Jump to content
BulForum.com

Как да си свалим маце от evrocom.info


Recommended Posts

Може да не се получи пълна изолация, ама ако им се резне и възможността за РМ и почти никакъв шанс няма да имат да гледат и да знаят какво става отвън. :)

:)) може да стане ако освен ПМ им се забрани да си разменят телефоните, да си казват как са им акаунтите в msn , skype , icq и т.н., така че да не могат да си пишат без наше знание :P :devil има още неща, за които трябва да се помисли :lol: :D :D :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply
Аз предлагам ето тези 10 човека. :D Тъкмо ще пишат повечко и ще има какво да четем. ;) Може да не се получи пълна изолация, ама ако им се резне и възможността за РМ и почти никакъв шанс няма да имат да гледат и да знаят какво става отвън. :)

 

За какво ме намесвате в някава простотия щом аз неща да участвам немога да разбера? :blink: :confused

 

Едит:Особенно по модел на простотия която се казва "Големия брат"!Аз предлагам там който сте големите писари в оная тема(визирам темата за Big Brother) участвайте си вие! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Хехе. Ама там обсъждаме, а не участваме лично. ;) Пък и тъкмо ще е по-забавно. Всеки има различен характер от тези 10 и тъкмо ще има какво да четем и ще гледаме как се ядосват там. :) Пък и не е задължително да е 3 месеца. Може да е само седмица.

:)) може да стане ако освен ПМ им се забрани да си разменят телефоните, да си казват как са им акаунтите в msn , skype , icq и т.н., така че да не могат да си пишат без наше знание има още неща, за които трябва да се помисли
За това казах "почти". :P

 

А на мен ми хрумна друга идея. Да се направи някакво подфорумче в тя и той, в което да могат да пишат само хората които са наказани. Нещо като наказание преди БАН. :) Ще бъде нещо като "изповедалня" или като "чистилището". Там ще бъдат на изпитателен срок от най-малко седмица. От там нататък при изтичането на срока ще се решава дали да последв Бан или да се върне във форума. А останалите ще могат само да четат. Сигурен съм че винаги ще има повече от двама човека които си плачат за БАН, така че хора винаги ще има. А в "тя и той" ще им измисляме разни мисии, за да не скучаят. ;)

Link to comment
Share on other sites

За какво ме намесвате в някава простотия щом аз неща да участвам немога да разбера? :blink: :confused

 

Едит:Особенно по модел на простотия която се казва "Големия брат"!Аз предлагам там който сте големите писари в оная тема(визирам темата за Big Brother) участвайте си вие! :excl:

 

вече те няма в списъка така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми хрумна друга идея. Да се направи някакво подфорумче в тя и той, в което да могат да пишат само хората които са наказани. Нещо като наказание преди БАН. :) Ще бъде нещо като "изповедалня" или като "чистилището". Там ще бъдат на изпитателен срок от най-малко седмица. От там нататък при изтичането на срока ще се решава дали да последв Бан или да се върне във форума. А останалите ще могат само да четат. Сигурен съм че винаги ще има повече от двама човека които си плачат за БАН, така че хора винаги ще има. А в "тя и той" ще им измисляме разни мисии, за да не скучаят. ;)

на мен лично идеята ми допада :))) :punk :punk :punk :punk хихихих

Link to comment
Share on other sites

аз предлагам друго :)) всяка седмица да се избира по едно момче и едно момиче (които предварително са заявили, че искат да участват, за да няма насилствени зарибявки). И тези 2-ма да ни показват уменията си в отношенията с противоположния пол . А пък ако вземат, че наистина се харесат ще черпят :)))

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е дали може да се осъществи технически. И какво става ако човека е само един - сам ли ще си говори :wir

 

edit: Май се отлонихме от темата :unsure:

Разбира се, че е технически осъществимо, все пак е инвижън форум. Само желание се иска. :) И един да е, пак ще му измислим някоя мисия, за да не скучае и да покаже че заслужава да не му се слага Бан. ;)
аз предлагам друго :)) всяка седмица да се избира по едно момче и едно момиче (които предварително са заявили, че искат да участват, за да няма насилствени зарибявки). И тези 2-ма да ни показват уменията си в отношенията с противоположния пол . А пък ако вземат, че наистина се харесат ще черпят :)))
Надали ще има желаещи поради причината че ще трябва да са изолирани от другата част на форума. Но нищо не пречи да се опита. :)
Link to comment
Share on other sites

Ами то се вижда.Някой живеят само по форумите.То си и личи(никой да не се обижда) :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, аз знам само за 5-6 (в момента се сещам за snejko и E.T. само) момичета от форума и към 2000 момчета. Шанса да ви върже едно от тези момичета е 1:400 при положение, че са свободни и са твърдо решили да си хванат приятел от форума. Т.е. не смятате ли, че да си хванете гадже от дискотека, клуб и т.н. е много по-голям, защото поне от към бройка там нещата са уеднаквени? ;)

И все пак - важното е да има социален контакт, незваисимо къде(навън, по телефона, по интернет) - той развива личността!

Link to comment
Share on other sites

Аз да се обадя въобще не на място - АБЕ ВИЕ НЕ ЖИВЕЕТЕ ЛИ РЕАЛЕН ЖИВОТ????

 

Абе Наско, след 2ра седмица ЛААГ и МА* вече не съм убеден кое е релност, и кое не, и дали живея, или е просто една илюзия. Иначе... понеже аз такъв... съм в клуб самотно с ръце, питам, ако взема и зарибя някое маце, дето не е чатер, форумист или в ICQ, трябва ли задължително да я въведа във форума?? (че да съм свалил маце от evrocom.info)

 

___

* Линейна Алгебра и Аналитична Геометрия; Математически Анализ...

Link to comment
Share on other sites

Абе Наско, след 2ра седмица ЛААГ и МА* вече не съм убеден кое е релност, и кое не, и дали живея, или е просто една илюзия. Иначе... понеже аз такъв... съм в клуб самотно с ръце, питам, ако взема и зарибя някое маце, дето не е чатер, форумист или в ICQ, трябва ли задължително да я въведа във форума?? (че да съм свалил маце от evrocom.info)

 

___

* Линейна Алгебра и Аналитична Геометрия; Математически Анализ...

Ако вземеш, че извършиш това геройско дело задължително сподели опита, че май доста хора имат нужда от помощ.

Link to comment
Share on other sites

Абе Наско, след 2ра седмица ЛААГ и МА* вече не съм убеден кое е релност, и кое не, и дали живея, или е просто една илюзия. Иначе... понеже аз такъв... съм в клуб самотно с ръце, питам, ако взема и зарибя някое маце, дето не е чатер, форумист или в ICQ, трябва ли задължително да я въведа във форума?? (че да съм свалил маце от evrocom.info)

 

___

* Линейна Алгебра и Аналитична Геометрия; Математически Анализ...

Ако вземеш, че извършиш това геройско дело задължително сподели опита, че май доста хора имат нужда от помощ.

да, наистина всички много държим да знаем всичко за теб и личния ти живот, скорпионе.

Link to comment
Share on other sites

да, наистина всички много държим да знаем всичко за теб и личния ти живот, скорпионе.

нещо май се опитваш да гавриш Скорпиона.от доста време го забелязвам.само че хич не се усещаш как той ви работи всичките и ви гаври супер успешно.както се случи и в 3-4 поста по-нагоре-->мнението,което е адресирано до Grimjaur. :punk

Link to comment
Share on other sites

нещо май се опитваш да гавриш Скорпиона.от доста време го забелязвам.само че хич не се усещаш как той ви работи всичките и ви гаври супер успешно.както се случи и в 3-4 поста по-нагоре-->мнението,което е адресирано до Grimjaur. :punk

искаш да кажеш онова мнение, което аз съм цитирал ли? радвам се, че забелязваш разни работи от доста време, сега остава и да почнеш да помисляш от време на време......

 

мобо - много изгаврен, отработен и засрамен!

Link to comment
Share on other sites

Posts: 1804

:wacko:

 

От 4 март 2004 немисля че е кой знае колко много се пак погледни и твойте постове колко са 1393 пък после ме хващай за мезе.Много от тези постове са в темата за Формула 1 .Все пак там сме изписали 99 страници.

Link to comment
Share on other sites

Ами то се вижда.Някой живеят само по форумите.То си и личи(никой да не се обижда) :)
Posts: 1804

:wacko:

Незнам що го пиша това ама:

 

NigtWolf: 3.4 post per day

jozo: 3.1 posts per day

 

:woot

Link to comment
Share on other sites

Broq na postovete - idi ela, drugata grupa jiveeshti po foruma mogat da se pohvalqt s temi ot roda na "ima li liubov bez pari". "razmera ima li znachenie" - obshto vzeto vaprosi chiito otgovori znaqt, ama durjat da "znaqt" kakvo mislqt drugite - vse edno im puka za tova :) nqkoi hora se osaznaha navreme, drugi bolesta im se zadalbochi, treti sa nespasqemi sluchai.

Link to comment
Share on other sites

Да ви пикам на темата ... аз с къф акъл да зарибявам неква от форума дет е умряла от глад и с която ако евентуално изляза няма да може да си каже лафа а тук във форума са насират да пишат простотий ... ако има такъф завалия дет да чака да зарибява потребителките тука ... /без коментар/ ... а да попитам по темата ... Ако зарибя майката на някой потребител от форума тва брои ли се ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...