Jump to content
BulForum.com

Най-прехвален футболист


sincity

Recommended Posts

Нека перефразирам темата:

 

Наплюйте звездата на най-омразния си отбор!

 

Не знам, струва ми се, че повечето хора това правят...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
Прав си за забележката (да ти завиди човек на желанието да ме затапиш), българин съм все пак :D,  но това прави ли написаното от мен по-горе по-малко вярно?

Само с това прекалено ситничкото не съм съгласен, ама защо така си мислиш, само ти си знаеш.

 

 

За Бекъм не съм съгласен с вас (с тези, които го смятат за прехвален  :) ), въпреки че не ми е симпатичен. Едно време беше добър, но това беше отдавна, мина време... Той е медийна и, което е по-важно маркетингова звезда. За мен той просто е дори "провален" талант превърнал се в рекламно лице. Но пък е успешен, защото продава всичко, което рекламира => има успех (макар не на терена, но за съжаление футболът вече е бизнес  :( ) и си заслужава парите (поне частично   ;) ).

Струва ми се, че в момента най-прехваленият футболист е Микаел Есиен . Той е отличен играч, но парите които бяха дадени за него са неоправдан разход. Според мен това си е пране на пари!!!

 

Искам да ви дам и един позабравен пример - Диего Форлан - в Манчестър ми се струваше, че е просто един "прехвален" посредствен играч. А гледай какво стана във Виляреал (въпреки, че за мен той все още си е доста посредствен)!

За Есиен съм категорично съгласен. Същото се отнася и за Паоло Ферейра от Челси. Такива луди пари за десен бек си е разхищение, но пък явно това не е важно за Абрамович.

А Бекъм аз го коментирам като футболист. Не ме интересува какво рекламира и колко е известен.

Форлан, ако беше " доста посредствен", нямаше да стане голмайстор на Примера. И то във Виляреал, а не в някой гранд. B)

Link to comment
Share on other sites

Днес бях на Ботев-Славия и искам да прибавя още един прехвален футболист :) .... ако някой още не се е сетил - Благо Георгиев. Не че е лош футболист, даже има доста добри качества, но тоя чаршаф да е твърд титуляр в националния :confused Нима това е нормално, с двата му финта и неограниченият арсенал от симулации! Пък и съм сигурен, че като човек е пълно #!@но.

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за прехвалени футболисти ако единия струва милион а другия 10 можем ли да твърдим, че втория е 10 пъти по-добър от първия ?

При този факт едва ли можем да говорим за прехвалени футболисти.

Link to comment
Share on other sites

мда наистина благо не бе на ниво вс. ботев не че е супер добър де но например срещу харватска в харватска направи добър мач а и като цяло не играе слабо но трябва да се махне от славия...

иначе прехвален футболист... гошо андонов :)

Link to comment
Share on other sites

за мен шевченко.смейте се ако искате но той нито има силен удар нито е толква бърз,просто играе на ръба на засадата и вкарва еднакви грозни голове.

Link to comment
Share on other sites

за мен шевченко.смейте се ако искате но той нито има силен удар нито е толква бърз,просто играе на ръба на засадата и вкарва еднакви грозни голове.

Има много силен удар и доста бърз :excl: И това са само част от качествата му. За мен е най-добрия нападател в света в момента. Без него Милан просто през последните години нямаше да е сред водещите отбори в Европа...

Link to comment
Share on other sites

Интересна тема :D

Ето за кои играчи се сещам аз:

Кристиан Виери!Просто не знам какво да кажа за него..имаше един силен сезон в Атлетико М,но това му беше.Сега ми е смешно,когато чуя коментатори се изказват по негов адрес с голям респект.За мен той е посредствен играч.

Филипо Индзаги-един играч,който ми е много симпатичен,и който винаги ще запомня с непрестанните му симулации и еднообразните,еднотипни голове,които вкарва.

Раул!!Един от фаворитите ми в тази класация...ВкарваШе,но благодарение на своите съотборници-Зидан,Зеедорф,Миятович,Фиго,Редондо и т.н.Виждате го сега какво представлява.

Дидие Дрогба-еее,тук вече не знам как да се изразя.Просто този човек не заслужава парите,които бяха дадени за него(макар че в мача с Л'пул за Шампионата игра доста добре).

Фиго-мисля,че сте казали достатъчно за него.

Бекъм-сигурно е Н1 в тази класация.

За сега мисля,че е достатъчно,ако се сетя за още ще напиша :)

Link to comment
Share on other sites

Ето един примен за това, че винаги феновете на Барса не харесват играчите на Реал и винаги ги изкарват "прехвалени" ...

Link to comment
Share on other sites

Според мен тази тема трябва да се затвори :angry: както стана и с една подобна, която се казваше: "Най-тъпия филм, който сте гледали?"

Всеки пише за прехвалени футболистите на отборите, които не харесва :angry1 Не виждам никакъв смисъл в това освен трупане постове(за някои) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой първо да каже какво е прехвален футболист щото чета секви бисери от сорта " мразя играчите на отбора враг "

 

А най-големия бисер който видях е за Раул. Той ще оглави класацията най-малко хвален футболист! Няма действащ футболист с CV-то, което има Раул. 3 КЕШ-а, шампион на Испания, носител на Кралската купа, носител и на Суперкупата на Европа както и Интерконтиненталната купа, а и да не забравя последния кич от успехи -- едноличен голмайстор на ШЛ. Той дори не флиза в категорията "хвалени" а по-скоро в "недостижими" (най-вече за Барцелона :P ).

 

Що се отнася до Бекъм. Какво сте го захванали него. Той е там за да вади пари, знаят го феновете, знаят го треньорите, знае го ръководството, знае го и самия Бекъм. Никой не казва, че това е халфа на хилядолетието. Човекът носи мощни приходи за клуба си с което помага така ли иначе за подобряване слекцията на тима. Ако подде един два точни паса, това е бонус. Мое мнение е че Бекъм не е мерило за тази показател. Бих се съгласил за Виери. Фигурант и надуване на бузи.

 

Пресен пример за "най-прехвален футболист" е Стивън Джерард от Ливърпул. Чиста проба фигурант, играе когато му дойде и когато му пуснат. Проваля отбора, а е капитан. Не е борец в плей-оф формат и името на Мърсисайдци страда. Това си е мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Ето ви още един пример,надявам се след него да се убедите в моята безпристрастност:

Патрик Клуйверт!

 

@peja,както ти смяташ,че Джерард е прехвален,така аз си имам същото мнение за Раул ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето ви още един пример,надявам се след него да се убедите в моята безпристрастност:

Патрик Клуйверт!

 

@peja,както ти смяташ,че Джерард е прехвален,така аз си имам същото мнение за Раул ;)

Мех.. Клуиверт и за куфражист не става :P

а за Раул...в правото си да мислиш каквото ти е на воля...но ако приемем, че футбола е игра на голове и победи, къде е Джерард vs Раул (тоест къде е покритието на подобна теза) ?

Link to comment
Share on other sites

футбола е игра на голове

 

=> Саидходжа е по-голям футболист от Лев Яшин :P Глупаво е да сравняваш нападател и деф. полузащитник по брой голове ;)

Link to comment
Share on other sites

Пресен пример за "най-прехвален футболист" е Стивън Джерард от Ливърпул. Чиста проба фигурант, играе когато му дойде и когато му пуснат. Проваля отбора, а е капитан. Не е борец в плей-оф формат и името на Мърсисайдци страда. Това си е мое мнение.

 

Никога не съм искал да се заяждам с някой по форумите ,ама просто като прочетох това и не издържах.

 

Абе ти луд ли си ??? Как може да кажеш ,че Стиви Джи е фигурант ?? Това е е една от най-големите глупости които съм прочитал във форума. Та той е половин отбор - той е движещата сила за Ливърпул. Той е най-важният футболист за Ливърпул.Как можеш да напишеш ,че проваля отбора ?? Ебаси тъпотията.Не бил борец - та той не спира през целия мач да тича по целия терен и да влиза в единоборства. Кой вдигна на крака Ливърпул срещу Милан с гол в началото на второто полувреме ?? Вземи да провериш и кой спаси отбора от супер голяма финансова криза миналия сезон с един гол в последната минута на последния мач от груповата фаза срещу Олимпиакос. Въпреки че е халф е отбелязал доста голове,а немалко от тях много важни.Провалял обора ??? Ами без него този отбор щеше да бъде елиминиран още в групите миналия сезон ,да не говорим за достигане до финал. Гледал ли си изобщо Стиви Джи ??? Знаеш ли че когато излезнат да загряват футболистите и Стивън помаха на публиката целият Анфийлд започва да пее за него, това говори ли ти нещо ?? Тези хора не го уважават само защото е юноша на клуба.

Стиви Джи прехвален - доживях и такава безмислица да прочета.

 

 

Няма нужда да ми отговаряш . Изобщо не можеш да ме убедиш в каквото и да било.

 

PS. Не съм привърженик на Ливърпул или Стивън Джерард и никога не съм бил.

 

 

Няма действащ футболист с CV-то, което има Раул. 3 КЕШ-а, шампион на Испания, носител на Кралската купа, носител и на Суперкупата на Европа както и Интерконтиненталната купа

 

Има такива футболисти мога да ти изброя няколко имена ,би трябвало и сам да ги знаеш,но като гледам какви ги пишеш може и да не е така.

Само един мога да спомена - Паоло Малдини - има даже 4 КЕШ-а плюс другите титли дето си изброил плюс - сребърен медалист от Евро 2000 и сребърен медалист от САЩ '94 също и бронзов медалист от Италия '90. Но просто не е нападател.

 

 

EDIT:

И каквото вкарал някакъв калитарски гол на Милан или Олимипиакос

 

Потвърждава ми се мисълта ,че почти не си гледал Джерард или въпросните мачове. Или тогава дефинирай "калитарски голове" . Ако ритнеш един-два пъти към вратата от далечно разстояние и вземеш ,че вкараш това може и да се нарече калитарщина ,но ако се превърне в нещо като запазена марка - това говри съвсем друго.

 

Цял Анфийлд пеел името на Джерард...е това запезната марка на Мърсисайдската публика. Те ще пеят и на прегърбен старец с тояга, ако е облечен в червено и махне на публиката

 

А това накратко е поредната смехория която написа.

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да ми отговаряш . Изобщо не можеш да ме убедиш в каквото и да било.

Нямам никъкво намерение да убеждавам никого в каквото и да е било. Както казах "Това е мое мнение". За мен Джерард е посредствен. Естествено, че прави и силни игри, но това е и една от критиките ми към него...не е постоянен. И каквото вкарал някакъв калитарски гол на Милан или Олимипиакос? Това че Оливър Биерхов вкара два гола на финал на Европейско първенство за победата на Германия не го прави голмайстор на века нали? Цял Анфийлд пеел името на Джерард...е това запезната марка на Мърсисайдската публика. Те ще пеят и на прегърбен старец с тояга, ако е облечен в червено и махне на публиката ;)

Link to comment
Share on other sites

Мех.. Клуиверт и за куфражист не става :P

а за Раул...в правото си да мислиш каквото ти е на воля...но ако приемем, че футбола е игра на голове и победи, къде е Джерард vs Раул (тоест къде е покритието на подобна теза) ?

със същия успех можеш да сравниш Чех с Анри, примерно :mellow:

Link to comment
Share on other sites

аве разбирачи ай стига,как клуиверт ше е прехвален и бездарен,мале не сте наред.

я проверете кой е най големия голмайстор на холандския национален отбор за всички времена.та той има повече голове от самия йохан кройф.пък и на 19 години вкара победния гол за аякс на финала в шл срещу милан.

Link to comment
Share on other sites

В България всеки разбира от политика и футбол - нищо ново :angry:

Само не си представя как може да има "прехвалени" футболисти в чуждите отбори, било то Реал, Барса, Юве и т.н Просто не мога да си го помисля дори

Link to comment
Share on other sites

аве разбирачи ай стига,как клуиверт ше е прехвален и бездарен,мале не сте наред.

я проверете кой е най големия голмайстор на холандския национален отбор за всички времена.та той има повече голове от самия йохан кройф.пък и на 19 години вкара победния гол за аякс на финала в шл срещу милан.

а кажи тогава защо Шевченко е прехвален. Тва е супер смешно и пристрастно. Личи си от далеч, че мразиш Милан и един от най-добрите нападатели в света

Link to comment
Share on other sites

а кажи тогава защо Шевченко е прехвален. Тва е супер смешно и пристрастно. Личи си от далеч, че мразиш Милан и един от най-добрите нападатели в света

То и аз не съм почитател на Милан, а на Юве ама просто е абсурдно да кажа, че Шева е прехвален

Link to comment
Share on other sites

за мен шевченко.смейте се ако искате но той нито има силен удар нито е толква бърз,просто играе на ръба на засадата и вкарва еднакви грозни голове.

 

ами смеем се като е смешно

един от най-добрите играчи в днешно време да е прахвален ... можеби най-добрия нападател на времето си да е прехвален ... кво да ти кажа ... самия факт че си гледа футбола а не е няква светска личност говори че е голям футболист и не се интересува само от славата и парите

а за виери пак глупости ... няколко години носеше интер на гърба си... в добрите си години - ВЕЛИК футболсит

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...