CONTROLLER ( в USA $40 )

MICROSOFT 360 WIRELESS CONTROLLER ( в USA $50 )

а и чета навсякаде че при домашни условия с едно добро LCD TV next-gen console-лата е трепач от където и да е погледнеш

Link to comment
Share on other sites

Тва xbox live е невероятна идея.Лошото е,че почти всичко хубаво е платено,а тва ,че искат пари ,за да играеш онлайн е прекалено.

Доколкото знам онлайн играта на ps3 ще е безплатна,както е и на ps2.

А някой знае ли дали от sony ще имат алтернатива на xbox live (със сваляния на демота и тнт)

Link to comment
Share on other sites

Eazy-e на месец за онлаин игра се плаща по 12$ сеедно да играеш World Of Warcraft а аз познавам много хора които го правят (и аз миналата година се бях зарибил :) ). Таиче цената не е толкова голяма а Lil можеш ли да ми кажеш каде мога да намеря предплатена карта за Xbox live, че тарсих навсякаде но немога да намеря. А по вапроса за джоистиците един безжичен тук струва 90 лева, конзолата подаржа 4 безжични и 2 със кабели като можеш примерно да си вземеш два безжични и два със кабели.

 

Едит: gopeto ако говориш за 360 тук струва около 800 лева с хард а чипа ти е безплатен за стария модел незнам защото не съм го имал (само съм играл на него няколко пати), но ако искаш конзола от миналата генерация PS2 е по добрата покупка.

 

Едит2: Scrappy досега играх онлаин демото на Lost Planet имаше и сингъл плеиър демо но него не съм го свалял от това което играх играта ми изглежда много добра, не е по добра от Gears като геимплеи но пак си има и собствени "уникатни" неща като примерно mechs в които можеш да се качваш има и граплинг кука с която се катериш по зградите и графиката е добра като геимплеи и графика играта е супер.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

PiBaTa

Ти в USA ли си сега или в БГ

а иначе в тази GOLD карта е истината:

Xbox Live 12-Month Premium Gold Pack

а до колкото съм запознат в БГ ги няма тези карти но би трябвало скоро да се появат

и ако си пробвал други демота сподели си впечатленията кои си заслужават

 

изгледах Review-то на Fight Night Round 3 (X360) този бокс е невероятно красив и реалистичен

очаквам някакви новини отностно 4-та част която ще е още по голям трепач

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Аз много се запалих по тоя Xbox 360, но първо трябва да си взема LCD 32 инча и задължително High Definition, защото с такова ТВ графиката е убиец

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Като взимаш lcd специялно за игри гледай в най-лошият случай да е 6 ms.Иначе при движения ще ти маже картината много дразнещо.

Между другото вече има чип за wii.и X360 и wii ги изпиратстваха супер бързо.надявам се ,че и ps3 ще го изпиратстват така и тогава става лудницата.

Link to comment
Share on other sites

Scrappy в Балгария съм в момента защо помисли, че съм в USA :lol: . А изобщо незнаех, че Wii е кракнато тва маи стана по барзо от колкото x-boxа какъв му е крака софт като на xbox или чип?

 

Едит: Забравих да напиша свалих си демото на Fight Night 3 играл съм втората част на ps2 и от тази съм доволен геимплеиа е същия като на ps2 версията само, че графиката е буквално фото реалистична. Утре мисля да сваля някое друго демо ако имаш предложения за нещо пиши. Сега отивам да цъкам Gears :).

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

Чипа е 40 евро.Чип е ,а не софт.Единствения проблем е ,че чете игри само от региона на конзолата.Хубавото е,че чете игри за gamecube.Много бързо,само за 3 месеца.

Това ми дава надежди ,че около година-година и половина след появата на ps3 ще има чип и за нея.Тъкмо цената на конзолата ще падне.

Бях се надъхал и аз да си взимам xbox360 до 2-3 месеца,но вече реших да чакам кво ще стане с ps3.Дано чакането си струва.Пък ако не цената на бокса ще е още повече паднала и ще има перфектни чипове за него.

Относно final fight и аз съм го играл на ps2 ама играта е няква мудна и куца.K1 Gran Prix 2006 е къде къде по-яка и разнообразна.

Link to comment
Share on other sites

Scrappy в Балгария съм в момента защо помисли, че съм в USA :lol: . А изобщо незнаех, че Wii е кракнато тва маи стана по барзо от колкото x-boxа какъв му е крака софт като на xbox или чип?

 

Едит: Забравих да напиша свалих си демото на Fight Night 3 играл съм втората част на ps2 и от тази съм доволен геимплеиа е същия като на ps2 версията само, че графиката е буквално фото реалистична. Утре мисля да сваля някое друго демо ако имаш предложения за нещо пиши. Сега отивам да цъкам Gears :).

PiBaTa

Ами обърках се вярно че Botev1912 беше в USA

ами има бая демота пробвай Project Gotham Racing 3 ( до колкото знам играта е невероятно добра )

също може да пробваш Dead Rising, Saint's Row, FIFA Soccer 07 (същo имат добри отзиви)

абе тегли наволя

EazY-E

за какъв чип говориш Х360 има чип ли що не намирам такава новина и информация никаде

Link to comment
Share on other sites

gopeto немога да ти кажа от каде да намериш чип, защото на мен един приятел ми го намери чипнат. Иначе мога да ти кажа, че чипа струва някаде 60 лева а ако искаш да е по доър сигурно към 80. Eazy-e не си ме разбрал аз не говорих за Final Fight а за Fight Night Round 3 двете игри са различни ако си фен на бокс ти препорачвам да пробваш Fight Night за ps2.

Link to comment
Share on other sites

аз говорих точно за final night round 3 (бокса),но се обърках като пишех.мисля ,че не е кой знае кво.

пък и човек трябва да е луд да даде 120 кинта за боксов симулатор

скрапи ей ти линк за чип-а

http://konzoli.com/microsoft-xbox360-mod-c...60-c-42_43.html

 

скъп е и още е рисковано да слагаш такъв щото е от първите модели

освен тва чете само игри от региона на конзолата

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Като взимаш lcd специялно за игри гледай в най-лошият случай да е 6 ms.Иначе при движения ще ти маже картината много дразнещо.

Между другото вече има чип за wii.и X360 и wii ги изпиратстваха супер бързо.надявам се ,че и ps3 ще го изпиратстват така и тогава става лудницата.

"изпиратстваха"??

Т.е. че може да се подкара някъв емулатор и на ПС ли? :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

имам предвид ,че могат да се играят пиратски игри на конзолата.толква ли е сложно .

а на емулатор си цъкай 8 битовите игри за nes

Link to comment
Share on other sites

PiBaTa

Я сподели коя си заслужава повече, ако си прогвал демотата на

Test Drive Unlimited и Project Gotham Racing 3 на Х360

че мен много ме заребявят Racing заглавията, но определено PGR 4 и Forza Motorsport 2 ще си заслужават повече

 

Едит:

да питам, може някой да е запознат как може да се поръчва пр. конзола или игра от Английски сайтове примерно от www.Ebay.co.uk каква карта трябва да се направи и изобщо възможно ли е пазаруването от БГ

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Ще има филм по играта Yakuza(Ryu Ga Gotoku)

 

 

Ryu Ga Gotoku: The Movie will be showing at cinemas across Japan from March 3. Takashi Miike, who is reportedly one of Quentin Tarantino's favourite directors, has guided the production of Ryu Ga Gotoku: The Movie. Miike has previously directed flicks such as Ichi the Killer (a story of anarchic violence), The Guys from Paradise (a heartwarmer), and The Happiness of the Katakuris (a black comedy).

 

http://www.ryu-movie.com/

 

Яко.Играта е страшно добра и една от най-любимите ми евър.Сега излезе и втора част но засега е само на японски

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...