Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Underworld-Един добър филм за битка между вампири и върколаци,но не по-добър от Ван Хелзинг :)

 

Оценка 6/10

 

Mr. & Mrs. Smith-Тоя филм направо разцепва.Брад Пит и Анджелина си играят много добре ролите.

Във филма и двамата незнаят,че другия е наемен убиец и компаниите им ги обръщат един срещу друг.И става яка масака :D

 

Оценка 8.5/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

offtopic: ти остави това!Те Иън МакГрегър са го писали Юън :wir

Аз ли пак не съм наред или те навсякъде го пишат Юън? Тъй като не съм чувала как се произнася не мога да кажа със сигурност, но мисля, че е Юън, а не Иън :huh:

Link to comment
Share on other sites

Аз ли пак не съм наред или те навсякъде го пишат Юън? Тъй като не съм чувала как се произнася не мога да кажа със сигурност, но мисля, че е Юън, а не Иън :huh:

 

Юън се пише!На английски Ewan...има и има Ian, което се чете както се и пише. ;)

А филма вчера го гледах до някъде, преди да ми спре нета...след малко смятам да го догледам! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

This Boy's Life - Никога не съм очаквал да гледам филм с Ди Каприо и Де Ниро, но ето, че като се върна назад и погледна към класиките, виждам това. Филма няма претенции за хит, особено със сюжета, който въщност лично на мен доста ми допадна. Момче и разведената му майка шарят из цяла Америка търсейки бързи пари и нормален живот. Един ден обаче се местят в Сиатъл и като че ли това е крайната точка... там обаче маминото синче за половин година се превръща в бандит и западнал тийн. Майка му също толкова бързо и неочаквано се жени за механик който малко преди сватбата взима момчето при себе си под предлог да си прекарат добре, но всъщност разбира какви ги върши и почва да го възпитава. Всъщност възпитание е само в началото, защото по-късно се разбира, че е тиранин... Ще оставя на вас да разберете как протича живота на момчето и ви гарантирам, че ще оставате изненадани на всеки 10-ина минути. Краят е наистина страхотен! Какво да кажа за актьорската игра... Ди Каприо прави Де Ниро почти незабележим, но с ръка на сърце казвам, че и двамата се справят страхотно в ролите си. Този филм е потвърждение на мнението ми, че Лео може да е всякакъв, но и велик актьор с бляскаво бъдеще. Гледайте филма, защото това е една напълно обикновенна история (всъщност по истински случай) в която се случват напълно обикновенни неща, но показани по един необикновен начин :).

Оценка:7/10

 

Mr. Deeds - Този филм е поредната свръх елементарна комедийка за невежата милиардер в който се влюбва на пръв поглед враг :). Всичко е така нагласено, че направо е смешно. Липсва и хумор... има го де, но си е американски и лично мен не успя да ме грабне. Филма повдига настроението, но това поне на мен не ми беше достатъчно. Иначе става дума, както вече казах, за един провинциален тип който наследява 40 млрд. долара и е нужно да се забие в Ню Йорк за няколко дена, за да подпише документите с които ще получи парите и така ще продаде своят дял на безкрупулен човек :). И понеже е от село човека... той е естествен, непринуден и т.н...всички започват да го харесват бла бла... това е.

Оценка:3.5/10

 

Just Married - Ето това опрделено е страхотна комедия! Поне мен скоро друг филм не ме беше разсмивал така. Разказва се за една влюбена двойка, която се жени доста прибързано. Меденият им месец е мечта в Европа, но точно със стъпването им на континента нещата започват зле. Комичните моменти са адски много и оригинални. Аштън Кътчър играе тези роли чудесно и този път също е на висота. Не мога да кажа същото за Британи Мърфи. Единственото което ми хареса в ролята на тази зъбла е, че на места си играеше много естествено, но през останалото време по-скоро дразни. Въпреки това филма е чудесен за разпускане, гледайте го!

Оценка:6/10

Link to comment
Share on other sites

Това!

Цъкнете паузата, като се отвори, за да се зареди цялото и тогава 'Play'.

 

9.999/10  :punk

 

Не бях гледал скоро нещо толкова добро!

 

Защо вече не се отваря?

Link to comment
Share on other sites

King Arthur

Много готин филм на мен ми хареса. Тъпото е че не съответства на легендата за крал Артур ама .. :)

6/10

Edited by Fenix
Link to comment
Share on other sites

Гледах филма Ферари (2003). :cry Този филм може би за мен е най-добрата драма. Никой друг филм не ме е разчувствал толкова. Има дълбок замисъл, и играта на актьорите е 6. Мисля да го гледам отново. :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледах филма Ферари (2003).  :cry  Този филм може би за мен е най-добрата драма. Никой друг филм не ме е разчувствал толкова. Има дълбок замисъл, и играта на актьорите е 6. Мисля да го гледам отново. :punk

 

Тук си на 100% прав аз го гледах 2 пъти ВЕЛИК ФИЛМ ЗА ВВЕЛИК ЧОВЕК СЪСЗДАЛ ВЕЛИКИ КОЛИ

Link to comment
Share on other sites

Control-сравнително добро филмче.Историята с 2 думи-на убиец осъден на смърт му е даден втори шанс като е включен в експеримент за промяна на поведението.Междудругото филма е сниман в България и на места много съм се смял(в филма се води че деиствието се развива в САЩ)когато например изскочи някоя и друга шкода или микробус с надпис БТК или пък се гонят из централна гара София.Актьорската игра на Рей Лиота ме разочарова,според мен можеше да се справи доста по-добре.

Link to comment
Share on other sites

"Bewitched"

Целия филм го изгледах с ококорени очи. Неможех да повярвам, че нещо ТОЛКОВА МАЛОУМНО съществува и че моята любимка Никол Кидман участва. Така и не разбрах това комедия ли беше, пародия ли, пародия на комедия или някакъв нов жанр, с който аз очевидно не съм запозната. Главната роля се изпълняваше от ДейвидХазелхофоподобен актьор, който до кака Никол изглеждаше досущ като съседа ми на село, който е местния тракторист. Незнам какво повече да кажа. Иде ми да изкормя хората, които са вложили пари и време, за да ме накарат да изгубя моите такива.

Link to comment
Share on other sites

Е, ако съдя по аватарите и подписите не мисля, че ще дадете друго мнение :).

 

 

RIP Айде моля те гледай филма и пак ми кажи кво мислиш Аз не съм виждал никъде такава упоритост и при това говорим за човек който не е богат и започва от нулата а на всичко отгоре идва и втората световна война Но спирам до тук ПРОСТО ГЛЕДАЙ ФИЛМА

Link to comment
Share on other sites

Basic-много яко военно филмче.По-скоро трилър...един филм с наистина неочакван край.Препоръчвам го на всеки!

Оценка 7/10

Link to comment
Share on other sites

House of wax (2005) - Не съм фенка на страхотийките,ама май това е малко боза.Макар че на моменти ми беше доста кофти да гледам,имаше малко брутални неща,поне за мен :blink: :) :rolleyes: Ммм,иначе интересен като сюжет. 5/10

 

The final cut (2005) - Очаквах нещо повече,малко филм във застой си пада с Robin Williams....игра ролята на ...забравих как го бяха описали във филма :P прави монтаж ...значи... :unsure: хората преди да се родят им слагат чипове да записват всяка секунда от живота им,и като умрат той монтира филмите и на погребението дават части от живота. :ph34r: Зловещо звучи...гррр.И та такива разни.Аз не бих го гледала пак 4/10 :rolleyes:

 

The island (2005)- колкото и да е банален,защото такива истории колкото щеш,пак е хубав филмът.Хареса ми.Даже и Скарлет ми хареса във филма,макар че хич не съм и фенка :devil :bgrin: 6/10

Link to comment
Share on other sites

Съвпадение е, че днес на кино гледах "Чарли и шоколадовата фабрика", а в момента по БТВ дават "Едуард Ножиците". Както знаете, режисурата и на двата е на Тим Бъртън, а в главната роля е Джони Деп :P ( същото се отнася и за "Слийпи Холоу" и "Ед Ууд" впрочем).

Явно са доволни от сътрудничеството си двамата. И аз съм доволен. "Чарли" беше точно каквото очаквах - поредната фантазьорска история на Бъртън. Майстор си е в този жанр човекът. Аз се забавлявах на филма. Детски, наивно поучителен, но изпипан. Не го препоръчвам на хора с по-малко развинтена фантазия. На моменти наподобява мюзикъл.

5/ 10

Link to comment
Share on other sites

A very long engagement (2004) -Какт осе казва A must see movie! :D Много готин филм,не го подминавайте само защото е почти изцяло френска продукция :) За мен ще си остане един от най-хубавите филми за годината.Много хубава любовна история,тъжна,но хубава.Гледайте го. 9/10 ! :)

Link to comment
Share on other sites

A very long engagement (2004) -Какт осе казва A must see movie!  :D Много готин филм,не го подминавайте само защото е почти изцяло френска продукция  :)  За мен ще си остане един от най-хубавите филми за годината.Много хубава любовна история,тъжна,но хубава.Гледайте го. 9/10 !  :)

Мдам. Аз само бих допълнила, че тези, които не са харесали "Невероятната съдба на Амли Пулен" няма какво да си насилват мозъчетата и възприятията :D

Link to comment
Share on other sites

A very long engagement (2004) -Какт осе казва A must see movie!  :D Много готин филм,не го подминавайте само защото е почти изцяло френска продукция  :)  За мен ще си остане един от най-хубавите филми за годината.Много хубава любовна история,тъжна,но хубава.Гледайте го. 9/10 !  :)

И все пак през цялото време докато го гледах си мислех "Да, хубава история, но предпочитам да я чета, не да я гледам". Винаги съм предпочитала книги когато става дума да се опише и разкаже нещо наистина красиво и дълбоко.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...