Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Cube-Тоя филм е много як.Трябва да се гледа.

Spoilers:

В един голям куп с хиляди стаи има затворени хора,които не помнят нищо и не знаят как са попаднали там.Те търсят изход навън,но това е почти невъзможно.Стаите се местят през определено време.При обикаляне от стая на стая откриват,че в някои има капани и на всеки вход към стаята има числа.Ако успееш да разгадаеш какво показват числата ще откриеш дали в стаята има или няма капан.Така и правят.И от няколко човека се измъква само един,който е луд :) .Може би защото той единствен  не се лакомеше и не мислеше само за себе си(въобще ако може да мисли :P) а другите бяха егоисти.

 

Оценка 7.5/10

 

 

Mda, syglasna sym s ocenkata, ama na men vtorata 4ast mi haresa pove4e ;P

 

PS: Sorry nqmam kirilica :}

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cube-Тоя филм е много як.Трябва да се гледа.

Spoilers:

В един голям куп с хиляди стаи има затворени хора,които не помнят нищо и не знаят как са попаднали там.Те търсят изход навън,но това е почти невъзможно.Стаите се местят през определено време.При обикаляне от стая на стая откриват,че в някои има капани и на всеки вход към стаята има числа.Ако успееш да разгадаеш какво показват числата ще откриеш дали в стаята има или няма капан.Така и правят.И от няколко човека се измъква само един,който е луд :) .Може би защото той единствен  не се лакомеше и не мислеше само за себе си(въобще ако може да мисли :P) а другите бяха егоисти.

 

Оценка 7.5/10

mod note:

Така (например) трябва да изглеждат мнения, съдържащи spoilers.

 

Хубавое само да изказваш мнението си за филма (сюжет, актьорска игра, ефекти и т.н.), а не да го разказваш ;) .

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Хубавое само да изказваш мнението си за филма (сюжет, актьорска игра, ефекти и т.н.), а не да го разказваш  ;) .

 

Тамън щях да пусна критиката, но ти си ме изпреварил. той да беше го разказал само.. даже и коментари и разсъждения е добавил.

 

ако може някой модератор да ореже поста за Куба, защото ако някой не е гледал филма и прочете поста.. няма да има смисъл да го гледа повече.

Link to comment
Share on other sites

Прав си, филми като STAR WORS са велики... просто като се сетиш за тях някак си... им грешиш името, но това ще е от напрежението.

Link to comment
Share on other sites

Robots - доста интересно филмче, не очаквах сюжета да бъде подобен, но пък ми хареса доста. Даже накрая се разчуствах доста. Може да се каже, че това е един от не чак толкова многото филми, които ме докоснаха. И все пак Happy End-a е налице и от филмчето ти остават доста добри спомени :)

Оценка: 8/10

Link to comment
Share on other sites

Guess Who - 5/10 hamerikanska komediq ,

Накратко влюбена двойка гаджето ще представя момчето на техните на 25 годишнината им... ама не им е казало че е бял пък те всичките черни .... :) конфузни ситуации ала бала ница хепи енд :) накратко

 

Man of the House - 5/10 - пак хамериканска комедийка , ако искате да видите как дядо томи лий копува дамски превръзки туй е филма :). Като цяло пича играе самотен тексаски рейнджър който е погълнат от работата и няма време за дъще ря си, да ма става убииство и трябва да пази свидетелките -5 пуберки мажоретки и се сещате за какво иде реч .... ства за убиване на време :)

Link to comment
Share on other sites

Iron Giant - зарибих се малко по анимациики, но тази може би ще ми е последната. Не мога да кажа, че съм разочарован, но на фона на Robots тази ми се видя много плоска и детска. И все пак ми беше доста интересно докрая, но не ме впечатли с нещо кой знае какво.

Оценка: 6/10

 

Guess Who - мнението ми е доста по-добро от това на повечето хора. Филмчето беше изключитело интересно до момента, в който взеха да се карат и т.н. От там нататък се сбози доста и стана като повечето романтични комедии(не че не са яки, но все пак...) иначе преди това беше интересно. Хареса ми и не съжалявам, че го гледах. Препоръчвам го за преди лягане - после ще спите като къпани, поне при мен се получи :)

Оценка: 6.5/10

 

War of the Worlds - не ми хареса изобщо. Не очаквах подобно нещо. Някак си целия филм беше странно глупаво изпипан. Изключително съм недоволен. Не можаха да подчертаят коя част от филма е важна и коя не. Просто един от филмит, които гледам и вече им се вижда краят, а пък аз още не съм разбрал къде е бил най-важния момент. Просто доста доста слаб филм за жалост, очаквах повече.

Оценка: 4/10

Link to comment
Share on other sites

Предизвестена смърт 2-оценка:8/10 филмът поддържа добър сюжет и добре сглобен сценарий,ако обаче просто осмислиш образа и движенията на мацката дето излиза от телевизора..просто те напушва бурен смях..особено,когато се "състезава" коя ще излезне по-бързо от кладенеца...Общо взето филмът е хубав :)

Фантастичната четворка-оценка 8/10 мен лично детското повече ми харесва :Р no..really филмът го препоръчвам на всички фенове на анимацията.Едвали ще останат разочаровани :)

Link to comment
Share on other sites

Dogville

 

Хъм... какво мога да кажа? Филмът(по скоро пиеса) е... различен. Просто го гледайте.

 

Това не е филм, който ще ви хареса или няма да ви хареса, просто ще ви накара да се замислите... ако го разберете.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

"Да срещнеш Джо Блек" -

+ чарът на Клеър Форлани

+ присъствието на Антъни Хопкинс

+ непредсказуем и оригинален край

- прекалено беше дълъг

- някои сцени бяха много протяжни

 

" Моята голяма луда гръцка сватба" -

+ много добре показва отграниченията на американския от балканския манталитет и начин на живот

+ добра актьорска игра

- блудкава и банална любовна сюжетна линия

- нереалистична липса на трета вежда у главната героиня - гъркиня :laughing:

 

" Небесно царство"

+ финалните батални сцени при обсадата на Йерусалим

+ нетипичен край

- присъствието на Орландо Блуум в ролята на ковача, станал по-късно надарен пълководец :angry1

- бъкащият с клишета диалог

- много висока степен на предсказуемост на сюжета.

Едит: И на трите филмчета давам около 6/10. Много са им минусите за повече.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

"Crash"

Точно мой тип филм.

И единствения, който досега е успял да ме накара да се разплача от мъка и точно след 10 секунди да се усмихна от радост.

Давам оценка 9/10 заради лошия подбор на Sandra Bullock и Brandon Fraser. Те просто нямат място в такъв тип филми.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

"Crash"

Точно мой тип филм.

И единствения, който досега е успял да ме накара да се разплача от мъка и точно след 10 секунди да се усмихна от радост.

Давам оценка 9/10 заради лошия подбор на Sandra Bullock и Brandon Fraser. Те просто нямат място в такъв тип филми.

 

Straxoten Film!

 

10/10 !!!

Link to comment
Share on other sites

Не ми се отваря тема "Гледах, НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ", защото ще влезна в класацията на Тиквите, ама забога хора НЕ ГЛЕДАЙТЕ "Пътеводителя на галактическият стопаджия". Ако има хора, които не са го гледали да не го правят. Аз прочетох книгата и реших да видя филма... :sick :sick :sick :sick :sick

Книжлето и то не е кой знае колко яко, ама пак по става.

Link to comment
Share on other sites

Аз прочетох книгата и реших да видя филма... :sick  :sick  :sick  :sick  :sick

Книжлето и то не е кой знае колко яко, ама пак по става.

и как очакваш да се доверя за каквото и да било мнение на човек като теб,написал това по-горе?

Link to comment
Share on other sites

Гледах Barbershop 1 и 2.

Филма е интересен, разказва се за една бръснарница, която е собственост на едно семейство от поколения.Та бръснарницата, както и работниците й преминават през трудности , за да я запазят и т.н.Според мен филма си заслужава да се гледа!

В главните роли:Ice Cube,Eve и във втория дори Queen Latifah

Оценка:7/10

 

ЕДИТ:

Beauty Shop пак се явява някво продължение или нещо подобно. Там Куийн Латифа е фризьорка и на огледалото си има снимка на всички от Бръснарницата 1 и 2 biggrin.gif

 

Ще го гледам. :D Първо да изгледам 3-те части на Cube, че се зарибих много яко след като току що изгледах първата! :tongue

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Гледах Barbershop 1 и 2.

Филма е интересен, разказва се за една бръснарница, която е собственост на едно семейство от поколения.Та бръснарницата, както и работниците й преминават през трудности , за да я запазят и т.н.Според мен филма си заслужава да се гледа!

В главните роли:Ice Cube,Eve и във втория дори Queen Latifah

Оценка:7/10

 

Beauty Shop пак се явява някво продължение или нещо подобно. Там Куийн Латифа е фризьорка и на огледалото си има снимка на всички от Бръснарницата 1 и 2 :D

Link to comment
Share on other sites

The Ring Two - Достойно продължение на първата част, даже мисля, че повече ми допадна. Като се замисля оригиналите имат странно излъчване, което по-скоро си е достъпно за азиатците. Американската версия определено е запазила атмосферата, а е и по-достъпна. Всъщност обаче това е единственият хорър от наскоро нашумелите който не ме стресира така и се гледа най-леко. Пдобните нему The Grudge, Dark Water и т.н. са доста по-добри и по-мрачни. Все пак филма си заслужава, гледате го.

Оценка:5.5/10

 

Kung Fu Hustle - Свеж филм, бих казал комедийка. Страхотни бойни сцени и добри, смешни (в рамките на филма) специални ефекти. Става дума за една банда която случайно се заяжда с неподходящите хора в неподходящото гето :). Забавна работа, но опделено се радвам, че не го дочаках на големия екран, защото наистина не си заслужава парите там.

Оценка:5/10

Link to comment
Share on other sites

Anger management (2003)

Много готина комедия . Обвиняват един човек Дейв че има проблем с гнева и го пращат на психотерапия където стават доста шантави работи B)

Link to comment
Share on other sites

" ОСТРОВЪТ " :excl:

 

+ Скарлет Йохансон :love

+ Визуалните ефекти са впечатляващи

+ Харесвам футуристични сюжети

+ Отлично операторско майсторство и добра режисура

+ Готин саундтрак

- Липса на изявена актьорска игра ( нормално за почти всеки екшън)

- Имаше някои доста нагласени моментчета в сюжета.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...