Jump to content
BulForum.com

С какво запомнихте лятото


Recommended Posts

Мойто лято премина в яко бачкане и почти нищо друго. Бях на бригадка в Англия - хората ходят по морето, аз бера ягоди на къра :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
Мойто лято премина в яко бачкане и почти нищо друго. Бях на бригадка в Англия - хората ходят по морето, аз бера ягоди на къра :(
Споко, англичаните пък си бяха платили да додйдат да мъкната кофи с пясък :)
Link to comment
Share on other sites

С мнoгoто изминати километри. По груби сметки към 40 000 от Април до момента. Не говорим за самолет. С рейсове, влакове и коли. С успехите на работното място. С някои покупки. Надявам се съвсем скоро и с един успех в личен характер. Ще е идеален за завършек на лятото.

Link to comment
Share on other sites

Тва лято не искам да го помна :) Може би с невероятно гадния късмет, който ми влезна и с екскурзията до Турция, която имаше и готини моменти, но като цяло не искам да се сещам за тва лято :) Виж първите две седмици бяха готини :)

Link to comment
Share on other sites

С мнoгoто изминати километри. По груби сметки към 40 000 от Април до момента. Не говорим за самолет. С рейсове, влакове и коли. С успехите на работното място. С някои покупки. Надявам се съвсем скоро и с един успех в личен характер. Ще е идеален за завършек на лятото.

Оле... 40 хил. за 6 месеца, ако броим април и септември...

и аз си мислех, че много пътувам...за 6 месеца имам около 17 - 18 хил. км.

Хайде, успех!:)

 

Аз не зная точно с какво ще запомна лятото-с работа, работа, работа и пак работа. Даже и почивка като почивка не успях да имам...

Най-важното: напуснах старата си работа :D

Да видим новата каква ще излезе...

Link to comment
Share on other sites

Най-важното: напуснах старата си работа :D

Да видим новата каква ще излезе...

same here.

нова работа.. ново хоби.. нови цели.. нови отношения..

 

Отделен въпрос до колко сте заслужили да знаете в подробности :D пък и на кой му пука как съм си прекарал лятото :P

Link to comment
Share on other sites

Оле... 40 хил. за 6 месеца, ако броим април и септември...

и аз си мислех, че много пътувам...за 6 месеца имам около 17 - 18 хил. км.

Хайде, успех!:)

18 000 направих само в последните 50 дена. Тогава си взех колата и от тогава до момента 18 хиляди имам с нея :D. Утре като се прибера ще станат 19. В понеделник пак обратно в Босна ето ти 20. Та така нагоре надолу и ги навъртях :P.

Link to comment
Share on other sites

Утре като се прибера ще станат 19. В понеделник пак обратно в Босна ето ти 20. Та така нагоре надолу и ги навъртях :P.

Замърсяваш природата само :D

Link to comment
Share on other sites

18 000 направих само в последните 50 дена. Тогава си взех колата и от тогава до момента 18 хиляди имам с нея :D. Утре като се прибера ще станат 19. В понеделник пак обратно в Босна ето ти 20. Та така нагоре надолу и ги навъртях :P.

Малко съм в офтопик,но ми стана интересно.

С какво се занимаваш,че пътуваш толкова?И какво правиш в Босна?Работиш там ли?

Сори за любопитството,ако не искаш да кажеш-нп.

Link to comment
Share on other sites

Малко съм в офтопик,но ми стана интересно.

С какво се занимаваш,че пътуваш толкова?И какво правиш в Босна?Работиш там ли?

Сори за любопитството,ако не искаш да кажеш-нп.

Rabotq izvun stranata. Zanimavam se s pc-ta. Prichinata za putuvaniqta mi e che iskam da se pribiram v Bulgaria po - chesto. Rabotata mi e svurzana naistina s putuvaniq no sa mnogo na rqdko. Primerno vednuj v meseca da se nalaga da otida do nqkoi drug grad slujebno. Mestorabotata mi e v Bosna v momenta. V profila daje sym si go napisal :). Ako imash interes moje da ti razkaja i za Bosna. Veche sum poveche ot 6 meseca tuk.

Link to comment
Share on other sites

честно казано-имам интерес да ми разкажеш за Босна,предполагам,че не съм само аз,затова ти като модератор прецени в коя тема би могло да стане и когато имаш време- :punk

похвално е,че момче на 21 години вече работи и то предполагам,че не случайна работа!

Regards!

Link to comment
Share on other sites

честно казано-имам интерес да ми разкажеш за Босна,предполагам,че не съм само аз,затова ти като модератор прецени в коя тема би могло да стане и когато имаш време- :punk

похвално е,че момче на 21 години вече работи и то предполагам,че не случайна работа!

Regards!

Малко offtopic ще направя, но някак как. Започнах работа към фирмата когато бях още на 20. Фирмата е тази от подписа ми. Когато поразгледаш сайта ще видиш че не се занимава с какво и да е ;). Ще пусна една тема в Others и там ще разкажа вече повече за самата страна. Даже и малко снимки ще кача. Изключителна природа с невероятни гори имат. Най - интересно обаче ще са снимките от Сарево. Наистина имам какво да се види там.

Link to comment
Share on other sites

Тва лято ще го запомня с... як скандал с много важен за мен човек, подпалване на косата, нито море нито балкан, бачкане не по мое желание, стъкло падащо върху мен и д.р... е сега имаше и хубави моменти, но те просто не са достатъчно, че да компенсират за лошите и излиза така, че ще имам повече гадни спомени от него отколкото хубави. :(

Link to comment
Share on other sites

2 старта от Ф1 и МНОГО МНОГО музика :).

Link to comment
Share on other sites

1. Много пот и пъшкане

2. Отново безцелно пропиляно време

3. Вдъхновяващи перспективи

4. Скромни, но реални финансови приходи (да речем успехи)

 

...доволно лято...

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да кажа нещо за лятото. Досега винаги съм свързвал лятото с почивка, ходене на море, балкан и т.н. За първи път ми се наложи да работя цяло лято, но интересно защо не се чувствам "прецакан". В същност причините са няколко. Първо, нямах желание да взимам отпуска, защото имах много интересни и предизвикателни проекти. Второ, живея и работя на място, където хората обикновено идват на туризъм и почивка - буквално всяка вечер след работа излизам и сядам на брега на океана, което страшно много ме отпуска и ме зарежда с енергия. Въпросният океан в същност е един пролив на Пасифика, който ме разделя от светлините на Даунтаун. В противоположна посока на север се намират едни величествени планини, които заформят идеалната картина. Та в този ритъм изкарах лятото, като уикендите обикновено включваха припичане на някой плаж, хапване на пържолки на барбекю и въртене педалите на байка (за да се изразходват по някакъв начин пържолките). :D :)

Link to comment
Share on other sites

Мойто лято премина в яко бачкане и почти нищо друго. Бях на бригадка в Англия - хората ходят по морето, аз бера ягоди на къра :(

 

Абе и аз така ама в САЩ и не бях на къра. Все едно беше тъпо и скучно

Link to comment
Share on other sites

Изминалото, вече, лято ще запомня преди всичко с четири дневния поход в Рила, в това число обиколка на седемте рилски езера и нощувка на Рилския манастир. Заредени с много емоции и мерак, аз и още четирима човека се отправихме на това вълнуващо....., бих казал приключение с чиста съвест. Пожелавам на всеки, който има възможност да отиде до седемте рилски езера, да го направи, няма да съжалява нито за миг.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...