Jump to content
BulForum.com

WWF-SMACK DAWN


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Тоя кеч все повече започва да ми прилича на някаква сапунка ... но поне става за губене на време :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя кеч все повече започва да ми прилича на някаква сапунка ... но поне става за губене на време :)

ако не бяха дегенерацията Х нямаше да има шоу сто процента...откакто се появиха те се смея със пълен глас у нас :D

Link to comment
Share on other sites

untitledci1.jpg

 

WWE Champion Edge VS. John Cena

World Heavyweight Champion King Booker VS. Batista

D-Generation X VS. The McMahons

Hulk Hogan VS. Randy Orton

Mick Foley VS. Ric Flair ("I Quit" Match)

Rey Mysterio VS. Chavo Guerrero

ECW World Champion Big Show VS. Sabu

 

Дано да се получат добри мачове и да се насладим на акробатични изпълнения :) и нека по-добрите да победят !

Link to comment
Share on other sites

untitledci1.jpg

 

WWE Champion Edge VS. John Cena

World Heavyweight Champion King Booker VS. Batista

D-Generation X VS. The McMahons

Hulk Hogan VS. Randy Orton

Mick Foley VS. Ric Flair ("I Quit" Match)

Rey Mysterio VS. Chavo Guerrero

ECW World Champion Big Show VS. Sabu

 

Дано да се получат добри мачове и да се насладим на акробатични изпълнения :) и нека по-добрите да победят !

Machovete naistina shte sa mnogo qki i vse oshte nemoga da si obesna zakvo Chavo napadna Rey :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тоя кеч все повече започва да ми прилича на някаква сапунка ... но поне става за губене на време :)

 

Ми в голяма част е така ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ще изчакам още 2-3 дни и ще напиша резултатите :)

Доста късно се сетих ама нека да ги има :)

Chavo Guerrero def. Rey Mysterio

ECW World Champion Big Show def. Sabu

Hulk Hogan def. Randy Orton

Ric Flair def. Mick Foley ("I Quit" Match)

Batista def. World Heavyweight Champion King Booker (DQ)

D-Generation X def. The McMahons

WWE Champion Edge def. John Cena

 

В неделя на "Unforgiven"

WWE Champion Edge vs. John Cena - TLC Match

D-Generation X vs. The McMahons & Big Show - Hell in a Cell

Intercontinental Champion Johnny Nitro vs. Jeff Hardy

Women's Champion Lita vs. Trish Stratus

World Tag Team Champions Spirit Squad vs. The Highlanders

Carlito vs. Randy Orton

Kane vs. Umaga

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:) Unforgiven =>

 

Intercontinental Champion Johnny Nitro def. Jeff Hardy

Kane vs. Umaga (Double Countout)

World Tag Team Champions Spirit Squad def. The Highlanders

D-Generation X def. The McMahons & Big Show (Hell in a Cell Match)

Trish Stratus def. Lita to win the Women's Championship

Randy Orton def. Carlito

John Cena def. Edge to win the WWE Championship (TLC Match)

Link to comment
Share on other sites

Тва като го гледах в техния континетн разбрах повече за ква пародия иде реч. Обясниха ми малко повече за тоя спорт. Не че и аз не се досещах ама .......... И все пак става за "трепане" на време

Link to comment
Share on other sites

Тва като го гледах в техния континетн разбрах повече за ква пародия иде реч. Обясниха ми малко повече за тоя спорт. Не че и аз не се досещах ама .......... И все пак става за "трепане" на време

 

Някой влиза ли в темата за пародията, наречена Формула 1 и да я нарича пародия (въпреки че се пускат победи на който трябва)? Повярвай ми, самия кеч и гледането му е не повече от 20% от цялата мания по него ;) Бръмчовците трудно ще го разберете, гледайте си "чистите" победи на Шуми :lol: Особено от тия дето 10м преди края му спират за да изпревари хората преди себе си. И кечът не е спорт, а скриптирано шоу. Като формулата.

 

По темата - ясно беше че Сина ще спечели. The Marine излиза след половин месец все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой влиза ли в темата за пародията, наречена Формула 1 и да я нарича пародия (въпреки че се пускат победи на който трябва)? Повярвай ми, самия кеч и гледането му е не повече от 20% от цялата мания по него ;) Бръмчовците трудно ще го разберете, гледайте си "чистите" победи на Шуми :lol: Особено от тия дето 10м преди края му спират за да изпревари хората преди себе си. И кечът не е спорт, а скриптирано шоу. Като формулата.

 

По темата - ясно беше че Сина ще спечели. The Marine излиза след половин месец все пак ;)

 

ТУк пич адски много се изложи. Като не знаеш не говори. ТИ изобщо знаеш ли кой е Шумахер. Знаеш ли какво е Ф1. Прочети някоя книжка за това и пак ще говорим на тема Ф1 ако желаеш.

Link to comment
Share on other sites

ТУк пич адски много се изложи. Като не знаеш не говори. ТИ изобщо знаеш ли кой е Шумахер. Знаеш ли какво е Ф1. Прочети някоя книжка за това и пак ще говорим на тема Ф1 ако желаеш.

Предполагам и ти си супер наясно какво точно е кеча, какво е въздействието му и знаеш всички термини? Аз знам, че видях преди години как Баричело спря преди финала и пусна Шумахер да мине. Знам и, че в момента Шумахер "шокиращо" наваксва огромна преднина на Алонсо. Не съм бил толкова изненадан от... победата на Триш срещу Лита на Unforgiven :woot

 

Та така... следващия път когато не ти харесва нещо, айде не влизай в темата на феновете му да го плюеш? Виждаш, че и спортът, който ти боготвориш, също не е перфектен и е абсолютно безинтересен за доста хора.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам и ти си супер наясно какво точно е кеча, какво е въздействието му и знаеш всички термини? Аз знам, че видях преди години как Баричело спря преди финала и пусна Шумахер да мине. Знам и, че в момента Шумахер "шокиращо" наваксва огромна преднина на Алонсо. Не съм бил толкова изненадан от... победата на Триш срещу Лита на Unforgiven :woot

 

Та така... следващия път когато не ти харесва нещо, айде не влизай в темата на феновете му да го плюеш? Виждаш, че и спортът, който ти боготвориш, също не е перфектен и е абсолютно безинтересен за доста хора.

 

Първо аз пуснах темата за кеча щото ме кефи. Само че малко трябва да се замислиш за да разбереш че нищо не е истина. ТИ как си мислиш някой да пада и да става от 2 метра и да го тръшкат и после да е добре. Смешно ми стана от това че тъпите американци го бототвпрят това, а то реално си е бозица и все пак го гледам чат пат. Преди врмеме ги знаех бая неща сега сичко съм изпозабравил щото си гледам Ф1 и гледам да науча повече неща в тая област. А за преднини и стопяване ще трявба да гледаш целия сезон и разпределението на силите. Онова за което говориш с Рубенс и Шуми е на пистата А1 Ринг. Същото като днеска в китай с рено. Първо се бавиха после Фиси легна

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No Mercy

 

Matt Hardy def. Cruiserweight Champion Gregory Helms (Non-Title Match)

WWE Tag Team Champions London & Kendrick def. K.C. James & Idol Stevens

Montel Vontavious Porter def. Marty Garner

United States Champion Mr. Kennedy def. Undertaker (DQ; Non-Title Match)

Rey Mysterio def. Chavo Guerrero (Falls Count Anywhere Match)

Chris Benoit def. William Regal

World Heavyweight Champion King Booker def. Bobby Lashley, Batista and Finlay (Fatal Four Way Match)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Няколко въпроса :)

1.Къде изчезна Кърт Енгъл :bgrin: ?

2.Рей Мистерио ще се завръща ли на ринга?

3.Някой да знае от къде мога да си купя такава фланелка кат на Карлито :P

Link to comment
Share on other sites

Няколко въпроса :)

1.Къде изчезна Кърт Енгъл :bgrin: ?

2.Рей Мистерио ще се завръща ли на ринга?

3.Някой да знае от къде мога да си купя такава фланелка кат на Карлито :P

Аз ся гледам че има тема и се сетих Тва Rumble Juble (незнам дали се пише така) ще го дават ли по Готината Телевизия че ми се вижда голяма мелачка ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...