Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

never_mind ,da ,kitaiski e ,sorry ,moq greshka ,prosto post-a sum go pisal f 1:30 sutrinta ,greshka na ezika ,mislil sam edno ,pisal sum drugo.Vreme beshe nqkoi da go zabeleji tfa:)).I nemoga da razbera shto si mislish 4e priemam tfa det go pishete ,za flame-vane :) .Prosto sporq.Kakto nqkoi nqkoga e kazal ,ot spora se rajda istinata . I tq nai-4esto e po-sredata... :) :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Kakto nqkoi nqkoga e kazal ,ot spora se rajda istinata . I tq nai-4esto e posredata

Breeiii sq pak stana filosof!!!

Tva e mnogo golqm film ne samo as sam ti go kazval a i mnogo drugi!!!

Primerise nai setne i stiga spori....

Link to comment
Share on other sites

Sega izgledah  Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life ,filma ne e lo6.Napraven e v stila na Indiana Jones,s mnogo ek6an  i malko dialog(pone na men taka mi se struva).Moe li4no mnenie e 4e tazi 4ast e po-dobra ot parvata.Ako si padate po adventure filmi,go daprpaite.

Мдааа, филма е супер :) (или поне на мен доста ми хареса). Има идея, има и качествен екшън :) Има и мистично, и най-важното: не е от филмите дето се досещаш какво ще стане след 5 мин :) (е, за основната идея се сещаш ама интересното е по какъв начин става ;) )

И аз ви го препоръчвам :)

Link to comment
Share on other sites

Biker Boyz ли ? Този малоумен, високоскоростен бълвоч имал нещастната съдба да се определи като филм ? Не, не мисля, че говорим за него, но ако все пак е така бих казал следното. Хора, не си губете времето с този филм. Нищо ново на хоризонта, поредното бръм-бръм, но този път с моторчета, които развиват високи скорости. Направен за деца, които още се радват на колички "Matchbox". Но както сигурно сте разбрали, мойте вкусове са доста странни, но все пак като ваш кинокритик (Vankata :)) не ви го препоръчвам. бтв George_131, мерси, че ни каза какво ти хареса във филма.

Link to comment
Share on other sites

Biker Boyz ли ? Този малоумен, високоскоростен бълвоч имал нещастната съдба да се определи като филм ? Не, не мисля, че говорим за него, но ако все пак е така бих казал следното. Хора, не си губете времето с този филм. Нищо ново на хоризонта, поредното бръм-бръм, но този път с моторчета, които развиват високи скорости. Направен за деца, които още се радват на колички "Matchbox". Но както сигурно сте разбрали, мойте вкусове са доста странни, но все пак като ваш кинокритик (Vankata :)) не ви го препоръчвам. бтв George_131, мерси, че ни каза какво ти хареса във филма.

Mi az kakvo da naprava che tvoite vkusove sa drugi. I na "Matchbox" otdavna im mina modata, sq sam na "Burago"

 

BTW Temata e gledah i preporychvam nikade ne e kazano da opishesh kakvo tochno ti e haresalo (imali smisyl da razkajesh iakite momenti na tezi koito ne sa go gledali)

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая намерих време да изгледан филма "The Last Samurai" - не знам, а и не видях дали е писано за този филм, но аз Ви го препоръчвам да го изгледате. Все още няма субтитри и е КАМ, но филмът си заслужава!

Режисьорът представя през очите на един чужденец, промените които настъпват в мисленето на Японските управници и стремежът им да се приобщят към напредналите световни лидери в края на 19-ти век, загърбвайки традициите на своята култура и общество. Възставането на един Самурай и защитаването на собствената си чест и честта на прадедите си. Филмът отчасти ми напомня небезизвестния "Шогун", но е по милитаризиран и съответно по - кратък (все пак "Шогун" беше сериен филм) ;).

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

Финалната битка доста накуцва :) все пак 100 (има-няма) конника чарджват с/у оръдията, доста падат, после машийн-гъновете, и ОТНОВО доста падат и все пак накрая остават да не кажа колкото тръгнаха :rolleyes:

иначе гот филмче, за съжаление го гледах в компанията на изчаткалият ми брат, който ръсеше простотии на всяка 2ра реплика и умрях от смях :lol:

Link to comment
Share on other sites

G-Unit ,ako ne si gledal Boat Trip ,gledai go .Toi e v tozi stil i e mnoogo vesel :)) .. Iskam s malko zakusnenie da se vklu4a f xvalbite za The Last Samurai . Mn e qk.A za poslednata bitka, ideqta si e mnogo dobra. A imenno da pokaje volqta na samuraq i da zashtiti ideqta 4e nqma nishto po silno ot neq." i jelqzoto sreshtat s gurdi si mujki" ... vika my se geroizum.

Link to comment
Share on other sites

penetrating: Благодарско за качването на Gothika.

Макар и качеството му да е TELESYNC, този психо - трилър наистина е стряскащ намоменти. Не може да се опише като новаторски филм или шедьовър в този жанр, но все пак заслужава да се изгледа - когато излезе на по - добро качество.

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

Ей хора...

Ако не сте гледали UnderWorld просто много сте изпуснали да знаете...

И бтв Молба към всички: Продължавайте да препоръчвате филми че от толкова много човек вече не знае какво да гледа?????????????/ :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Ей хора...

Ако не сте гледали UnderWorld просто много сте изпуснали да знаете...

И бтв Молба към всички: Продължавайте да препоръчвате филми че от толкова много човек вече не знае какво да гледа?????????????/ :wir  :wir

Da filma si struva. :)

 

Ako si padate po istoriiki za vampiri i varkolaci film4eto predeleno 6e vi dopadne ;)

Link to comment
Share on other sites

Moze li da mi preporachate njakoi film za voinata v Yugoslavia ???

Link to comment
Share on other sites

Тия дни си направих един екшън маратон, че отдавна не бях гледал свястен такъв. Първото нещо, на което попаднах беше "Лара Крофт: Люлката на Живота ". Поредният грешен избор от моя страна. Мислех, че от първата част няма как да стане по-лошо, но уви грешал съм. Безсмисленият и предсказуем сюжет, ужасната игра на Анджелина Джоли, аматьорската режисура на Саймън Уест спомагат доста за негативното ми мнение за филма. Едно обаче е сигурно, във филмът има повече каскади, повече екшън и всичко останало, та да се почудиш и да си кажеш: "Бре, това как са го направили", само дето това на мен не ми е достатъчно и ако не съм толкова критичен мога да кажа, че става за гледане, нищо, че е безмозъчен.

 

бтв моментът с акулите е ноу комент, незнаех, че като ги удариш и те си тръгват, ама явно трябва да имаш силата на Кака Лара.

 

Вторият филм, който ми попадна беше "Убий Бил". Там положението беше малко по-добро. В смисъл екшъна си беше асль екшън и го имаше в изобилие и ако се абстрахирам от факта, че Куентин Тарантино е правил филма можеше и да ми хареса. Но все пак говорим за шибания Тарантино, създателя на "Глутница Кучета", "Криминале" и "Джаки Браун" , ако беше продължил своята поредица от филми, които те карат да се чудиш коя сцена след коя беше и ако го имаше хапливия диалог, който поне в "Криминале" ме е карал да се превивам от смях, щях да бъдо по-добре настроен към филма, но очакванията ми пак не се постигнаха. Иначе съм доволен от екшъна, достатъчно кръв видях, повече, от който и да е манга филм :) И колкото и да не искам да го кажа трябва да го гледате този филм, ако не друго, поне за спорта :)

 

Третото предложение беше "Имало едно време в Мексико", "прословутото" продължение на култовия "Десперадо", жалко, че нямат нищо общо освен един-двама актьори и режисьора. Филмът си е абсолютна трагедия. Плющат пищови наляво-надясно, мяркат се разни хора в една сцена и после в следващата умират незнайно защо. Бре, ужасен откъдето и да го погледнеш. Единственият му плюс беше музиката, която не може въобще да се сравнява с първата част, но горе-долу биваше. Деп, Рурк, Дефо, Бандерас, бре тия момчета изкукирагаха ли? Не си ли четат вече сценариите? Жалко наистина, като се замислиш какво хубаво продължение можеше да се направи, но ...

Link to comment
Share on other sites

... които те карат да се чудиш коя сцена след коя беше ...

наскоро гледах една класика точно в този стил (направо ме е яд че не съм го гледал по рано) "Имало едно време в Америка" с г-н Де Ниро. Филмчето се разправя за периода след ПС война, сухия режим и 50-те години в Америка едновременно :wacko: , да си призная честно не бях очаквал толкова качествен филм от средата на 80-те който като гледам е оказал доста силно въздействие на сценаристите пишещи посредствени екшъни през годините когато този стил беше водещ в Холивуд.

 

 

 

Пък и "Адаптация" гледах с Н. Каге :D , е тоя филм ма омота отвсякъде - гледам в началото провокативен сценарий свързан с небезизвестния филм-изкуство "Да бъдеш Джон Малкович" и си викам "тука много ша са говори я да гледам по внимателно за кво става реч" и филма си върви ... (offpost/ май съм позаспал) ... по едно време един екшън едно чудо едни орхидеи ... ба кво става тука ... (offpost/ връщам докъдето помня) ... аха схванах кво стана.

Яко си е филмчето, направо ми взе акъла е такова нещо не бях гледал

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...