Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Еми браво ... той е по-млад, около него има по-добри халфове ... :) друго си е ;)

и щот е по-млад значи трябва да вкарва повече голове :lol: :lol: .

е как има по-добри халфове? Аз си мислих че зидан, бекам и фиго са най-добрите. Или пък може би те са били преди да се издънят в Реал (забележи този път успях да напиша а. трудно беше да се досетиш че просто липсва и че не говоря за питиета).

 

Само, че Зидан в Юве не спечели ШЛ, Фиго в Реал къртеше по цял мач, Роналдо вкара 61 гола (само в Примера), Ето'о колко има ?

и щото в реал е спечели КЕШ значи е играл по-добре...

Фиго в барса не къртише нали? те реал платиха 54 милиона просто ей така, щото знаеха че има бъдеще в него...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
Старата политика на Реал ... както знаеш ония си хвана пътя :lol:

 

Така е, чакам да дойде лятото и да се усетят евентуалните промени :) Тогава ще се разбере дали пак рекламата ще е преди футбола за Белия Балет

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че проблемът на Реал е в отбелязването на първия гол. Когато отборът води играе както трябва и в повечето случаи печели лесно както вчера с Депортиво. Неприятностите идват, когато първия гол закъснее или противникът поведе. Видя се и срещу Арсенал и срещу Валенсия и срещу Сарагоса. Да не се връщам по-назад през сезона...

Радостното е, че отборът показва потенциял и на моменти играе така, както се очаква :) Роналдо отново почна да бележи, но въпреки това трябва да си ходи :dry:

Link to comment
Share on other sites

сега когато увеличиха скоростите дори и на тарифа от 18лв ще можете да гледате мача по CCTV5 и още по 4,5 програми чрез PPLive или други стрийм програми. Утре мога да постна линкове още преди самия мач.

Link to comment
Share on other sites

сега когато увеличиха скоростите дори и на тарифа от 18лв ще можете да гледате мача по CCTV5 и още по 4,5 програми чрез PPLive или други стрийм програми. Утре мога да постна линкове още преди самия мач.

Ако го направи, много ще съм ти благодарен, а и не само аз сигурно :). Не друго, ми не ми се гледа мача след като знам как ще завърши....

 

Наистина са вдигнали скороста :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

сега когато увеличиха скоростите дори и на тарифа от 18лв ще можете да гледате мача по CCTV5 и още по 4,5 програми чрез PPLive или други стрийм програми. Утре мога да постна линкове още преди самия мач.

E tva 6te e napravo super. Blagodarq ti predvaritelno. :)

Link to comment
Share on other sites

хаха...някой гледа ли ? никва дузпа нямаше че чак и картон даде... а трябваше да извади картон за симулация

Не знам. Не видях ситуацията. Факт е, че Роберто Карлуш издънва второ поредно гостуване на Ноу Камп :angry:

Обаче дебелият къв гол вкара... :punk

Link to comment
Share on other sites

хаха...някой гледа ли ? никва дузпа нямаше че чак и картон даде... а трябваше да извади картон за симулация

ами дузпа нямаше, но съдията нямаше как да го види това. понеже ако мога така да се изразя ван бомел нарочно се спъна в роберто карлош иначе съвсем спокойно можеше да го прескочи. мн ми е интересно какво ли му е казал, че му показва червен картон :huh:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно никаква дузпа, а червен картон за два жълти при спорене (да не говорим, че беше прав в единия случай) си е меко казано пресилено. Лично аз в тоя мач съм за Реал, Барса не заслужават да бият с такова съдийство.

Link to comment
Share on other sites

Съдията става все по-нагъл. Вдигна картон за симулация на Роналдо при положение, че първо беше спънат, а после и дърпан за фланелката. За мен това си беше дузпа. Да речем, че съдията не му се свирят дузпи и всичко опира до интерпретация...но да вдигне и картон за симулация си е направо подигравка.

Link to comment
Share on other sites

Ми no comment! Съдята хубав човек. Доста може да се каже по въпроса, но няма смисъл. В крайна сметка едно малко човече със свирка в уста провали удоволоствието на милиони хора по света. Резултатът е без значение, всъшност последното Ел Класико, което наистина носеше името си беше преди две години, когато Реал загуби с 1:2 на Бернабеу. Вярно, загубиха удома, но никой не гледаше резултата, защото спектакъла беше уникален. Който е гледал този мач зане за какво говоря.

Link to comment
Share on other sites

Съдията си каза думата. А пък Роналдинио само симулираше като не уцели топката както трябва или се хваща за крака или се връзва обувката, даже един път се хвана за корема или пък си махна мигла от окото, която му пречила да види топката. Иначе равенството е справедливо :)

Link to comment
Share on other sites

аз съм фен на реал но да оставим отборите настрани...просто е жалко че най-голямото дерби в света се провали по този начин...както се провали левски-шалке(празник за по-голямата част от България) както ще се провалят още многооооо мачове...така ще е докато не се въведе правилото от хокея да се спира и да се гледа запис за да няма грешки а не ония мухльо със свирката да решава всичко на терена...да не говорим какво им е на играчите,да чакаш половин година за такъв мач и да те прецкат.А в случая с левски да чакат цял живот за мач на такова ниво и всички видяхме кво направи ония хомосексуалист :) на европейското също ни показа какъв ГЕЙ е !!!

Link to comment
Share on other sites

Еми така е ... не съм гледал мача, затова няма да коментирам МНОГО съдията, но за 4 минути да покаже 2 жълти на 1 играч ... ми се струва малко нереално (особено опитен играч нато Карлош). Като видях резулата и картоните ... доооста нереално ми се видя. Предполагам, че Барселона са натискали повече, но все пак с 2-ма повече - освен, че Карлош го е нямало ... еми и съдията от тях :)

Link to comment
Share on other sites

така ще е докато не се въведе правилото от хокея да се спира и да се гледа запис за да няма грешки

ДА, по дяволите!!!!! Защо не е въведено това правило, по дяволите??? Въобще някога предлагано ли е , разисквано ли е? Ако се приеме, може да по разкъса играта като цяло, но за сметка на това всичко ще е честно и няма да се стига до мизерии.

Link to comment
Share on other sites

Това правило или поне нещо подобно се обсъжда още от края на 80те, но има много противници, които просто не ги разбирам... Не се знае, дали скоро нещо ще се промени. Според мен ще минат поне още 10тина години.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях чул, че се обсъжда да бъде въведен втори главен съдия. Казаха, че така щяло да бъде на Световното тази година ... до колко е вярно не мога да кажа :(

Link to comment
Share on other sites

Има такова нещо за въвеждането на втори главен, но няма да е толкова скоро. Но наистина се говори такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

А според мен ще си решат всички проблеми като назначат комисия която да преглежда мачовете след всеки кръг и при откриване на симулация на даден играч в даден мач да го наказва автоматично с 3 мача...ако е системна симулацията с 5 мача (примерно). А тогава да видим дали ВанБомел ще падне като чувал с картофи от циганска талига. Отделно може 2рия главен съдия да го паркират пред някой операторски пулт и посредством някаква комуникация да сеъобщава на този на терена кой прав и кой крив.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...