Jump to content
BulForum.com

Как да си свалим маце от evrocom.info


Recommended Posts

Ето няколко бързи съвета как да си свалим гадже от форума. Мързеше ме да мисля много за това нахвърлях само няколко идеи. Дано ви допаднат.

 

1. Кибичите поне 2-3 месеца в evrocom.info като усърдно участвате във всеки форум и във всеки топик,като се опитвате да изразите интелигентно мнение. Ако не сте достатъчно умен за целта винаги можете да търсите информация по въпросите в интернет или да се съветвате с умни приятели. Но в такъв случай не си заслужава да се занимавате щото ще бъдете разконспирирани по-късно. Опитвайте се да блеснете с оригинални хрумвания и засилено чувство за хумор. Chicks dig that!

 

2. Набелязвате си момиче което би ви допаднало. Вкарвате реплики във форума от рода на:"как си бебчо" "здрасти сладурче" или "да определено си права. Господи колко съм съгласен с теб" или "браво само така!!". Също така гледайте да е от вашия град или поне да е някъде наблизо.

 

3. Ако момичето изчезне за известно време от хоризонта пускайте топици от рода на"липсва ми еди коя си" или "къде е най-готиното момиче от този форум"

 

4. Задължително си направете ICQ. Повечето мацки използват този чат робот. MSN или MIRC няма да ви свършат особенно добра работа.

 

5. Накарайте я да ви аддне в ICQ листата си. Това става чрез хитри реплики на private или направо по форума от рода на:"бих се радвал да се опознаем малко по-добре" или "защо не дойдеш да си поприказваме на private, че много спамим тук и ми е неприятно"

 

6. Никога не се натрисайте в ICQ-то на девойчето и никога не пишете нищо със сексуален намек по форума което да се отнася за нея. Мацките не си падат да говорят за секс пред всички. Според тях това е нещо лично. Пък и ще ви помислят за простак.

 

7. Искайте снимка! Може да се окаже крокодил. Освен това влизайте в ICQ за по 10-15 минути и не провеждайте дълги разговори. Не трябва да си проличи, че сте по глупав от мацето.

 

8. На private си говорете глупости и гледайте разговорите да нямат много смисъл. Каквото и да е. Може да е умна ама пак си остава жена така, че ще се радва ако я забавлявате.

 

9. Внимавайте какво говорите. Когато трябва мълчете, за да изглеждате умен.

 

10. Разпитайте я от какво се интересува и к'во работи. Вкарайте реплика от рода на:"ооо ама наистина?", "това е вълнуващо", "браво на теб впечатлен съм" ,"винаги съм искал да работя това" и "ама какво съвпадение. И аз си падам по същото" помнете,че няма нужда да е така. Просто й дайте това което иска да чуе. Пък и те всичките правят нещо хубаво. Или поне повечето.

 

11. Запомнете! Вие сте умен, чаровен, добричък, с чувство за хумор и даровит. ( може и наистина да сте такъв, още по добре ) ако не - преструвайте се.

 

12. Следвайте тези прости стъпки и ще си намерите готино и умно маце ( мда тука ги има ;) )

 

13. Като се замисля-не са чак толкова прости стъпките,ама пък си заслужава чакането хехее. И за последно ви желая късмет. Ще ви трябва.

 

...адаптирано B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Прочетох много внимателно стъпките ама има няколко проблема.В тоя форум няма кой знае колко момичета.Дори и да си харесаш някоя то само по АЙ СИ КЮили тем подобни форумистки неща работа не се върши.Трябват срещи.Също така и невиждам смисъла на тая тема :punk

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахааааааа! СМЯХ! Аз се запознах с една направо от АйсиКю. Тя дори не пише във форуми. Говорили сме по 4 часа без прекъсване. Много общи неща ала бала и се опознахме без да се вкарват реплики от сорта: Аре да се опознаем.

Естествено нищо за секс. Без аткива. Кат навършим 18 тогава... :lol: . Мисля че си допаднахме. Поне тя на мен ми допадна. Така че ако не е задръстена и я сърби езичето да се запознае с много нови хора и вие знаете това давайте, поемайте рискове!

 

Пич докът го направиш всичко тва вече ще се подпираш на бастунче кат Йода бе! Давай с рогата напред. И да ти откаже... кво... има и други, но не си създавай впечатлението че момичетат са нещо което може да сменяш кат кърпички.

Link to comment
Share on other sites

Не е приложимо за всеки от форума. Не можем да се вредим от няколкото плейбоя които притискат всяка форумстка която надушат ;) Ако си мислите че криеки се зад ПМ-ите няма да ви надушим (ние ревнивите кучета) жестоко се лъжете :)

Link to comment
Share on other sites

Те пък и "мацетата" в тоя форум са едни..сакън някой да тръгне да ги сваля. И без това половината или са безнадеждни философки, или с приятели от мутренската общност, или просто ползват ника The`Scorpion :D

Link to comment
Share on other sites

Не е приложимо за всеки от форума. Не можем да се вредим от няколкото плейбоя които притискат всяка форумстка която надушат ;) Ако си мислите че криеки се зад ПМ-ите няма да ви надушим (ние ревнивите кучета) жестоко се лъжете :)

Въх ... де ги виде тез плейбой ве ... аз повече от 10 см пишок съм не виждал ти тука вече за плейбой ми говориш я са стегни ... кой е ревниво куче ? си признае инак аз ша го препикам ...

 

Те пък и "мацетата" в тоя форум са едни..сакън някой да тръгне да ги сваля. И без това половината или са безнадеждни философки, или с приятели от мутренската общност, или просто ползват ника The`Scorpion :D

:punk :punk :punk N00KiE отново къртиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Прочетох много внимателно стъпките ама има няколко проблема.В тоя форум няма кой знае колко момичета.Дори и да си харесаш някоя то само по АЙ СИ КЮили тем подобни форумистки неща работа не се върши.Трябват срещи.Също така и невиждам смисъла на тая тема :punk

 

Замисъла на темата е хумористично-иронично-забавен с елементи на сатира ;)

:4alga icon_pimp.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми той weasel беше пуснал помощна тема със заглавие "Колко ви е голяма пишката" и имаше и пол с различни размери за гласуване.И вместо да бъде пинната тая тема те я изтриха.Така мацетата щяха да се ориентирват по добре и да направят верния избор за плейбоя на мечтите им Моля модераторите да не трият такива важни теми отнасящи се за размера на най важния човешки орган а именно пишката.

Link to comment
Share on other sites

Ами освен да взема да ви споделя нещо, защото като гледам сте в пълно неведение. По-добре разчитайте на MSN, Skype или Yahoo Messenger , от колкото на тъпото ICQ.

2. Набелязвате си момиче което би ви допаднало. Вкарвате реплики във форума от рода на:"как си бебчо" "здрасти сладурче" или "да определено си права. Господи колко съм съгласен с теб" или "браво само така!!". Също така гледайте да е от вашия град или поне да е някъде наблизо.

 

3. Ако момичето изчезне за известно време от хоризонта пускайте топици от рода на"липсва ми еди коя си" или "къде е най-готиното момиче от този форум"

Е това е ама най-най-тъпото което можете да направите. По-добре и пишете ПМ-чета или се постараите да се доберете до e-mail.Поне в началото го карайте малко по-спокойно иначе момичето ще се усъмни :))). А пък като започне да ви се връзва на акъла атакувайте :)))

Link to comment
Share on other sites

{{Nati}}, ако става дума за мейл, за теб, значи съм едни гърди пред другите ;) :) :D

 

Освен да си напрайм във форума и ние някакъв 'експеримент' с разни двойки като The Beauty and the Geek... или няколко мъже да ухажват една девойка (:P) и да видим кой ще сполучи... и обратното хехе...

Link to comment
Share on other sites

няколко мъже да ухажват една девойка (:P) и да видим кой ще сполучи... и обратното хехе...
Наистина това е един чудесен пример как да се забавляваме и да си изгубим времето по най приятния начин във форума.Пожелавам ви успех

:punk

Link to comment
Share on other sites

***

 

Освен да си напрайм във форума и ние някакъв 'експеримент' с разни двойки като The Beauty and the Geek... или няколко мъже да ухажват една девойка (:P) и да видим кой ще сполучи... и обратното хехе...

Мдааа, предлагам да си организираме залагания B)

Link to comment
Share on other sites

Угабугабуга тук е станала някаква лека побърквация...как да не се намеся (макар и да няма никаква нужда от мен)? Ами идеята е добра и аз съм навит да участвам в залаганията. Имам скромни спестявания, които искам да увелича и бих заложил. Като пряк участник няма да ме бъде...просто ще загубя катастрофално, а за разлика от Шефа аз не си падам толкова по провалите...no hard feelings bossy boss...

Link to comment
Share on other sites

Администратор на някакъв си форум не ми е администратор и в живота. Dreamer - всички знаем как тормозиш колежките съфорумнички на ПМ :) Поне intense остави на спокойствие. Има си приятел момичето.

Link to comment
Share on other sites

Администратор на някакъв си форум не ми е администратор и в живота. Dreamer - всички знаем как тормозиш колежките съфорумнички на ПМ :) Поне intense остави на спокойствие. Има си приятел момичето.

Хм...май само мен не ме е тормозил :(

А за intense...може ли и аз да участвам в надпреварата? ;)

Link to comment
Share on other sites

Може snejko ама ние тука си говорим без кръчмаря, а той в момента е на училище :Р Само дано не се сърди, че я намесих тук, макар и на шега. А snejko аз теб те тормозя по друг начин... ;)

Link to comment
Share on other sites

Хм...май само мен не ме е тормозил :(

 

Ами аз?

 

А за intense...може ли и аз да участвам в надпреварата? ;)

 

Не, ти не може. Държим на хетеросексуалността тук. Питай Пиромана...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...