Jump to content
BulForum.com

С какво запомнихте лятото


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

разни изпити :smile:

разни сертификати :smile:

работа :sick

страхотно море в несебър :smile:

голема любов :love

леко различни купони с леко различна компания :punk :music :punk

много километри навъртяни на колелото :wir

доста много смях :D

 

лятото с две думи : силно емоционално :love B) :wub: B) :love

Link to comment
Share on other sites

B) Другото лято се задава!  B)

 

оптимистка

 

то както бързо ми минава времето напоследък сигурно и аз няма да осетя кога отново съм на морския бряг :music малиий как го обичам това море

Link to comment
Share on other sites

Ами мойто лято почти като на Гудо. Няколко плюса, повечко минуси с различен размер. Ударих човек за пръв път от 5 години. Спомних си една отвратителна случка отпреди четири години, разбрах какъв тъпак съм бил и колко ограничени момичета има. Изхвърлих най после смъртта от джоба си (достатъчно съм я мъкнал). За няколко седмици здадох багажа. Но аз съм Lord of the Nazgûl, само жена може да ме убие, така че пак ще съм на линия. Малко на планина, малко в Елена. Отново не ходих на море, няма ского. Нови приятели, нови знания, нови интереси, нови мисли, нови чувства, нови...

 

И най-важното... за пръв път обичам...

 

Общо взето странно лято.

Link to comment
Share on other sites

С много кратката ми отпуска, въпреки което успях да отида на море. С глупостите, които си наговорихме с гаджето и за малко не се разделихме /то аз си бях виновен/. С това, че пак не си купих климатик, въпреки че се каня от 2 години и на последно място с 20% уорн от Dreamer-не ти се сърдя братле, прав си.

Link to comment
Share on other sites

Лято 2005-изпити, изпити, изпити...

успешна кандидат-студентска кампания :tongue ...мързел...обиколка из България...влакове, БДЖ, много бира...кебабчета...

 

общо взето нищо важно...за мен всяко лято преминава в чакане на любимата ми есен... :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Пиене, ядене, жени (опа май беше само една :huh: ), к'во повече му трябва на човек. Доволен съм, както винаги :)

Link to comment
Share on other sites

С нищо хубаво. само се мъкнах а тук а там... Лято море, Велинград аре пак на нашето шибано черноморие на нашата шибана Албена и Варна :sick . Другата година или 1 седмица на Пампорово или никъде. Исках тва лято цяло лято да си вися в Пловдив на компа. Все пак изгубих само 2-3 седмици. Останалото време беше пред компа. Е, частична компенсация...

Link to comment
Share on other sites

Тва лято беше най-тъпото за мен :angry1 цяла ваканция бачкане и пак бачкане като лудд :sick Поне изкарах пари и си взех колело :D

А и един хубав момент забих една рускиня в една дискотека :devil И си беше готно парче :)

Иначе лятото беше :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Еми запомних лятото предимно с добри чувства,както винаги де :) .

Най-конфузното нещо което ми се случи,е че се заклещих на едно дърво,и стоях неподвижев близо 1 час :sick .След 30-тата минута не си чувствах ъъъъ сещате се :pirate :hump: .Но с помощта на 4-има мой приятели успях да се измъкна,преди злобното куче да ме изяде жив :ph34r: Всичко свърши добре,и съм цял целъничък :P

И "инструмента" е добре :D :hump:

Link to comment
Share on other sites

С какво запомнихте лятото

С две операции на зародиши на мъдреци-страхотно изживяване-няма да го забравя...аа да-и с изпити...Прекрасно лято изкарах :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...