Jump to content
BulForum.com

Най-прехвален футболист


sincity

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Фен съм на Арсенал, но казвам Адебайор. Поне засега не е такъв какъвто го изкарват. Само с глава играе наистина отлично. Ако нападателната двойка през изминалия сезон беше Едуардо-Ван Перси(но това няма как да стане заради контузиите), начина по който полузащитниците на Арсенал създаваха положения, щяха да бъдат много повече реализирани именно с тези двама нападатели, отколкото играейки Адебайор. Доста пропуски от чисти позиции правише това момче. А и много често се оплитта с топката.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Pipo Indzagi....... :D Това момче ако има и 2 гола извън наказателното поле.....

 

тва пък ако е мерило за голаджия :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
@host bow.gif

 

евала брат

и искрено се радвам че има хора които все още вярват в R9

 

за Робиньо е достатъчно да гледаш http://www.youtube.com/watch?v=sXads86_EW0

Незнам дали е прехвален или не, но според мен Робиньо става за главен герой на Joga Bonito. Има прекрасна техника пича, но повечето пъти се осира имено заради нея.

Link to comment
Share on other sites

Как ще го няма.. вчера пак уцелил стената... ама не при пряк свободен, а с новото си ферари...

Определено глас от мен за него! Да е жив и здрав да ни забавлява още дълго!

Link to comment
Share on other sites

Що никъде не видях Д.Бербатов ?

Същата манекенка е станал и той ......

ее не съм съгласен за бербо може и за националния да не играе ама последните мачове в манчестър просто ги маже прави невероятни пасове и не се лакоми мисля че си оправдава парите :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ама за какъв да го играе в национала?Като виждаш как всички се разхождат?И после всички те плюят все тебе след мача?За какво????

 

Г-н Големия Футболист Роналдо( Ман. Юнайтед ) нещо тоя сезон никакъв не го чини???Нещо май му научиха "невероятната игра" най-накрая в Премиър Шип?Нещо намирисва като с Роналдиньо в Испания както стана, накрая не можеше да мине покрай защитник на Рекреативо даже.

Дано не съм прав, има качества момчето ама и устата му...

Link to comment
Share on other sites

с всеки написан пост,доказваш,че тази игра ти е малко далечна...

 

Послeднитe 2 сeзонa Роналдо игpa уникaлно.Но aз нe очaквaм доpи и от нeго всeки сeзон дa вкapвa 30-50 голa,тaкa чe товa нe e особeн пpоблeм.Но този сeзон опpeдeлeно имa спaд в игpaтa...нeщо съвсeм ноpмaлно слeд 2 уникaлни сeзонa,опepaция,пpeумоpa и т.н.,бeз дa говоpим чe нeговaтa pоля този сeзон e достa по-paзличнa в слeдствиe от пpивличaнeто нa Бapби...a и му e тpудно ощe дa влeзe във фоpма.

 

и все пак е най-резултатният играя на МЮ за момента от началото на сезона - има си статистика,

 

гледай малко мачове и после прави генерални изводи - няма да е лошо ;)

Link to comment
Share on other sites

Генерални...казвам, че вече не го гледат като телета в Премиър Шип.Не е ли вярно?

Не е ли вярно, че същото стана и с Роналдиньо, като му падна ореола на невероятния играч и го размазаха защитниците в Испания.Казвам, че това са футболисти от съвременен тип, толкова комерс, че от един момент нататък защитниците така глупаво играят срещу тях, че качествата им изглеждат нереални.Гледай на Роналдо точно от последните 2 сезона колко често замръзваха срещу него и с Роналдиньо беше същото.

 

Пък и не казвам, че не е добър ама много говори...

Мен сега ми е интересно в съблекалнята на Италия какво са си говорили за Робиньо след контролата. :D

 

А, че не гледам толкова мачове като едно време.Напълно е вярно.Ама кога чичо му Фиго ги правеше барливи и то не само 2 сезона тоя е гледал телевизия.Истината е, че сега футбола е много различен...даже мога да кажа, че не ми е интересен.Може и в моя ТВ да е проблема.До преди 4 сезона Арсенал ме крепеше духом, преди това Реал...вече ги няма.

Link to comment
Share on other sites

За Роналдо не съм съгласен - все още прави силни мачове. Нормално е, обаче, след всичките тези медийни спекулации, които нарушиха малко подкрепата от феновете, и факторите, които Сашо каза да спадне формата. И това, че няма да вкара 42 гола този сезон (най-вероятно) ни най-малко не го прави слаб играч.

А проблема на Роналдиньо е, че прекалено много си повярва, че е мегазвезда и започна прекалено много да изисква, намали темпото на тренировките (когато въобще ходи) и наглее пред треньори. Ако Милан успеят да привлекат Бекъм, го чака съдбата на Ривалдо - да приключи кариерата си в някой казахстански отбор...

 

Абе вие двамата да не би да се обичате, във втора тема ви гледам да се карате за Бербатов :D

 

Edit: Абе замислям се, че Милан нещо се превръщат в диспансер за залязващи мегазвезди. То не беше Ривалдо, Роналдо, Роналдиньо, Бекъм...

 

Edit2: Не мога да се съглася! Ривалдо вече беше станал капризна примадона и се беше изпокарал с треньора си в Барса...

Link to comment
Share on other sites

Edit: Абе замислям се, че Милан нещо се превръщат в диспансер за залязващи мегазвезди. То не беше Ривалдо, Роналдо, Роналдиньо, Бекъм...

Ривалдо го провалиха Милан!

Link to comment
Share on other sites

Edit2: Не мога да се съглася! Ривалдо вече беше станал капризна примадона и се беше изпокарал с треньора си в Барса...

Да но когато отиде в Милан все още беше на върха и един от най- добрите в света

Link to comment
Share on other sites

Ривалдо го провалиха Милан!

Италианският футбол е много различен от испанския. Стоичков също не успя да се аклиматизира като беше в Парма.

 

Бекъм,за Бербо не съм съгласен...

И според мен Бекъм е най-прешвален. Посредствен футболист, който умее да центрира отлично. Медииният му образ се разминава много с футболните му качества.

Link to comment
Share on other sites

От цялата пасмина медийни звезди в Милан, да споменеш като прехвален един от малкото истински футболисти там...

 

Ред: Роналдиньо, Шевченко, Малдини (който е бегла сянка на някогашната си форма) и Бекъм, който вече спомена.

Link to comment
Share on other sites

Тука ми стана интересно да чуя кои точно футболисти визираш под "пасмина медийни звезди", без Бекъм разбира се, него си го знаем.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...