Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

Вчера това наистина ли беше кръв по главата на Рик Светкавицата(дето ХХХ го мелна с чука)...?

- ако е кръв защо продължаваше да върви , а не се пльокна на земята , защото след такъв удър с чук и то 3 пъти малко е странно...

- а ако е било измама от къде се появи тази кръв или боя или каквото е там...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply
Вчера това наистина ли беше кръв по главата на Рик Светкавицата(дето ХХХ го мелна с чука)...?

- ако е кръв защо продължаваше да върви , а не се пльокна на земята , защото след такъв удър с чук и то 3 пъти малко е странно...

- а ако е било измама от къде се появи тази кръв или боя или каквото е там...

Ами много добре от повторението се видя как Играта сложи ръката си върху металната част на чука. Виж за кръвта незнам, но все пак са възможни леки наранявания, например спукана вежда е най-малкото (и от нея тече доста кръв) :tongue Иначе ХХХ пак показа че е голям боклук продължавам да го мразя. Ледения е №1.

Link to comment
Share on other sites

И аз много се чудех как стана тая магия Да не би чука да не е бил метален

 

Аве пичове кво толкова се чудите, естествено че чука не е метален, ако удариш някой с метален чук в главата има голяма вероятност да го убиеш... Всичките столове, маси, чукове и такива са реквизит! Колкото до кръвта съм чел че понякога преди мачове си порват леко кожата на слепоочията, и после дори и от лек шамар от там почва да тече кръв...

А някой може ли да ми даде линк с тва завръщане, ама да не е от арената че нямам коефициент ли кво беше...

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT пробвай от торентс линкос за Завръщането.Иначе аз за кръвта знам че държат ножчета за бръснене под езиците си и като уж ги метнат или тръшнат по здраво някъде докато са гърчи изкарва ношчето и са цепва :) ;) .Иначе мача със събличане е просто мммммм :love и тея кеяистки ммммммм :love .Иначе за мен Скалата си е номер 1,ама от тея дето са бият ся най-много ма кефат John Cena,Misterio(тоя е е бати олигофреняка :tongue ),Batista e новия Скалата за мен.А от легендите е Стиф Остин.Тоя как "натръшка" цялото семейство Макмеан.Бати идиота :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

ТHE UNDERTAKER THE ROCK AND STONE COLD STEVE OSTINE Дано правилно съм ги написъл :sayjin

 

Не знам кой модератор или админ е сложил тази мисъл в подписа ми НО ТЯ Е МНОГО УМНА само че когато ти се запали кибрита не мислиш и хоп "хващаш се на хорото" и го изиграваш до край За тва сега си патя НО КАКТО ОБЕЩАХ АЗ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИША ВЪВ ТЕМАТА ЗА Ф1

Link to comment
Share on other sites

Офф нааби....Много ясно, че не е метален ве...Пробвайте да си забиете главата в 10кг. чук ;)

Повярвай ми в къщи имам 10-килограмов чук и е по-голям (около 3 пъти) от този използван там, може би да е 2,5кг, но не и 10кг. :)

Link to comment
Share on other sites

и аз викам за Батиста(мисля че така му беше името) въпреки че гледам кеча само когато го хвана по ТВ-то! тва чудовище стана любимец на всички - нещо като Скалата, даже не нещо ами почти всичко в него напомня на Скалата :)

Link to comment
Share on other sites

и аз викам за Батиста(мисля че така му беше името) въпреки че гледам кеча само когато го хвана по ТВ-то! тва чудовище стана любимец на всички - нещо като Скалата, даже не нещо ами почти всичко в него напомня на Скалата :)

Батиста е супер пич, но неможе да се сравнява със Скалата. Гробаря и Грамадата... :punk

Между другото к`во стана с Кейн? От както си свалил маската хич го няма. :cry

Link to comment
Share on other sites

Между другото к`во стана с Кейн? От както си свалил маската хич го няма. :cry

И аз това искам да питам. Беше ми любимец преди(когато даваха кеча по БТВ)

Сега гледах 3-4 пъти, но никакъв го няма :( И защо е свалил маската :blink:

Link to comment
Share on other sites

И аз това искам да питам. Беше ми любимец преди(когато даваха кеча по БТВ)

Сега гледах 3-4 пъти, но никакъв го няма :( И защо е свалил маската :blink:

Свали си маската в мач срещу Трите Х-а. Иначе той се връща след No Mercy :). Полувината му глава е напълно плешива, а върху задната част има малко коса. Погледа му е супер зверски, точно като някакво чудовище :)).
Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефиха с Гробаря как мачкаха всичко живо.

Да, наистина бяха най-слиният тандем. Беше ме много яд, когато Остин и Трите Хикса ги побеждаваха нечестно :D

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефиха с Гробаря как мачкаха всичко живо. :bgrin: А как са отношенията помежду им? :)
Интересно ... явно не четеш редовно темата ;). Гробаря го няма, взел си е почивка, а Кейн се завърна след това ;). Днес гледай Taboo Tuesday и новите шампиони по двойки са The Big Show and Kane :))). Сина си остана шампион. Рик преби ХХХ в метална клетка и си запази титлата, Рей Мистерио и Мат Харди победиха Снитски и Майстора :)
Link to comment
Share on other sites

Интересно ... явно не четеш редовно темата ;). Гробаря го няма, взел си е почивка, а Кейн се завърна след това ;). Днес гледай Taboo Tuesday и новите шампиони по двойки са The Big Show and Kane :))). Сина си остана шампион. Рик преби ХХХ в метална клетка и си запази титлата, Рей Мистерио и Мат Харди победиха Снитски и Майстора :)

 

Не знам къде и кога гледаш кеча. Както сигурно си се досетил повечето го гледаме по GTV а там са на зад. Ти беше казал че ония лайнари семейство Ортън победили Гробаря за сефте. След тази победа ли Гробаря си е взел почивка и знаеш ли дали това вече е края на кариерата му или ще се завърне с гръм и трясък. Как Рик е бил ХХХ като Рик е по-стар и по-немощен от ХХХ освен това са се били в метална клетка Мат Харди нали загуби от Острието ли беше с което си загуби и договора ама не знам дали за RAW или за SMACK DOWN съответно трябва да е подписъл нов И накрая радвам се че МАЙСТОРА е загубил Голям боклук е този заедно с Ренди Ортън

Link to comment
Share on other sites

Не знам къде и кога гледаш кеча. Както сигурно си се досетил повечето го гледаме по GTV а там са на зад. Ти беше казал че ония лайнари семейство Ортън победили Гробаря за сефте. След тази победа ли Гробаря си е взел почивка и знаеш ли дали това вече е края на кариерата му или ще се завърне с гръм и трясък. Как Рик е бил ХХХ като Рик е по-стар и по-немощен от ХХХ освен това са се били в метална клетка Мат Харди нали загуби от Острието ли беше с което си загуби и договора ама не знам дали за RAW или за SMACK DOWN съответно трябва да е подписъл нов И накрая радвам се че МАЙСТОРА е загубил Голям боклук е този заедно с Ренди Ортън
Да, Гробаря хваща метлата след No Mercy. Не знам дали ще се връща. Мат Харди има договор вече със SmackDown , не е вече с Raw. :) Рик е по-стар, но играе "мръсно" и това му спечели мача ;).
Link to comment
Share on other sites

Да, Гробаря хваща метлата след No Mercy. Не знам дали ще се връща. Мат Харди има договор вече със SmackDown , не е вече с Raw. :) Рик е по-стар, но играе "мръсно" и това му спечели мача ;) .

Ми YYY данеби да "играе" честно? Между другото днес и утре дават нови серии, а в Четвъртък и Неделя повтарят. :)

Link to comment
Share on other sites

Айде... Острието и Лита бяха уволнени от RAW и вече са в SmackDown , като първия им мач ще бъде този петък срещу Шампиона в тежка категория Батиста :). И то не е нормален мач, а е Street fight :)

Link to comment
Share on other sites

Айде... Острието и Лита бяха уволнени от RAW и вече са в SmackDown , като първия им мач ще бъде този петък срещу Шампиона в тежка категория Батиста :). И то не е нормален мач, а е Street fight :)

 

SUPER Аз тва Острие го мразя а Лита искам просто да я видя гола :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...