Jump to content
BulForum.com

Как да си свалим маце от evrocom.info


Recommended Posts

{{Nati}}, ако става дума за мейл, за теб, значи съм едни гърди пред другите ;) :) :D

 

Освен да си напрайм във форума и ние някакъв 'експеримент' с разни двойки като The Beauty and the Geek... или няколко мъже да ухажват една девойка (:P) и да видим кой ще сполучи... и обратното хехе...

Защо не? Би било забавно :))). Ще сме първи измежду форумите с тази идея :))). Може даже да я патентоваме и после като вземем парички да я изпием задружно :PPP

 

P.S. Като гледам ще трябва да има някой да ви пази да не се изпотрепете за едната глупост :))))) хахахах По-спокойно момчета :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Давайте... събирайте кандидати и кандидатки ;) Без мен де...

 

Иначе сега усетих, че въобще не съм напред с материала ;) Ти хем си имаш icq-то в профила, хем с него се намира лесно и мейла ти.. тц тц...

Link to comment
Share on other sites

Toва е идея. :) Даже ако трябва един цял подфорум в Тя и Той и там да могат да си лафат без да виждат темите извън този подфорум. А останалите ще могат да четат без да пишат там. И само бай модер/админ ще контактува с тях. :D А какви ще са мисиите ще се обсъжда в Тя и той. Ама всъщност така като си помисля, няма как да стане, зщото винаги има начин да се погледне извън форума. :)

 

А иначе по темата: Еми това всеки чатаджия в мирката със стаж (плюс няколко месеца стаж във форуми) трябва да го знае това. :D

 

Да аз предлагам на тези хора им чукнем една среща и аз лично ще им подаря по една тухла :D Тогава така ша се свалят взаимно че няма накъде да ходят ;)

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам понякога защо искате да затваряте теми като тази, които разтоварват без да натоварват някой с излишно напрежение и не пречат на никой. Не виждам глупости в нея и не виждам наистина с какво ви пречи :)

 

Иначе чат-флирта е доста често срещан мвжду 12 и 15 години :) после човек осъзнава, че няма много смисъл :) А за хората от форума, кво ви пречи. Поствате много време, излизате на няква среща, запознавате се, става работата и след 1-2 годинки си сменяте Member Title на ... "Already Married" :) и никой повече не ви закача ;)

Link to comment
Share on other sites

Теб те знаем.....геронтофил такъв:)

в такъв случай аз с мойте погледи към 23+ съм си направо некрофил.....

Link to comment
Share on other sites

Теб те знаем.....геронтофил такъв :)

 

Това пък какво значи? Простете за невежеството. Упс..не спазих правило номер 1 (да се правя на умен)

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Това пък какво значи? Простете за невежеството. Упс..не спазих правило номер 1 (да се правя на умен)

:D

Под геронтофилия се разбира сексуално влечение към възрастни (в смисъл стари) хора.
Link to comment
Share on other sites

Под геронтофилия се разбира сексуално влечение към възрастни (в смисъл стари) хора.

Мда.. определено не значи: влечение към по-възрсатни от теб (в смисъл по-големи) :P

Link to comment
Share on other sites

Иначе сега усетих, че въобще не съм напред с материала ;) Ти хем си имаш icq-то в профила, хем с него се намира лесно и мейла ти.. тц тц...

Въпросът е, дали посочения e-mail в icq е от тези e-mail-чета, които биват проверявани редовно :) и най-вече дали момичето е чак толкова заблудено, че да чете писма от непознати :) кой знае дали не се крие някое вирусче в тях :P

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е, дали посочения e-mail в icq е от тези e-mail-чета, които биват проверявани редовно :) и най-вече дали момичето е чак толкова заблудено, че да чете писма от непознати :) кой знае дали не се крие някое вирусче в тях :P

 

Ако момичето виси по форумите много и поне малко поглежда тук там, ще знае, че вирусчетата изпратени на пощата и в abv.bg, mail.bg, mail.com, gmail.com, yahoo.com, hotmail.com и разну други такива .com сървъри, няма да навреди, освен ако не ги сваля през POP3 на компютъра си преди да ги прочете или пък не отваря файлове с име Love_Me.txt.

Link to comment
Share on other sites

w00x хахах ами да ти кажа честно имам и такива приятелки, на които, колкто и да им обясняваш, колкото и да четат пак си остават невежи спрямо техниката :))) цитирам една от хакерките в класа ми ( момичето обича да се рови из интернет, да се интересува ама пак е много зле) "О, Нати а пък да знаеш взех си ново pc, което е с 80 GHz-ов процесор и съм му инсталирала AdoPe-то ама после като си коригирам снимките и ми слага друго отзад след точката (има предвид разширението) и ми ги отваря само AdoPe-то,а като реша да отворя няколко наведнъж и ми блокирва всичко" няма ти цитирам бисерите относно интернет ...

Link to comment
Share on other sites

Де го чукаш, де се пука... Егати темата :))

 

Предложението за Big Moderator... опа Big Brother никак не е лоша - с удоволствие бих затворил част от хората в една тема и може и да я отварям :))

Link to comment
Share on other sites

Предложението за Big Moderator... опа Big Brother никак не е лоша - с удоволствие бих затворил част от хората в една тема и може и да я отварям :))

Идеята никак не е лоша :))) аз съм за :punk :D Обаче, не мислите ли, че е леко няма да се получи :confused , определено няма да го има моментът на пълната изолация :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз вече имам практическа идея за такава тема. Но ще го оставя да ми втаса в главата до другата седмица (или до когато отново влезна в интернет)...

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам ето тези 10 човека. :D Тъкмо ще пишат повечко и ще има какво да четем. ;)

Идеята никак не е лоша :))) аз съм за :punk :D Обаче, не мислите ли, че е леко няма да се получи :confused , определено няма да го има моментът на пълната изолация :angry:
Може да не се получи пълна изолация, ама ако им се резне и възможността за РМ и почти никакъв шанс няма да имат да гледат и да знаят какво става отвън. :)
Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам ето тези 10 човека. :D Тъкмо ще пишат повечко и ще има какво да четем. ;) Може да не се получи пълна изолация, ама ако им се резне и възможността за РМ и почти никакъв шанс няма да имат да гледат и да знаят какво става отвън. :)

Хахаха - да ве защо немога да пращам ЛС? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...