Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

ако си със слаб нет в арената трудно ша направиш коефициент щото торентите ги качват като цели файлове,а не на архивирани части.

http://www.torrentleech.org

най добрия тракер за мене.в началото бях скептичен заради ограничението от 24ч докато можеш да сваляш,но като подобриш коефициента всичко е супер.има и форум с доста обяснения за различни неща...бати ракламата...имам още 2 покани между другото

 

Еми ако по някво чудо решиш да мен...

 

lazian4o@abv.bg

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Добре де как стои въпроса с юзерите, които дават покана на други. Ако тези, които са получили покана нямат добър коефициент няма ли и този, който е дал покана да си изпати?

Link to comment
Share on other sites

Добре де как стои въпроса с юзерите, които дават покана на други. Ако тези, които са получили покана нямат добър коефициент няма ли и този, който е дал покана да си изпати?

нямат нищо общо общо по между си.поканата просто дава достъп до сайта на определен мейл и човека зад него

Link to comment
Share on other sites

Няма да се изненадам ако си изпатиш с някакъв warn за известно време или да ти изземат поканите ако си поканил някой чийтър. По-малко вероятно е да има наказания за някой, който има кофти коеф., но ако стане практика да каниш лоши потребители нищо чудно да ти спрат поканите. Бях си преотстъпил акаунта на един и имах warn-ове за hit and run на торенти и накрая (май) заради това ми баннаха акаунта по IP направо. Не отварям сайта даже. За това внимавайте.

Link to comment
Share on other sites

Няма да се изненадам ако си изпатиш с някакъв warn за известно време или да ти изземат поканите ако си поканил някой чийтър. По-малко вероятно е да има наказания за някой, който има кофти коеф., но ако стане практика да каниш лоши потребители нищо чудно да ти спрат поканите. Бях си преотстъпил акаунта на един и имах warn-ове за hit and run на торенти и накрая (май) заради това ми баннаха акаунта по IP направо. Не отварям сайта даже. За това внимавайте.

спекох и зададох въпроса на съпорта на сайта.ся ша чакам отговор :unsure:

Link to comment
Share on other sites

От днес имате възможност да редактирате вашите профили.

Напомняме ви, че е задължително да бъдат попълнени трите имена, телефон за връзка, мейл адрес и пощенски адрес !

Минималният брой снимки е три. Не се допускат снимки със слънчеви очила или други аксесоари, които закриват част от лицето на кандидатката.

На 15.01.2007 година ще бъдат премахнати всички профили, които не отговарят на изискванията.

Това ако е вярно е най-голямата простотия, която може да бъде измислена. Става въпрос за arenabg.com

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: :laughing:

разгледах няколко странички от "потребителките,регистрирани за участие в конкурса...еми то просто няма празно :) тук там по някоя която не е секси.кво са опитват да направат тия дебили от арена

Link to comment
Share on other sites

Това ако е вярно е най-голямата простотия, която може да бъде измислена. Става въпрос за arenabg.com

 

Наистина е голяма простотия, но това, че цитираш злонамерено! Горното се отнася до конкурса мис Арена, а не до потребителите на тракера

Link to comment
Share on other sites

да, но ти си преотстъпил акаунта си, а не си дал покана :)

 

Те не знаят, че е преотстъпен. Просто да имате на предвид щом за hit and run правят проблем представете си ако поканиш чийтър или някой, който не поддържа коеф. :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина е голяма простотия, но това, че цитираш злонамерено! Горното се отнася до конкурса мис Арена, а не до потребителите на тракера

Имаше няква тема пусната във форума им за това се стреснах. Добре, че не става въпрос за юзерите на тракера

Link to comment
Share on other sites

А тази глупост Авто салон пък откъде я измислиха? И все още не ми става ясна идеята на "Безплатно търсене"...

Link to comment
Share on other sites

Еми не гледаш ли линковете като сваляш от нея. Пък и някъде из този форум също казаха- това е търсачка за ДАТА.БГ

Link to comment
Share on other sites

Търсачката е безплатна защото търси във всички безплатни фрее и платени сайтове в БГ, било то фрее, авто...

Ще бъде пусната в пълен капацитет, когато се разкарат "миските" от хостинга

Link to comment
Share on other sites

А защо по дяволите е сложена тук? Айде да лепнат и линкове към сканиран "Трета възраст".

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни как се сваля сега от арената,защото като пусна да се дърпа някой торент и ми седи на 0 и сиид,пиър дава 0 :blink:

Link to comment
Share on other sites

От доста време максимума, с който свалям от арена се върти около 50К, при 150К преди. Тарифата ми е Д+, но не вярвам да е от евроком, нито пък от броя сийдъри. Преди време четох, че ще въвеждат нова система за рейтинг на потребителите, та се чудя дали това не е някоя приумица във връзка с тези нововъведения... Някой да има подобни проблеми?

Link to comment
Share on other sites

От доста време максимума, с който свалям от арена се върти около 50К, при 150К преди. Тарифата ми е Д+, но не вярвам да е от евроком, нито пък от броя сийдъри. Преди време четох, че ще въвеждат нова система за рейтинг на потребителите, та се чудя дали това не е някоя приумица във връзка с тези нововъведения... Някой да има подобни проблеми?

Не! Аз нямам проблеми със скоростта.

Link to comment
Share on other sites

Проблема ти просто няма как да е свъзан със системата за рейтинг. Причините, за които се сещам са две-

1) Евроком са боклук и за нищо не става вече.

2) От както почнаха да правят тея тъпи промени по арената от време на време аз и други, с които съм говорил имат проблеми със свързването към пиърите. На торенти, които са добре сийдвани примерно се свързвам само с 4-5 от тях. Дори сега сме двама от ггбит на един торент- аз 60%, а той на 8% и връзка между нас няма. Та мисълта ми е, че от както почнаха да се гаврят тракера явно има някакви проблеми при управляването на пиърите и тези, с които те свързва да не могат да ти доставят по-висока скорост.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...