Jump to content
BulForum.com

С какво запомнихте лятото


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

С това че ми се случи нещо,което никога не ми се беше случвало завършило с противоречив край. :wacko: Но беше красиво,най красивото нещо може би :) ,което някога съм имал.

Link to comment
Share on other sites

Взех си повторно TOEFL - бях на море с жената и беше страхотно - после изпратих жената за Америка - накрая бях в Италия с родителите ми... Брей то имало бая неща, а аз мислех, че е било ужасно скучно...ама така е като повечето време е учене и бачкане.

Link to comment
Share on other sites

Общо взето тва ми беше доста скучно лято :( ....запомня се само с това че взех 1 Сертификат по Английски и че всяка втора седмица правихме купони по Вили и в някои градове ама общо взето не беше кой знае какво...

Link to comment
Share on other sites

С нищо няма да го запомня цяло лято бачкане и бъхтене дори на море не бях ... никва почивка не видех ... с нищо хубаво нема го запомня само лоши неща ми се случиха ... 1.приеха ме във висшето само че тва дет не искам ама хич :) ... 2.влюбих се и ме преебаха и се подиграха с мен ... 3.липса на финансови средства ...

Link to comment
Share on other sites

Хмм, интересна тема ;). Запомних го с това, че случайно влезнах в Руската, ходих в Мадрид за 1 месец, взех си много неща на Реал :P , взех си нов телефон - това са добрите неща

 

Лошите - Ако се смята, че вчера е ден от лятото - дядо ми почина (Бог да го прости)

Link to comment
Share on other sites

Дано не ми се случва повече подобно лято.....не искам да си го спомням....както и предходните 4 лета!

П.П. До началото на август уж беше добре!!

Link to comment
Share on other sites

С нищо хубаво няма да запомня това лято :sick Само изпити ми бяха в главата класирания и тем подобни.На всичкото отгоре си скъсах и задника от бачкане и неможах изобщо да си почина.Изобщо голяма тъпня беше :blink:

Link to comment
Share on other sites

С нищо хубаво няма да запомня това лято :sick ....Изобщо голяма тъпня беше

И аз така. :( По-гадно лято скоро не съм имал. Най-вече ще го запомня с многото изпити за които трябваше да уча и с налегналия ме мързел да уча. Цяла пролет се навивахме с компанията да ходим на море, накрая всичко се разпадна (както всяка година), дори и за 1-2 дена неможах да отида поне да го видя. А за пари пък да не говорим. Пълна скръб. Не можах да се напия като хората поне веднъж, под предлог че все трябва да уча на другия ден. По барове почти не съм ходил това лято. А бе скапана работа. :sick:
Link to comment
Share on other sites

Хубавите моменти през това лято(1%) си струваха лошите(99%). Поне за мен винаги е било така. Иначе boooring. Карах по логиката на утвърден бг философ или по точно "Пари нема, бачкайте..."

Link to comment
Share on other sites

Като изключим че и аз не успях да забия чадъра на плажа тази година, поради причини доста близки до тези на breakneck, и няколко неприятни (депресирани) дни, това лято беше доста добро.

Покрай срещите на форума се запознах със нови хора и много се радвам че това стана. Искам специално да поздравя всички.. те си знаят кои са ;) С някои от вас ще продължаваме да се виждаме, с други не.. живи и здрави всички. Peace!

Link to comment
Share on other sites

Kaji de! S kakvo go zapomni? Xaresa li ti?  :D

 

Na men mnogo mi xaresa!  :woot

Ми на мене ли4но хем ми хареса хем оба4е и не ми хареса!Ще попита6 за6то?Ами за6тото тая година тряя6е да си взема изптите по БГ и МАТ и да влезна в някфо даскало и за тва!Хареса ми оба4е 4е си прекарах приятно с приятелите(има6е много купони забави и така нататъка)!Аиде със здраве. :P

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че това лято се изпокарах с приятелите си, се запознах и дори твърдя спиятелих с доста хора от скаутската организация(елате ни са порадвайте :P ) и форума :D . Не бях на море или балкан, но един коинцерт компенсира тези места стократно... Въобще едно от най-хубавите(да не кажа най-хубавото) лета.

Link to comment
Share on other sites

Ooo с много неща-хубави и лоши :lol: Например за първи път през т'ва лято започнах да бачкам и да изкарвам сам някой лев(с т'ва се гордея най-много)също така и за първи път се напих ама яката(с т'ва не се гордея толкова) изобщо т'ва лято беше най-хубавото и ще го запомня като

The Best Sommer 2005

Link to comment
Share on other sites

С доста бачкане и други хубави неща :)

 

Абе като цяло го запомних с добрата почивка в Несебър, където между другото Слави Трифонов щеше да ме отнесе с някакъв тъп джип на улицата (караше в града с 80 км/ч :angry1 )

Най - хулавото беше, че голяма част лятото, го прекарах с приятели - всяка вечер :)

 

...а да - купих си Motorola MPx200 :P

Link to comment
Share on other sites

Пролетта и лятото бяха прекрасни. Много, страшно много неща ми се случиха.

1: Доказателство, че здравия труд се изплаща - за 5 месеца мощен напън се потготвих абсолютно сам по физика и изкарах 5.25 на изпита и ме приеха специалността, която исках.

2: Един мой отдавнашен романс приключи, след като осъзнах, че е бил просто една красива илюзия. Обичам жестоката истина! Чувствам се свободен!

3: Доста форумни срещи - запознанства с доста готини хора.

4: Един краткотраен и доста поучителен романс. Прекалено добър за егото ми :devil

 

Много житейски уроци, някоя-друга лъжичка мъдрост, някой друг белег, който ме е научил на много. Огромна крачка напред в бъдещето ми

Link to comment
Share on other sites

Под лято разбирам юли и август аз... та през тях...

... се видях с една приятелка и брат й, който живеят в щатите и не бях виждал от миналото лято

... бях на море повече отколкото бях предвидил първоначално и се размазах (то и парите свършиха до стотинка :Д)

... видях се с един приятел, с който не се бях чувал и виждал от 14 месеца, който живее в Германия...

... отървах се от тъпия ми университет :ДД (то това е от лошите, ама за мен си е хубаво, макар че да последваха много лоши неща след това, но те започнаха от началото на септември, а това вече не е част от лятото)

 

Лошите са си за мене... вас и без това не ви интересуват :)

Link to comment
Share on other sites

... се видях с една приятелка и брат й, който живеят в щатите и не бях виждал от миналото лято

Като каза Америка, забравих да кажа, че се видях с едни братовчеди, които живеят в Америка и които не бях виждал от 3 години ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми като за начало едно страхотно море, :punk след 2 годишно прекъсване, :punk купих си климатик за особено горещите дни, :punk подновиха ми пак пълните права за борден техник на въртолет и в общи линии ,беше много пълноценно и почивно лято.А пък и любовния живот си беше на висота :love

Link to comment
Share on other sites

Лятото кото цяло беше добро. Купони :music , "любов" :love , малко наркотици :smile1: , "малко" алкохол :beerchug и малко море. Какво повече да иска човек? :laughing:

 

А за лошите спомени - лесно се забравят след поредното парти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

С хубавото море, излетите в планината, с ловенето на риба.

Това беше лятото на най-големия релакс, без изпити, без работа,просто мързелуване. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...