Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

curigde stia we maina , filma e strashen(welcome to the jungle) , tfa 4e ti haresvash samo pedalski filmi kato adaptacia si e tvoi problem. Shto govorish za masovite filmi zle , a za nai-tapanarskite vse edno 4e sa super iaki ?

Edited by URDeaD
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

curigde stia we maina , filma e strashen(welcome to the jungle) , tfa 4e ti haresvash samo pedalski filmi kato adaptacia si e tvoi problem. Shto govorish za masovite filmi zle , a za nai-tapanarskite vse edno 4e sa super iaki ?

Абе URDeaD,

Филмът си е направо за резил.Само не знам кой го излъга тоя Скалата, 4е става за актьор. И на места е направо смешно направен.

Link to comment
Share on other sites

Filmut 4e ne e mnogo dobur ne e.No The Rock si izigrava rolqta mnogo dobre . Ako shte se kritikuva nqkoi tova sa scenaristi i rejisiori i t.n. Tova 4e ste zapoznati s nego samo ot wrestling-a koito vurveshe po BTV i 4e gledate na nego s nasmeshka ne e pri4ina da kritikuvate 4oveka...

 

Hearts In Atlantis - ne iskam da davam komentari nito da vi razpravqm sudurjanieto .Nai-dobre vseki da sedne i da go izgleda. Detstvoto ,detstvoto ...

Link to comment
Share on other sites

Хихи, каква дискусия предизвика моето мнение :)

 

Та, драги ми смехурко, така де URDeaD. "Мойте педалски филми" са филми, които са ценени от критиците и от хората, за които киното не е само едно бум-бум. "Адаптация" е пример за такъв филм. Във филма има толкоз истина и неща върху, които да се замислиш, но едва ли човек като теб може да улови и най-простата реплика във филма. Но като се замисля ти беше тоя пък, който ми вреше "Матрицата" като най-великия и смислен филм на всички времена. А и още нещо, ако в "Адаптация" на мястото на Никълъс Кейдж играше Скалата, филмът щеше ли да ти хареса ?

 

Та, колкото до масовите филми. Мда, прав си за нещо. За всеки влак си има пътници. Едни се радват на главоотвъртащите филми, а други на тези, в които намират някакъв смисъл и въобще не им е до педалски бумтения с много ефекти.

 

CMexyBka, какво разбираш под Скалата си изиграва ролята добре. То не е много сложно да вървиш и да блъскаш някой. Ми, и аз мога. Стига някой тъп холивудски продуцент да ми каже, че мога да играя. Колкото до кариерата на Скалата запознат съм не само от тъпия кеч. Гледал съм му и предишните два филма "Мумията се Завръща" и "Кралят на Скорпионите". И да, прав си, има напредък в него, защото точно тия 2 филма или по точно моментите, в които се появява Скалата са трагични. Та, сега кажи ти какво разбираш под това, че го знаем само от кеча ? Колкото до това, че гледам с насмешка, че аз и на Бат Арни гледам с насмешка и продължавам да го правя. Просто има хора, които никога няма да заобичам :)

 

chicatillo, leave him alone. he is just a little puppy :)

Link to comment
Share on other sites

Emi curidge ,pod izigra si dobre rolqta razbiram tova 4e toi e edinstvenia zaradi kogoto gledax filma i ne sujalqvam. Sean William Scott ako pitash men izigrava mnooogo po dobra rolq v American Pie .. osobeno 3 . Verno 4e tam e idiot ,no otli4en idiot. Prosto go pravi kakto trqbva . Straxotna rolq.I po tvoita logika vseki edin action geroi e smeshen. mi i az ne xaresvam ardnold , no The Rock go poznavam dosta dobre po prostata pri4ina 4e imam edin friend ,koito e adski zariben wrestling fen , ima zapisani xiliadi RAW i t.n. gluposti i mi e daval strashno mnogo materiali. gledal sum Rock-ito v nai-razli4ni scenki ,ne borba ,prosto komedia. shtoto tia prawqt adsko shou. a The Rock umee da se vpisva v nego. ke4a spored men e smeshna raota . I Welcome to the Jungle e smeshna raota. No ako vseki edin film e seriozen ,to trqbva da umra ot skuka. A Welcome to the Jungle se spravq sravnitelno dobre kato smeshen film . syshtoto shte kaja i za The Rock - smeshen (zabaven) aktior. za razlika ot Terry Hulk Hogan . E verno v salona na Flamingoto beshe frash s de4ica koito se xilixa na nai-golemite prostotii ot filma ,deto naprao draznqt,no vse pak filma si imashe zabavnite momenti. glavno blagodarenie na The Rock. I kato cqlo filma ne e nishto osobeno .Ili pravish istinska komedia ili istinski action. Sredno polojenie nqma .. ili ima no to e "smeshna rabota"

:)

Link to comment
Share on other sites

curidge , tvoite filmi sa samo zaguba za hollywood , makar 4e sa nominirani za niakoi drug oskar (adaptacia) i nishto ne sa spe4elili (adaptacia) , tva 4e niakoi e nameril niakakav elementaren smisal (adaptacia) i e reshil 4e e super iak nishto ne zna4i.

Welcome to the jugle e dosta po zrelishten i interesen. Skalata si izigrava roliata prekrasno (priznavam ne e ot ranka na Robert De Niro i Niki Cage (adaptacia)).

Mnogo filmi sam izgledal vklu4itelno i dosta tupi. Adaptacia olicetvoriava kolko tup edin film moje da bude !

Link to comment
Share on other sites

Хм, хм ... много ми се спори с вас момчета, но усещам, че няма да има много голям смисъл, а и най-вече не ми се занимава с вас. Ще се направя на умен и ще отстъпя. Айде живи и здрави.

Link to comment
Share on other sites

URDeaD az sum go gledal .Xybav e ,trilur ,slu4ka v detstvoto ... koqto vodi do smurtta na edin ot 3mata taka da gi nare4em glavni geroi . ma to mai imashe comments za nego :wacko: - vij na 10ta stranica

Edited by CMexyBka
Link to comment
Share on other sites

Rovih no ne mojah da vida za mystic river neshto , niakoi gldal li go e? Comment?

"Mystic River" - перфектна актъорска игра на Шон Пен /и може би Оскар за него/, много добра режисура, но за съжаление сценарий по "Холивудски". И все пак 8/10. Един от най-добрите филми на годината, горещо препоръчван от мен дори само заради актъорския състав ......

 

П.П. Сюжет: Трима приятели от детинство - Джими Маркъм, Дейв Бойл и Шон Дивайн - се сближават отново от смъртта на дъщеричката на първия. Джими е бил в затвора, Шон е станал полицай, а Дейв така и не е успял да преодолее шока, преживян преди 25 години, когато е бил отвлечен и насилен от педофили. Днес той е заподозрян че е убил дъщерята на стария си приятел.

Edited by Vankata
Link to comment
Share on other sites

Гледайте The Last Samurai на кино... невероятен филм, който придава невероятно усещане... скоро не съм се кефелa така.

Link to comment
Share on other sites

Гледайте The Last Samurai на кино... невероятен филм, който придава невероятно усещане... скоро не съм се кефелa така.

Az si go gledah u nas , i moga da kaja 4e filma si zaslujava ;)

 

Filma e mnogo dobre napraven, interesen scenarii,i izklu4itelna igra na Tom Kruz (jalko 4e ne go nominiraha za Oscar).Struva si da se gleda(bilo to i u vas) :)

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Moviez/The.Last.Samurai.(2003)/

Link to comment
Share on other sites

"Последният Самурай" Е, ето, че го дочаках да го гледам и то не на какво да е, ами на кино. В началото си мислех, че ще копира много яко "Шогун" и че ще е някаква смесица между "Танцуващия с Вълци" и "Тринайстият Войн", но слава богу излъгах се. Филмчето е много приятно особено, ако човек е малко по запознат с историята на самураите и тяхното бушидо, защото тия дето бях с тях непрекъснато ме питаха що тоя пич се бил самоубил. Обще взето нещо нормално за мисленето на чужденец, но не и за японец. Играта на Том Круз колкото и да е странно не ми се понрави. Ръсеха се някакви суперлативи, че това била най-добрата му роля и, че заслужавал Оскар за нея, само дето тия неща са малко преувеличени. Най-добрите му роли са в "Рейнман" и "Роден на 4-ти Юли". Доказано е :) Другото, което не ми се понрави във филма беше края. Типичен холувудски край с много реване. Spoilers Бре, да го бяха килнали и нашия и филмът да свършва. Защо трябваше да има тоя развлачен край с императора. Както и да, това не са причини поради, които да дам ниска оценка на филма. Самураи rulz. Друг плюс на филма е това, че нашият идеално се препокрива с героя на Кацумото. В смисъл не е като "Тринайстият Войн", където режисьора и сценариста до последно се чудат върху кой да се съсредоточат и кой да бъде главния герой. Докато тук във филма ние наблюдаваме една чудесна паралелност на двата персонажа. И още нещо, ясно беше, че Том Круз ще е дълбоко засегнат от избиването на индианците, но по любопитното, е че точно тук те не са представени като добрите чичковци, които просто искат да изтребят лошите индианци, а като безмилостни и безсърдечни войници. Представяте ли си. Лоши Американци ? Бррр .... :)

 

4/5

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааааааааааааааааарррррррррррррррррррхххххххххххххххххххххх :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Това е мнението ми за онуй продължение на Блондинката.

 

0.1/5

 

п.с. ако сте олигофрен, то гледайте този филм.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...