Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

не е много по -реално от кеча , това си е истински бои а кеча е театър изобщо няма място за сравнение тука всеки боец подписва договор че организаторите не носят последвстрия ако умре , няма фалшиви удари сичко е реално гледаите си кеча и продължаваите да се залъгвате че гледате спорт .......

 

не го дават :D според тебе колко телевизии биха позволили това да се излъчва , теглиш от арената и си готов :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

тва е яко...попринцип през времето в което тои беше кечист беше завладял цялата публика...и на мен ми беше направил голямо впечатление :)

Link to comment
Share on other sites

о боже :blink: хора по на 15-16 години гледат кеча...но комент

сега ще си изкажа мнението:значи тва е пална простащина и ако не сте разбрали нищо не е на истинско..

сичко го прават еи така с ефекти и на комповете :)

 

Олеле, хора на 15-16 години гледат филми... но комент. Ако не сте разбрали, във филмите нищо не е на истинско. Сичко го правят ей така с ефекти.

 

Малко по-сериозно - в кеча има и реални елементи, има и реални опасности. Който се интересува - wikipedia.org и google. Има достатъчно инфо.

 

гледаите си кеча и продължаваите да се залъгвате че гледате спорт .......

 

Гледай си филми ти. Предполагам си наясно, че не всички от нас си мислят, че кечът е "наистина".

 

Кефят ме такива офтопици. Ще се радвам, ако всеки такъв офтопик бива награждаван с 20% щастие, може и така да стане.

 

 

Ontopic: Тва за Лашли стана издънка в предвижданията ми, но пък сега разбирам, че по-перфектен крал от King Booker няма ;) Перфектно си ползва арогантния образ, докато Лашли нищо нямаше да може да направи с това, че е крал. Освен евентуално да търнне, но явно още му е рано ;)

Link to comment
Share on other sites

Хах , поне ХХХ се отърва от мъката да кисне дупето на шефа :)

Това WWE vs ECW може би ще се получи интересно ....

Link to comment
Share on other sites

Пфу тоя Биг Шоу се оказа тъпо парче ... ! Който го е гледал знае защо , а другите тепърва ще разберат :)

Link to comment
Share on other sites

Пфу тоя Биг Шоу се оказа тъпо парче ... ! Който го е гледал знае защо , а другите тепърва ще разберат :)

то него достатъчно го трепаха с тоя чук.....става въпрос тогава ХХХ когато го беше фраснал с чука по раката.....

Link to comment
Share on other sites

Кога точно е било това издание , в което за отнели титлата на Сина ... ?

 

Намерих си го :) => ECW.One.Night.Stand.2006. (така и не разбрах как съм го изпуснал ... )

Link to comment
Share on other sites

Кога точно е било това издание , в което за отнели титлата на Сина ... ?

 

Намерих си го :) => ECW.One.Night.Stand.2006.

еми...те бяха на терена..ХХХ и сина говореха и двамата бяха готови още на момента да се бият,но ония шефа излезе и отложи мача...

Link to comment
Share on other sites

два сегмента със Скалата... 1 2

Аааа това с Еди Гереро много ме изкефи , Скалата може и да пробва в музикалната индустрия :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа това с Еди Гереро много ме изкефи , Скалата може и да пробва в музикалната индустрия :)

Аяриба-яриба!!! :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
тва никога не съм си го представял...които и друг да е ама не и тоя идиот :bgrin:

Еми тоя идиот беше скоро шампион... сега пак :angry:

Link to comment
Share on other sites

Като за 1-ви път след контузията Батиста натупа Хенри :) Дано да има и продължение ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не се ли усещат , че вече става тъпо на всеки 2-ри мач да се появяра Острието и да прецаква всичко ...

Link to comment
Share on other sites

оха....женската Макмеън ражда :D

Бебето ще стане някво кечистче предполагам...иначе снощи наи много ми дигнаха самочуствието мажоретките :P

Link to comment
Share on other sites

"The Great American Bash 2006" => Не беше лошо :) Батиста го дисквалифицираха , но поне си изкара гнева размазвайки г-н Кенеди .

Това , че вместо Кали вкараха Грамадата да се бие срещу Гробаря ... много не ми хареса , но какво да се прави :)

А мачът м/у Мистерио и Букър беше супер смешен . 1-во => Мистерио тушира Букър , но съдията беше мармалад и нямаше кой да брои :( 2-ро => Появи се Чаво и прасна един стол в главата на Мистерио и хоп ... Букър шампион :)

Link to comment
Share on other sites

Аиде Батиста се завърна...Купона пак започва :P

 

Ето уважението на ECW тълпата към "таланти" като Big Show и Батиста:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EO1avm24bWs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=sui6GZF8ABM

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...