Jump to content
BulForum.com

С какво запомнихте лятото


Recommended Posts

това лято - само с хубави неща. Две морета, две планини, безбройни ходения до вилата с приятели за по няколко дни... в общи линии последния месец почти не съм си бил вкъщи за сметка на прекараното време с приятели. Общо взето тва ми беше най-хубавото лято, въпреки че това е редовна приказка в края на лятото ;) всяко лято е най-хубаво

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Ха!Т'ва лято беше сравнително добре...Ша го запомня с якото море, бирата която изпих и мързела който ме налегна...От всичко най-съжалявам че не си намерих някъде място да бачкам :( Но като цяло на голям живот го ударих т'ва лято...Аааа също така изгледах толкова филми колкото не съм гледал през цялата 2005-та :lol: Аахаххахха!

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислих, че съм си прекарал добре - като чета какво сте писали... Аз ще го запомня с първото си прекарано лято сам от 7-8 години насам. Е не останах напълно сам де :) Не ходих на море, но все пак беше хубаво лято. Другото лято, живот и здраве, ще се постарая да бъде най-хубавото!

Link to comment
Share on other sites

с много мъка и отрицателни емоции,най-ужасното лято в историята,чак нямах търпение да почва да свърша :blink: :( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ммммммммм... даааа много хубаво лято! Хубави неща почнах, някои свърших... С много нови хора се запознах (дори повече от миналото лято при дебюта ми на форумни сбирки). Нямаше издънки почти. Най-наквая бях оставен 10 дни на мира сам в нас... Пак ,вече 3та година, не отидох на море (деа :angry1 ). Определено най-сполучливото ми лято до сега :D

Link to comment
Share on other sites

Хм, с нищо. Освен с... да, всъщност с абсолютно нищо. Пак. Поредното депресиращо лято. Искам зима :)

Link to comment
Share on other sites

Беше прекрасно лято... както се беше изразила приятелката ми преди година - "Имаше от всичко, което исках по много" ;) :love :) пикници, вили, походи сред великолепната природа на Родопите и Стара планина и всичко това с любимия човек :wub: , но смело мога да заявя, че прекрасните моменти предстоят тепърва ;)

Link to comment
Share on other sites

Лятото беше еднообразно - кафета по цял ден 2-3 пъти в седмицата бар. Колата си ударих и беше 1 месец в ремонт и ми прецака плановете за море...Като цяло лятото беше яко, но сега започва за мен истинския живот...

Link to comment
Share on other sites

Тва лято беше пълна мизерия.Всичко което трябваше да се случи не ставаше.Каръшка работа.Надявам се другото да е по-добро :)

Link to comment
Share on other sites

Тва лято беше пълна мизерия.Всичко което трябваше да се случи не ставаше.Каръшка работа.Надявам се другото да е по-добро :)

някой да не ни е уручасъл двамцата ?

Link to comment
Share on other sites

Това лято беше сравнително по-добро от предишното. :) Бях на море и то два пъти, така и не седнах да уча, ама нали за това е септември. :D А и изпитите които ми останаха ми се струват лесни. Почнах нова работа и то точно при условията които търсех.С някои изключения, лятото ми мина много добре.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво лято... какво ли нямаше...а, да - море. Обаче не ми липсва.

Иии....не ми е гадно задето свършва...хубав край има :love и есента да е такава, ще е още по-хубаво.

Лятото не знам с какво от всичко ще го запомня....лагер, вила, пловдив, пловдив, пловдив, пловдив :love :woot :music Сигурно с хората. Мхмм...

Link to comment
Share on other sites

Хубаво лято... какво ли нямаше...а, да - море. Обаче не ми липсва.

На мен обаче ми липсва."Всичко което е на повече от 30 км. от морето е провинция" е казал Хемингуей :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...