Jump to content
BulForum.com

С какво запомнихте лятото


Recommended Posts

С един безуспешен опит за влюбване, все още продължаващ ремонт, осъзнаване на няколко основни положения в отношенията м/у хората, море, Пампорово, смъртта на няколко познати и една костенурка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

ХАХА, тва лято няма да го забравя никога: 50 дена на температура -10 градуса! Баси кефа, аз по принцип не харесвам жегата, така че се изкефих максимално, щото избягах от летните горещини, пък и си изкарах някоя и друга банкнотка :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен от няколко годинки насам почти всеки ден ми се струва незабравим и прекрасен, но тъй като не помня нещо кога се е случило, винаги си казвам: един път, веднъж и др. подобни. Иначе като се замисля това лято... ;) Първо едно напълно непознато момче дойде чак от София да се запознаем, прекарах една страхотна вечер на село, правех се на идиотка, замалко да постигна едно от най-големите си желания... Абе такива глупости.

Link to comment
Share on other sites

С повече разочароващи случки и по малко хубави такива.Надявам се следващото да е по хубаво,а то най вече си зависи и от самия мен,кой както си го направи ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Тва лято ша го запомна с пиянското море в началото(тия руснаци как пият майкаа, па рускините ...)и последвалите яко скучни дни ... и някой изключения.И естествено с концерта на KoRn, който даде смисъл на сичката скука и усилено изтъпяване, на които бях подложен :)

Link to comment
Share on other sites

Ей ти! Това съм аз!!! Не плагиатствай!

 

 

Иначе лятото го запомних с безкрайните ремонти из апартаментите, които правя. Както е написал Хан Омуртаг на една каменна плоча: "Човек дори добре да живее, започва да прави ремонт и след това повече добре няма да живее."

Link to comment
Share on other sites

с кво ли не.

С балкан -няколко дена в дивия,дори и къща не може да се нарече,хубаво че някоя змия не ме ухапа докато се правих че бера гъби

 

с море-веднъж с леля ми и братчеда (тва беше яко,правихме с брат ми аванта на в едно лятно кино) и с баща ми и мащехата-украинка(от планетата на мрънкащите маймуни,хехе)-ядове,ядове и пак ядове с тях-1во колата се скапа,едвам издрапахме дотам с мисълта че ще избухне,2ро маще-ъх-Маряна мрънкаше и се заяждаше всеки ден,-правейки скандали от нищо (нищо ново за нея),трето-беше фрашкано с туристи и се появиха едни други украинци и 90% от времето вървяхме с брат ми след тях и се чудехме за кво си говорят с маряна.Ужас.Е,поне успях да си купя/прочета няколко книги...

 

С скука-доста убийствена на моменти-представете си как лежа на дивана с дистанционното в ръката и получавате идеята...

 

С ядене на Ребърца-НИКОГА НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ДОКАТО СТЕ НА МОРЕ!

 

С много дебели хора-плажът бе пълен само с такива.

 

с курсове в новата сграда на пу-то,в старата сграда на пу-то,с изкарване на два изпита с 4,40 (български и английски) и с приемането ми в ...съответно български и английски...и едва се разминах с казармата...

може да има и още,ама на мене не ми се мисли-не харесвам носталгията.

Link to comment
Share on other sites

Яко плажове чак ми писнаха :bgrin: от време на време здраво омотване с алкохолец насам натам :) кафенца и барове из Пловдив. А сега никъде неможе да се иде много студ :( Общо взето още едно пропиляно лято без много интересни неща... Като гледам някои колко кофти лято са изкарали и си мисля, че моето лято е златно :wub:

Link to comment
Share on other sites

Края на зимата, пролетта, лятото ще ги запомня с едно - физика. И с 5.25 на изпита за СУ и факта, че най-накрая се махнах от дома на мама и тати :))

Link to comment
Share on other sites

Това лято ще запомна с много зубрене и притеснения ,свързани с изпита по БЕЛ,когато ме прецака една зла жена-моета учителка.

 

Бе мъчително и дълго .... дните минаваха бавно и аз се бъхтех над тези учебници,докато мойте връсници ходеха по купони и дискотеки,но аз не ходих не защото не ме пускаха мойте родители,но защото ми беше притеснено и само за това мислех.

Link to comment
Share on other sites

Аз вече забравих лятото....ся чакам Нова Година че тая 2005 Нищо ама Нищо хубаво не ми се е случило!!!

Link to comment
Share on other sites

Ще го запомня с нон-стоп каране на скейтборд всеки ден от обед до вечер и само с приятни изживявания! :love

Началото на следвашото лято ще е зор(изпити) ама след това пак айляк... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Така, наближава началото на учебната година, а това за голяма част от хората в тоя форум е признак за края на лятото, макар че метеолзите обещават дълго "циганско" лято.

hpim1258kd2.th.jpg,

Днес видях това докато се връщах от магазина днес, някакви момиченце от махалата го бяха направили... равносметката за мен от това лято беше доста тежка, имаше и много прексрасни моменти, но като цяло беше особено тежко за мен, и характера ми се промени много в следствие от разни случки... но пък доброто и лошото винаги вървят ръка за ръка... дано да доведе до нещо добро...

Link to comment
Share on other sites

Ами работа, работа и пак работа........Някой казват че то било време за почивка ама не и за мен определено!!Чакам да почна в Университета там ще си почина спокойно по кафета и ще си спя по лекции и упражнения :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами ще го запомня с яки моменти както и с влизането в ново у-ще!Сега хем ми е интересно да видя новите ми съученици ама хем ми е някво тъпо,че няма вечно лято...Уф! :D

Link to comment
Share on other sites

Кандидатстудентски изпити за n-ти път,с тая разлика,че беше време да съм сериозен и постигнах това,което исках.

Depeche mode на стадион Локомотив-невероятно.

Съжителството ми с морската свиня,която и сега ме гледа умно и очаквам да се изправи на клетката,а аз ще трябва да позная какво иска :D

Безброй борби с котката Елена,която ме дереше порядъчно.Вече се поукроти,налегна я котешкият мързел.

Невиждане на морето,но поне изкарах няколко дни в Хисар.

Ужасно много играене на белот...което продължава все още,но в по-лека форма.

Едно добро същество.

Все дребни неща,но правят живота по-весел

Link to comment
Share on other sites

Ох, с много неща.

 

Това е първата година през последните 10,в която пропускам море. :huh:

За сметка на морето обаче ходих 4-5 пъти на балкан.

 

Купих си колело, като цяло изкарах доста нервно лято, 'щото семейните проблеми с мъжО ми не спряха.

Спрях алкохола. (Тука говоря без майтап). Миналото лято си пийвах.

Тва лято в месеца веднъж да пия две бири.

Е, има и изключения.. :woot

 

Ще си запомня лятото и с безбройните ремонти в апартамента ни.То не беше изолация, то не беше боядисване. :wacko:

 

И с още нещо, което ще запазя само за себе си. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Това лято за мен беше изпълнено с много положителни емоции :rolleyes: ...Първо - началото на сезона започна с нова и интересна работа...средата - 10 дни море :wub: ...август - всеки уикенд на планина...като цяло, лятото ми беше подчинено да принципа уърк хард, плей хард...или може би уърк хард-плей хардър :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...