Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Искам точно сега феновете на Реал да се обадят!!!Или малко ви е срам? :D

87' Zaragoza 6 - 1 Real Madrid

ПАХАХХХААХХАХААХХАХААХХАХААХах :laughing: :lol: :lol: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
Искам точно сега феновете на Реал да се обадят!!!Или малко ви е срам? :D

87' Zaragoza 6 - 1 Real Madrid

ПАХАХХХААХХАХААХХАХААХХАХААХах :laughing: :lol: :lol: :lol: :laughing:

 

За какво да ги е срам? Тук вината е на:

 

а) съдията

б) контузиите

в) световната конспирация срещу Реал, оглавявана от Барселона

 

:)

Link to comment
Share on other sites

За какво да ги е срам? Тук вината е на:

 

а) съдията

б) контузиите

в) световната конспирация срещу Реал, оглавявана от Барселона

 

:)

 

 

Хаха,нали ;) Абе какво ги мислим,нали си имат 9 КЕШ-а... :P

Link to comment
Share on other sites

87' Zaragoza 6 - 1 Real Madrid

Като прочетох поста ти помислих, че нещо не съм разбрал, че съм прочел грешно написаното. :) Обаче сега гледам във "Фокус" вече гръмнаха с новината. Даже влезох в realmadrid.com - беше ми интересно как ще представят порединя "успех", но за съжаления новината е все още само на испански.

Нека отдадем заслуженото на Сарасоса - корав търнирен отбор излязоха. А тези братя Милито наистина са добри, а единия преди 2-3 години беше пред трансфер в Реал, но лекарите прецениха, че нямало да може да издържа по 50 мача на сезон заради проблем с коляното. Вместо него взеха Уудгейт :lol:

А за брат му бях чувал, че е добър, но честно казано почти не съм го гледал - явно е пич след като вкара 4-тири парцала на Реал в един мач.

Link to comment
Share on other sites

От както се помня в този турнир винаги се дъним, а тая година до сега вървяхме прекалено добре и беше време вече. Такова нещо обаче наистина не съм допускал :angry:

Аз лично не бих се присмивал на Барселона ако загуби(било то и с 6:1) от отбора, който предишния кръг е елиминирал Реал. Подигравките ви са доста неуместни в случая, но както и да е. После Stenli ще каже, че ние пишем само, когато Барса губи :blink:

 

Колкото до турнира, като знам колко ни "върви" в него, очаквам: да бием Сарагоса с 5:0 на Бернабеу, след което да загум финала от Депортиво с дузпи :D

Link to comment
Share on other sites

Колкото до турнира, като знам колко ни "върви" в него, очаквам: да бием Сарагоса с 5:0 на Бернабеу, след което да загум финала от Депортиво с дузпи :D

Дано

...но вече искам тея женички да падат.КАк не ги е срам.Само за пари мисля да ги........

Link to comment
Share on other sites

Реал играят доста интересен футбол - 1 мач бият с 4 гола, а следващата седмица губят с 6 :)

Май с Дел Боске си бяха добре - носеше ви купи, а вие го изгонихте...сега дори незнам кой е треньора на Реал - за какво ли ми е - и без това ще го сменят още няколко пъти в близките седмици...

(Докато писах това, видях в realmadrid.com заглавие " Become Real Madrid coach" и леко се стреснах, но май се оказа игра)

 

Новини от сайта :

"Реал М се нуждае от 5:0 на Бернабеу...и е възможно"

- хихи, щастливци :D

Link to comment
Share on other sites

Подигравките ви са доста неуместни в случая, но както и да е. После Stenli ще каже, че ние пишем само, когато Барса губи :blink:

ами виж в темата, че не сме писали само когато реал губи, но сега не мога да отреkа, че ми стана доста весело като видях резултата сутринта :lol: интересно ще ми е как peja ще коментира, ама той нещо се изгуби :huh:

Link to comment
Share on other sites

Най-интересното е,че Сарагоса ни биха на финала преди 2-3 години...Препънаха Барца,на път са да препънат и Реал,ебаси машините ве,а в класирането са на опашката :cry Днес като видя репортаж на някой мач и се сещам за този и просто постоянно се ядосвам 6:1 главата ми не може да го побере..

Аз съм оптимист за 5:0,колкото и смешно да ви е на вас...Видя се,че всичко е възможно с победа като тази...Кога е реванша?

Link to comment
Share on other sites

5-0 друг път..... реал са толкова слаби, че няма на къде повече.... аз не си спомням скоро да са падали с толкова голям резултат

Link to comment
Share on other sites

Да вие си мислете...оо сега те ще се мотивират да победат и ще бият 5-0.И си мислите че Сарагоса ще излезе с 4-3-3 и ще гледа как инкасира голове.Не мисля!!!

Link to comment
Share on other sites

Не си позволявам илюзии, че ще ги обърнем и на Бернабеу, но ще стане като с Барса...минимална загуба и ще се класираме. Тая година Copa del Rey трябва да е наша. Заслужихме си я.

Link to comment
Share on other sites

Кво става бе?Фен клюб Барца...Сега нищо не казвате 2 поредни мача ви надуха шушоните..

1:3 Атлетико и 1:0 Валенсия...Другия кръг искренно ви пожелавам да паднете 4:2 пак от Сарагоса .Изгониха роналдинио и падате наред...

Link to comment
Share on other sites

Кво става бе?Фен клюб Барца...Сега нищо не казвате 2 поредни мача ви надуха шушоните..

1:3 Атлетико и 1:0 Валенсия...Другия кръг искренно ви пожелавам да паднете 4:2 пак от Сарагоса .Изгониха роналдинио и падате наред...

абе нали не падаме с по 6 гола :D вярно че загубата си е загуба, ама поне не е толкова срамно :pirate

Link to comment
Share on other sites

5-0 друг път..... реал са толкова слаби, че няма на къде повече.... аз не си спомням скоро да са падали с толкова голям резултат

 

А аз доколкото помня Реал имаха една още по-унизителна загуба пак от същите красавци от Сарагоса и то насред Бернабеу,че дори и за първеството беше.Ако не ме лъже паметта мача беше преди 4-5 години и резила беше 1-5 за Сарагоса насред Мадрид.Тогава мисля,че шампион стана Депортиво или Валенсия,един от давата тима. :)

Link to comment
Share on other sites

Да ,ама поне ние падаме без титулярите,а вие си играете с титулярната единайсеторка и пак ви надуват шушоните.

Neznam kak tochno si si izbral tozi nick obache naistina si "palen_hal" ili sigurno si na 12. Prez celiq sezon vkluchitelno i kum dneshna data Real igrae bez titulqri. Do nova godina s kuntuzii bqha: Zidane, Salgado, Ronaldo, Julio Baptista, Tomas Gravesen, Guti, Woodgate i Helguera. V momenta Pablvo Garcia shte otsustva 2 meseca, a Raul Gonzales propusna pochti celiq sezon i vse oshte se vuzstanovqva ot tejka travma. Tolkova kuntuzii, che se naloji da idvat momcheta ot B otbora kato Soldado i Alrbeola, daje se stigna i do prevlichaneto na Antonio Cassano. Prez vsichkoto tova vreme otbora igra bez osnovni titulqri a startova 11-ka se smenqshe ot sedmiza na sedmiza, a treniorite se chudiha kak da slgobqt startov otbor. I togava sqkvi razbira4i i palqchovi tuka ..... aa te Real sreshtu slabite otbori dobre ma sreshtu silnite.... Da we to lesno taka se govori nali. I kvo stana 3 ma4a bez ronaldinho i barca lapa kat za svetovno 3 shisha pod red. Moje bi tva sha vi e za urok da ne drunkate gluposti bez da gledate faktite...ili kogo zablujdavam, tuka e ebati prostashtinata. Nqma inteligenten spor, nqma uvajenie seki gledi ti sloji prusta na nego da mu e na kef!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 12,когато Real Мадрид запишат 20 поредни победи.А ние като имаме толкова отсъстващи не е ли същото бе разбирачо ;) ?Или и вие си мълчите.Чета ви само оправданията,еми и ние си имаме своите.А относно уважението нещо не виждам да се придържаш към високопaрните си слова.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...