Jump to content
BulForum.com

Най-прехвален футболист


sincity

Recommended Posts

От един мач не се определя положението на един млад футболист. Той трябва да се доказва още много, за да не бъде "прехвален"

За мен доста прехвален е Ибрахимович. Наистина е много добър футболист и има страхотни мачове, но някакси не ми харесва и е много скъп за класата си

 

Той е скъп, щото е млад и има странно съчетание от качества. Хем е висок и играе с глава като "таран", хем е сравнително бърз и адски техничен за ръста си. Пък и играеше в Аякс, което между другото доста му смъкна цената, щото в последно време те си продават играчите на безценица. Ако идваше от някой малък отбор в някоя от другитер футболни сили, цената му щеше да е 10 милиона отгоре

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
От един мач не се определя положението на един млад футболист. Той трябва да се доказва още много, за да не бъде "прехвален"

За мен доста прехвален е Ибрахимович. Наистина е много добър футболист и има страхотни мачове, но някакси не ми харесва и е много скъп за класата си

Не определям за Рейес от 1 мач ,а го давам за пример този мач.И освен това Венгер купува млади играчи с потенциал.Се едно да кажа ,че Фабрегас е прехвален,а той на 17 г прави добри мачове в Премиершип.Може би не уникални,но се вижда,че има огромен потенциал.

Link to comment
Share on other sites

Младите футболисти на "Ботев"! Вече 4 годинки не остаряха :woot Да не говорим, че някои от тях пафкат тревичка като ненормални, пият като разпрани и ходят изрусени като кукла Барби. При това положение самият факт, че ги наричат "футболисти" е равносилно на термина "най-прехвален футболист" :woot

 

Изключвам Саидходжа от тоя списък

 

п.п. Бекъм го определихте като прехвален ама преди да отиде в Реал беше постигнал всичко в Ман Ю и затва са лекяса. За мен поне не е прехвален щото в Реал го пускат на най-различни и нетипични постове и пак играе повече от другите. Не знам ако на Роналдо му кажат да играе ляв външен халф как ша реагира, докато Бекъм си трае и играе до дупка...

Link to comment
Share on other sites

Българският нападател на Фиорентина Валери Божинов отбеляза три гола и подаде за четвъртия при победата на “виолетовите” с 4:1 в контрола срещу местен тим от Реджело вчера.

 

Focus-Sport

 

Хайде, радвайте се, дано Божинов успее да се измъкне от мини - кризата, която го е сполетяла ;)

Пожелавам му да се развива все повече и повече и на 22 години да играе в Милан :D

Link to comment
Share on other sites

..... Шон Райт Филипс ..... че бяха дадени сума ти пари а те струват поне 3пъти по малко!

Е ти ме разби. Колко мача гледа на това момче?! Аз лично доста докато беше в "Сити". Не само че е добър ами много даже! и в Челси играе супер и изработи гол в последния кръг след невероятен пробив по фланга!

Link to comment
Share on other sites

LI4NO AS MISLQ 4E BEKAM E FUTBOLISTA KOITO NE SI ZASUJAVA PARITE.NQMA KVO DA KOMENTIRAM PROSTO E TVA NE E IGRA4 A NQKAV MODEL.

 

1.Мани тая шльокавица.

2.Става вапрос за прехвален а не кой си заслужава парите и кой не.

3.Аз мисля че това е Божинов.

Link to comment
Share on other sites

1.Мани тая шльокавица.

2.Става вапрос за прехвален а не кой си заслужава парите и кой не.

3.Аз мисля че това е Божинов.

 

Нека махне не само шльокавицата ами и CAPS LOCKA да земе да си спре, щото яко дразни.

 

А Божинов, айде стига глупости. Не е чак толкова прехвален. Прехвален леко може би у нас. Малко се беше главозамаял, ама играе бе. Предполагам всеки му е гледал мачове. Играе си момчето и ще продължава да се развива, дайте му време още е много малък.

Link to comment
Share on other sites

Наистина не знам защо да е прехвален Валери :blink: Такива яки голове вкарваше за Лече и то на силни отбори(Рома, Интер,че и на Милан и то на Сан Сиро), а за Виола тъкмо беше започнал да вкарва (зверски гол срещу Самп) и го контузиха. И от тогава нещата тръгнаха надолу при него. Просто малшанс за момчето, ама се надявам да влезе бързо във форма!

Link to comment
Share on other sites

Нещо не схващам. Откъде накъде Бекъм да е прехвален. И за Манчестър и за Англия и за Реал сега пича играе всеки мач, според това което му казва треньора. И играе винаги на 100%, с хъс и желание. Сър Алекс знаеше много добре как да използва качествата на Бекъм, но тези му качества, макар и перфектни за Английското първенств, не се вписват в испанското или поне не се вписват в представите на треньора на Реал. Откакто е в Реал, Бекъм не е играл на нормалния си пост. Сигурен съм, че ако Люксембурго реши да го пусне отдясно по крилото, съвсем скоро ще го възхвалявате до небесата. Това че се показва често пред камерите е по-скоро политика на имиджмейкърите му. Реално погледнато, силно се съмнявам че на Бекъм му се занимава с тея реклами и други глупости. А парите които получава са си напълно заслужени според мене. Тея пари ги получава от многомилионната публика на Реал Мадрид, тези които купуват фанелки с неговото име и номер на гърба. И сигурно те не разбират от футбол, щом продължават вече толкова години да го харесват. Важното е че тука 5 разбирача на кръст плюят на воля капитана на Англиския Национален Отбор по Футбол. Сигурно забравихте великите моменти, които Бекъм именно е създал за нас феновете. За другите имена като Неста, Джерард, Фердинант, Роналдо, Кристиано, Роналдиньо и още велики футболисти, споменати като прехвалени, даже няма да говоря. Ясно е че този който пише за тях по този начин, от футбол разбира колкото от ядрена физика. Че то на такива играчи се крепи съвременния футбол. И за Божинов изобщо не сте прави, ама изобщо. Момчето хем е младо, хем в нов отбор. Да изброявам ли колко по-големи и ярки звезди на съвременния футбол, не са успявали да се аклиматизират към новия си отбор с месеци да не казвам, че на доста от тях им е трябвал поне един сезон, че да влезнат в час. Че той Божинов оня ден научи имената на новите си съотборници, а тука нашите разбирачи искат вече да е звезда от ранга на Стоичков едва ли не. Божинов ще покаже резултати към края на сезона, най-късно другия началото. Дългичко стана пак, ама вече ми се драйфа като вида мохабета, че Бекъм бил манекен. Манекени и то доста сковани има в нашето първенство, а не там където ги търсите.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не схващам. Откъде накъде Бекъм да е прехвален.

Това го казват хора, които мразят Реал, а те в този форум са много. Просто, за да покажат, че в Реал има хора, които били манекени и не знам си какви. Това е просто завист, че в много от любимите отбори на някои съфорумци няма такъв играч и трябва някакси да си изкажат мнението, за да убидят някого...

Link to comment
Share on other sites

ми прехвален е бекъм ... истина на е ... верно има истина и във вашите думи но просто е прехвален

можел да центрира ... и кво??? едно центриране не прави играта

другите му качества ги има всеки средно статистически футболист ... реал го купиха заради парите от реклама такаче не са направили голяма футболна инвестиция с него

феновете купуват екипите с име БЕКЪМ заради имиджа на самия играч не толкова заради това което прави на терена

та ... да обобщя мнението ми е че много ама много футболисти за на нивото на бекъм но те си гледат футбола а не подиума за това не са толкова обсъждани и хвалени ...

тва е мое мнение /пс. не мразя реал, не съм и луд фен на ателтико или барса такаче съм обективен /

Link to comment
Share on other sites

Циганиньо ( разбирай Роналдиньо ) , както и Фиго когато беше в Реал.

 

Хахахахахах ако той е прехвален, значи к'во да говорим за останалите. Няма нормални футболисти, ясно всички са прехвалени :woot

Link to comment
Share on other sites

ми прехвален е бекъм ... истина на е ... верно има истина и във вашите думи но просто е прехвален

можел да центрира ... и кво??? едно центриране не прави играта

другите му качества ги има всеки средно статистически футболист ... реал го купиха заради парите от реклама такаче не са направили голяма футболна инвестиция с него

феновете купуват екипите с име БЕКЪМ заради имиджа на самия играч не толкова заради това което прави на терена

та ... да обобщя мнението ми е че много ама много футболисти за на нивото на бекъм но те си гледат футбола а не подиума за това не са толкова обсъждани и хвалени ...

тва е мое мнение /пс. не мразя реал, не съм и луд фен на ателтико или барса такаче съм обективен /

Незнам дали се сещаш за оня виц дето го разправя Слави за Бекъм.

Та значи накратко:

Играли България и Англия мач помежду си и станало така че англичаните трябвало да изпълнят пряк свободен удар. Естествено застанал Бекъм да изпълнява. В този момент стената се обърнала с гръб към него и съответно с лице към врата. Естествено на въпроса що така - отговора бил - че такъв хубав гол не е за изпускане!

Ами това ми е отговора за Бекъм!

Link to comment
Share on other sites

<<respect!>>

Както винаги българите сме по-компетентни от публиката, от съдиите, от трениорите и от самите футболисти. Идете в някоя кръчма, в която показват мач и... "среляй бе, стреляй", "тоя пък кретен ония идиот що го е пуснал в игра", "абе левак, как можа да не вкараш на празна врата", "оле бахти и сакатия вратар" и така нататък. Призовавам всеки един критик да се представи по-добре от критикуваните! Като сте па толкова големи разбирачи от футбол - елате някоя неделя да ритаме заедно и покажете феноменалните си умения, които ви дават правото да критикувате хората.

Но съм съгласен, че доста футболисти са превърнати в медийни звезди, докъто не превъзхождат с кой-знае какво по-малко възхвалявани футболисти. Давам пример - Дейвид Бекъм не съм сигурен, че е толкова по-добър играч от да кажем Райън Гигс... Като не се старая да отричам качествата на Бекъм...

 

Edit: Определено съм по-добър вокал от Хетфийлд и Холанд :P - всеки е :P , но не отклоняваме ли темата?

Прав си за забележката (да ти завиди човек на желанието да ме затапиш), българин съм все пак :D, но това прави ли написаното от мен по-горе по-малко вярно?

Link to comment
Share on other sites

Както винаги българите сме по-компетентни от публиката, от съдиите, от трениорите и от самите футболисти. Идете в някоя кръчма, в която показват мач и... "среляй бе, стреляй", "тоя пък кретен ония идиот що го е пуснал в игра", "абе левак, как можа да не вкараш на празна врата", "оле бахти и сакатия вратар" и така нататък. Призовавам всеки един критик да се представи по-добре от критикуваните! Като сте па толкова големи разбирачи от футбол - елате някоя неделя да ритаме заедно и покажете феноменалните си умения, които ви дават правото да критикувате хората.

Нищо лично, разбира се, но все пак недей така разпалено. Само с призоваване не става. А и давашЛОШ ПРИМЕР ;)

П.П. А може и да си по-добър вокал от Декстър Холанд :)

Link to comment
Share on other sites

За Бекъм не съм съгласен с вас (с тези, които го смятат за прехвален :) ), въпреки че не ми е симпатичен. Едно време беше добър, но това беше отдавна, мина време... Той е медийна и, което е по-важно маркетингова звезда. За мен той просто е дори "провален" талант превърнал се в рекламно лице. Но пък е успешен, защото продава всичко, което рекламира => има успех (макар не на терена, но за съжаление футболът вече е бизнес :( ) и си заслужава парите (поне частично ;) ).

Божинов напоследък наистина е малко по-прехвален, ама все пак е млад - може наистина да стане голяма звезда, ако мисли повече за футбол.....

Струва ми се, че в момента най-прехваленият футболист е Микаел Есиен . Той е отличен играч, но парите които бяха дадени за него са неоправдан разход. Според мен това си е пране на пари!!!

 

Искам да ви дам и един позабравен пример - Диего Форлан - в Манчестър ми се струваше, че е просто един "прехвален" посредствен играч. А гледай какво стана във Виляреал (въпреки, че за мен той все още си е доста посредствен)!

Link to comment
Share on other sites

Един от най-прехвалените е Гонзо... Тоя е пълен нещастник и въобще не знам защо го направиха звезда... Стига с тоя Бекъм ве, пича си играе много добре почти всеки мач, той не може сам да носи отбора... А за Роналдиньо :blink: тва е един от най-добрите футболисти в историята на футбола...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...