Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Dragon quest 8 няма абсолютно нищо общо с игрите от едно до 7

Бих казал ,че е играта с най-добра графика за ps2 ,освен тва като цяло ми влиза във вечния топ 5

 

Kalisto,да те питам сещаш ли се ,за конзолата panasonic имаше една игра която се развиваше в дивия запад.Графиката беше направо филм,а ти можеше да ръководиш действията.Супер бегъл спомен имам ама един път го поиграх за 10 минути в 1н магазин.(преди 8 ако не и повече години)

играта се казваше MAC DOG там за някакво сакровище ставаше дума и се играе с jpad и с пистолет като игрите на snes.

за 3DO има много игри които се водят филмирани и бяха

доста интересни за онова време към 94г.

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

обясни ми ква е системата на игра.тва всъщност е изигран филм с актьори и тнт нали ? .отиграча кое точно зависи и геймплея в какво се състои ?

Link to comment
Share on other sites

обясни ми ква е системата на игра.тва всъщност е изигран филм с актьори и тнт нали ? .отиграча кое точно зависи и геймплея в какво се състои ?

ами да, играча представлява една ръка която държи пистолет, и там някакъв те води из играта мъж или жена, от теб зависи само да стреляш по враговете ,и така филма си върви.

Link to comment
Share on other sites

сега довърших onimusha 2 -една от старите ,но добри ps2 игри ,които бях пропуснал.

заслужава поне 8/10

Накрая се оказа ,че съм минал само 58 процента от възможните неща.По нататък може да я преигравам ,за да отключа всичко.

 

Аре весело посрещане на новата година

Link to comment
Share on other sites

явно са ти изтрили някакъв пост,щото преди пост-а на curunir е постът на botev1912

Link to comment
Share on other sites

Някой ако има излишен кабел за gamecube или nintendo 64 да казва ,че имам само антенен ,а вади ужасяващо гадна картина

Link to comment
Share on other sites

Грубото беше за това видео, в което някакъв пусна питатски диск за PS2 само с някакъв Swap Magic диск. За мен това е ново, нямах идея, че става, та затова "грубо".

Link to comment
Share on other sites

да бе.затова сигурно в цяла България няма нито 1 човек с swap magic.Самия диск струва колкото чипа.Освен това трябва да преправяш корпуса на sony-то.На всичко отгоре не е region free (за разлика от чипа).Тоест ако конзолата ти е pal можеш да играеш само пиратски pal игри,ако е ntsc- ntsc игри.Да не говорим,че преди всяко пускане на игра трябва да слагаш и swap-а което е супер досадно

Link to comment
Share on other sites

последните дни играх само на Super Mario 64. Бих казъл ,че това е една от НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ИГРИ ЕВЪР !

От 1997-ма е,а графиката няма нито 1 ръбче.Супер новаторско управление,използва гениално джойстика за n64.Просто 100 % не може да се играе с никакъв друг джойстик.Новаторски контрол на камерата.Абе играта е пипната до съвършенство.Shigeru Miyamoto е най-големият след Hideo Kojima !

Сега остава да си намеря Zelda Ocarina of time и Zelda Majora`s mask и ще мога да спя спокойно !

Link to comment
Share on other sites

PlayStation 3 чукна първия милион в САЩ

Новата конзола се продава по-бързо дори от PlayStation 2. Компанията все още пази в тайна колко устройства са продадени в страната на изгряващото слънце.

 

Представител на Sony Computer Entertainment America обяви, че до момента в САЩ са продадени един милион броя от новата конзола PlayStation 3. Генерираните само за шест седмици продажби разбиха на пух и прах предишния рекорд, държан от PlayStation 2.

 

От централата на SCEA не разкриват колко точно конзоли са продадени на крайните, но не пропуснаха възможността да опровергаят слуховете, че излишъкът от северноамериканския пазар (ако има такъв) се преразпределят към други части на света.

 

Управата на Sony смята, че рекордните продажби се дължат на огромното търсене, каквото не е имало при премиерите на първия PlayStation и PS2. "Компанията направи големи жертви, за да задоволи северноамериканския пазар. Наложи се дори да доставяме конзоли със самолет, за да осигурим стабилен поток за Коледа", споделя шефът на SCEA Джак Третън.

 

"Фактът, че успяхме да продадем един милион броя PS3 по-бързо отколкото сторихме това с най-продаваната ни конзола за всички времена – PS2, говори колко силна е марката и окончателно ни убеди, че потребителите са готови за гейминга от ново поколение", допълва той.

 

Първоначалните планове на Sony предвиждаха около 2 милиона продадени PS3 конзоли в САЩ и Япония до края на 2006. По една или друга причина компанията все още пази в тайна колко устройства са продадени в страната на изгряващото слънце.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали са готови за гейминг от ново поколение, но дано са готови за гейминг с по-добра графика, другото не знам дали ще го получат :D

Link to comment
Share on other sites

ако някоя от трите конзоли е от ново поколение това е именно ps3

а за wii ще видиш че въпреки новаторското управление пак ще има lack of good games-както стана с n64 и gamecube -само няколко много добри игри.

Link to comment
Share on other sites

по принцип долу под сони-то има един стикер.слага се ако отвориш сони-то(съответно да му слагаш чип) да му падне гаранцията.ако тоя стикер е разкъсан или повреден значи сони-то е отваряно и може да има чип.

най добре да тествате с няква пиратска игра

Link to comment
Share on other sites

тея келеши micro$oft искали да купуват capcom.тва е супер гадна новина за sony.пък и е възможно шото онея вече купиха tecmo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...