Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

най-накрая набарах zelda ocarina of time.но е назаем и имам две седмици да я изиграя.зася съм повече от удивен ! толкова мащабна игра и то 1998 година ! 100 % е в топ 5 на най-добрите конзолни игри евър.

 

а относно x360 вече в България слагат чипове.230 лв.Лошото е ,че чипа е само за пиратски игри от региона на конзолата (в зависимост дали е pal или ntsc)

Скоро ще се появят и по-свестни чипове.

Готина конзола ще е,при всички положения по-зле от ps3 откъм игри,но финансовата страна може да ме насочи към нея.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Тва не бих го нарекал чип защото съм чувал, че просто ти позволява да си сменяш флашнатия "firmware" със оригиналният което можеш да си го правиш безплатно лошото е че всеки път трябва да си отваряш Boxa и да го вразваш със компа.

 

Накрая реших да си взема Xbox360 защото sony се изложиха много.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

С какво са се изложили сони? Че конзолата още не е в европа.С какво са по различни нещата отпреди появата на пс1 и пс2 които също дойдоха късно в европа и в началото нямаха богат каталог.

Просто преди 2000ната нет-а не беше толкова масов поне у нас и хората не четяха малоумни платени статии от които да си вадят впечатленията.

Много хора ще предпочетат бокса(може би и аз ) и то не защото е по-добрата конзола с по-добрите игри,а защото е много по-евтина и почти напълно изпиратствана

Link to comment
Share on other sites

Накрая реших да си взема Xbox360 защото sony се изложиха много.

Мисля че си се спрял на правелната конзола незнам да ли ПС3 са се изложи ли но тази цена просто Х360 винаги ще си остане по изгодната а да не забравя ме че много от игрите за ПС3 ще ги има и за Х360

за чипа е вярно че още няма но тази година да се надява ме да на зарадват с някой читав чип

Link to comment
Share on other sites

EazY-E знам че си фен на Sony и аз мислех парво да си зимам ps3 ама наистина погледни фактите. Всички добри игри почнаха да излизат за Xbox360 мен единственото което ме спираше да си взема Xbox беше mgs но струва ли си да дам 600$ да не говорим за ддс'то което ще му лепнат тук. Просто е факт че за ps3 игрите се разработват по трудно и струват повече пари на разработчиците. Sony незнам закакво и те не направиха като Microsoft (те изкараха HD-DVD отделнп) да изкарат blu-ray отделно. Все пак закакво са им на повечето хора blu-ray player. Аз просто искам да играя игри. Sony забравиха какво им правеше миналите конзоли добри. Изгубиха толкова много заглавия а вместо да се борят да ги запазят те си изхабиха парите да правят някаква конзола "звяр" което ако си спомняш не проработи в полза на microsoft миналата генерация.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

Pibata,обясни ми как така една конзола се е провалила още преди да излезе в европа(най-важният пазар за успеха на конзолата).

Цената е висока,но и ps1 и ps2 са стартирали с такива цени.Ще падне.

Виж и кога се появяват най-добрите игри за която и да е конзола.Със сигурност не са в първата ,че дори и във втората година от съществуването й.

 

пп.не съм фен на никоя платформа ,а на добрите игри. ако добрите игри бяха за пц щях да играя на пц.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Pibata,обясни ми как така една конзола се е провалила още преди да излезе в европа(най-важният пазар за успеха на конзолата).

Цената е висока,но и ps1 и ps2 са стартирали с такива цени.Ще падне.

Виж и кога се появяват най-добрите игри за която и да е конзола.Със сигурност не са в първата ,че дори и във втората година от съществуването й.

 

пп.не съм фен на никоя платформа ,а на добрите игри. ако добрите игри бяха за пц щях да играя на пц.

 

Прочети ми поста и ми кажи каде съм казал, че Sony ще се провалят. Казвам че този път ще са много назад от конкоренцията. И ми кажи кога мислиш, че цената ще му падне.

 

На Xbox цената още не му е падала какъв е проблема когато цената на PS3 падне и на Xbox да решат да му я смакнат което ще постави Sony в много лошо положение. Не мислиш ли, че ако европа е "най-важният" пазар досега тука нямаше да има ps3. И както казах ps3 струва повече някои от разработчиците не го харесват и игрите му струват повече за разработка.

 

Едит: А да и доколкото си спомням ps2 излезе на цена от 300$ малко по малко от 600$ не мислиш ли?

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

В България беше 1200 лв ! 100 % съм сигурен.И ps3 ще е толкова като дойде тук.

Европа е най-важният пазар,защото в Япония всички японски конзоли успяват.Даже sega saturn успя в Япония.Пс3 има хиляда процентов шанс за тотална доминация над x360 в Япония.

Европа е много важен пазар от където и да го погледнеш.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

В Балгария цените на такива продукти винаги са неприлично високи. Tук Nintendo Wii което е с наи-малка цена от 250$ струва 700 лева. Това което каза за япония с него съм напално сагласен. Ама не съм сагласен с това което каза за европа, наи-големият пазар ако съдим пo продажби на конзоли (имам предвид общо) е САЩ.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

Най-големия пазар за конзоли е САЩ естествено

OMFG ! Надявам се да го казваш без да броиш Япония.

Link to comment
Share on other sites

че в Япония дори и слабо продавани по принцип конзоли като saturn,dreamcast,gamecube успяват и то адски много?

Знаеш ли ,че за sega saturn в европа и сащ има 200 игри,а в Япония 700 ? Японците са най-луди на тема конзоли.Не купуваха само първия xbox.

Link to comment
Share on other sites

Един познат вече е играл ps3.Играта е била Resistance: Fall of Man.

Графиката била супер куца и проста.Не се изказа ласкаво и за джойстика-бил от евтина и некачествена пластмаса.Поради липсата на вибрация бил лек като перце.

За себе си реших-ще чакам ps3 да поседи една година на пазара като стартова дата считам появата в европа.Тоест до пролетта или лятото на 2008-ма.Ако дотогава конзолата не се радва на успех и свестен каталог заглавия(което много ме съмнява) ще предпочета и без тва по-евтиният бокс.Но времето ще покаже.Wii-то е несериозна работа(според мен това ще е последната голяма конзола на nintendo и после ще свършат като sega).

Дотогава ще се хвана да изиграя всички добри rpg-та за ps2 и ps1 ,които са излизали.А те са много и всяко едно е достатъчно дълго,че да изтрая дотогава. :)

А microsoft ако искат да победят сони трябва да пуснат конзолата на наистина евтина цена народа да се хвърли да я купува и после да разчитат на продажба на игри.

Основният проблем на microsoft е,че трите титана в конзолния бизнес -KONAMI,CAPCOM,SQUARE-ENIX не си вадят игрите за тях.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

че в Япония дори и слабо продавани по принцип конзоли като saturn,dreamcast,gamecube успяват и то адски много?

Знаеш ли ,че за sega saturn в европа и сащ има 200 игри,а в Япония 700 ? Японците са най-луди на тема конзоли.Не купуваха само първия xbox.

не знам но почти всеки американец, когото съм питал има XBOX 360, PS2, XBOX 1 и сега купуват и PS3

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

незнам що се чудиш.дося винаги nintendo са имали мощна конзола,а този път дори не поддържа HD.

Знаеха,че ако не измислят нещо като новото управление,което да привлече внимание,са обречени на провал.Ако wii не успее(както очаквам) това може да е последната конзола на nintendo.

Link to comment
Share on other sites

За сега Wii успява колкото XBOX 360 и PS3 взети заедно май.. голяма е маниата до колкото наблщдавам, а отзивите за ПС3 хич не са добри.

Link to comment
Share on other sites

За сега Wii успява колкото XBOX 360 и PS3 взети заедно май.. голяма е маниата до колкото наблщдавам, а отзивите за ПС3 хич не са добри.

 

Изобщо не е така, Wii наистина се продава много барзо но за празниците Xbox360 е направил повече продажби от двете конзоли взети заедно. А и като гледам почва да набира скорост и на японския пазар с игри като "Lost Planet" "Blue Dragon" а да не говорим, че наскоро там излезе Gears of War и е разпродадена в някои магазини click.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...