Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

Вижда се ,но не от всякъде...Това обаче е доста интересно :D

 

...тази нощ ще бъдат отчислени по 100 ГБ даунлоуд трафик от профилите на всички потребители, което ще облекчи задачата ти по възстановяване на доброто съотношение.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Нещо се прецака с тази арена уж поддръжка правеха, сега в някакъв тестов период били, и ми се струва че броя на линковете намаля, пък и каталога им изчезна...

Link to comment
Share on other sites

Вижда се ,но не от всякъде...Това обаче е доста интересно :D

на мене поне нищо не ми е отчислено :bgrin:

забелязъх и че сийда на филмите е слаб...нещо запада тая арена

Link to comment
Share on other sites

първите 3 пм-а получават покана за торентлийч

аз пък засега не получавам никаква покана :wacko: а има хора, които са се регнали :blink:

Link to comment
Share on other sites

аз пък засега не получавам никаква покана :wacko: а има хора, които са се регнали :blink:

за къде не получаваш покана?кой се е регнал и къде?става въпрос за торентлийч,а не за арената ;)

който иска да ми прати пм с мейл на който ще си получи поканата

Link to comment
Share on other sites

за къде не получаваш покана?кой се е регнал и къде?става въпрос за торентлийч,а не за арената ;)

който иска да ми прати пм с мейл на който ще си получи поканата

ахахахах, така става като спиш и пишеш съобщения по форуми :lol: прати една покана, че с тва бтк се чудя от де да си дръпна един филм да гледам. Благодаря предварително :punk

 

едит: мейла забравих - krasimirshopov@abv.bg ;)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах да се регистрирам ама ми дава нещо такова: Забележка.: Кукитата трябва да са разрешени.

какво ще рече това ?

ще рече че трябва от браузъра който ползваш да дадеш отметка на кукитата-някъде в tools-options

Link to comment
Share on other sites

Аз успях да се регна преди 1 седмица,Сега виждам че на заглавната страница пише,че ще има нов метод за рейтинг и получаване на статус,но не мога да влезна и да прочета останалото.Хайде някой да разясни за какво става въпрос.10х

Link to comment
Share on other sites

Предстои въвеждане на нов алгоритъм за отчитане на вашият коефициент. Досегашния метод за изчисляване, базиран само на upload и download трафика има следните недостатъци:

 

- разкрива данни, които макар и недостатъчно достоверни могат и често се използват във вреда на нашите потребители;

- косвено създават мотивация за използване на нечестни методи за маниполацията им с цел изкуствено повишаване на стойността на коефициента и придобиване на по-висок статус;

 

Поради тези две основни причини ще въведем новия метод за рейтинг на потребителите в който при изчисляването на коефициента ще бъдат вземани предвид не само стойностите на трафика, но и активността на потребителлите. Трафика ще се отчита различно за различните рилийзи. Пример: ъплоуда реализиран от секция XXX ще се отчита с коеф. 0.5, новите рилийзи ще се отчитат с коеф. 0.5, а най-старите с коеф. 3.00. Ако сте единствен сийдър за даден рилийз и той е по-стар от 28 дни коеф. ще е 4.00.

В изчисляване на коеф. ще бъдат включени и други параметри определящи активността и полезността на потребителите, като: броя дневни посещения и разгледани рилийзи, продължителност на сийд, брой сийдвани торенти, брой несанкционирани или цензурирани коментари, оценката на останалите потребители (репутация), която скоро ще въведем с основен параметър оценка на вашите коментари към торентите. Комплексния коефициент ще бъде коригиран и с евентуалните наложени на потребителя наказания.

Това е част от поста на админа

Link to comment
Share on other sites

Според мен Арената не е кой знае какво повече от zamunda.net , като изключим количетвото аплоудери. Я някой който работи и с двата тракери да каже къде има повече сиид.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Арената не е кой знае какво повече от zamunda.net , като изключим количетвото аплоудери. Я някой който работи и с двата тракери да каже къде има повече сиид.

russsi, основната разлика е, че в Замунда 90% от торентите са боклуци, събрани от тук - от там, а в Арена торентите се контролират...

Link to comment
Share on other sites

Според мен Арената не е кой знае какво повече от zamunda.net , като изключим количетвото аплоудери. Я някой който работи и с двата тракери да каже къде има повече сиид.

арената е един от най-добрите тракери в света какви са тези неуместни сравнения

Link to comment
Share on other sites

арената е един от най-добрите тракери в света какви са тези неуместни сравнения

В Арената и Дата.бг съм намирал винаги каквото търся. Много добри тракери с пълна информация за всеки торент и достатъчно коментари за да прецениш заслужава ли си да го дръпнеш и не на последно място голям брой лийчъри.

Имам един въпрос свързан с Арена.бг. Има ли система за оценяване на торентите ,защото не видях такава,а в датата имаше ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам има ли някъде описано как се процидира в тая арена т.е. как се качват торенти(или там каквото се качва),как да се подържа добър коефицент и.т.н.Изобщо като за хора които не са на много на ясно.10х

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам има ли някъде описано как се процидира в тая арена т.е. как се качват торенти(или там каквото се качва),как да се подържа добър коефицент и.т.н.Изобщо като за хора които не са на много на ясно.10х

ако си със слаб нет в арената трудно ша направиш коефициент щото торентите ги качват като цели файлове,а не на архивирани части.

http://www.torrentleech.org

най добрия тракер за мене.в началото бях скептичен заради ограничението от 24ч докато можеш да сваляш,но като подобриш коефициента всичко е супер.има и форум с доста обяснения за различни неща...бати ракламата...имам още 2 покани между другото

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...